اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من یه ایفون 5 سفید خریدم می خوام بدونم پارت نامبر کجاست لطفا اگه کسی می دونه راهنمایی کنه

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

نوشته اصلی توسط xgamer89 نمایش پست ها
      سلام من یه ایفون 5 سفید خریدم می خوام بدونم پارت نامبر کجاست لطفا اگه کسی می دونه راهنمایی کنه
      پشت جعبه زده شده دوست من در همون قسمت ایی که imei هست

نظر

• نوشته اصلی توسط sinaxex نمایش پست ها
        پشت جعبه زده شده دوست من در همون قسمت ایی که imei هست
        در تکمیل فرمایش شما پارت نامبر با حروف انگلیسی شروع میشه. مثلا lla که مال آمریکاست یا zpa یا ba و ...

موفق باشی

نظر

• امروز ز زدم ديجيكالا گفت ٣٢ مشكي ميشه ٢٦٣٠٠٠٠٠ فك كنم قيمت ا بدجوري بكشه بالا.....

نظر

• نوشته اصلی توسط sslazio نمایش پست ها
            امروز ز زدم ديجيكالا گفت ٣٢ مشكي ميشه ٢٦٣٠٠٠٠٠ فك كنم قيمت ا بدجوري بكشه بالا.....
            امروز قیمت ها بیشتر شد!!!!

اگه قصد خرید دارید یکم صبر کنید!

نظر

• من دیگه خریدم...32 داد 2800000...قیمت ها کاملا بیشتر میشه...مطمئن باشید...صبر واسه ارزونتر شدن فایده نداره....

نظر

من دیگه خریدم...32 داد 2800000...قیمت ها کاملا بیشتر میشه...مطمئن باشید...صبر واسه ارزونتر شدن فایده نداره....
                آخر هفته ها گــرون میشه داداش !

نظر

• نوشته اصلی توسط shakhboy33 نمایش پست ها
                  نه داداش من از 2 شنبه دارم افزایش قیمت میگیرم !

نظر

• نوشته اصلی توسط shakhboy33 نمایش پست ها
                    فعلا اره
                    اما وقتی تمام پارت های lla که تموم بشه پارت امارات رو وارد بازار میکنن و اونوقت شاهد کاهش محسوسی میشیم

الان فروشنده ها منتظرن که تمام موجودی lla خود رو بفروشن و بار جدید رو بیارن

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi_delshad نمایش پست ها
                      فعلا اره
                      اما وقتی تمام پارت های lla که تموم بشه پارت امارات رو وارد بازار میکنن و اونوقت شاهد کاهش محسوسی میشیم

الان فروشنده ها منتظرن که تمام موجودی lla خود رو بفروشن و بار جدید رو بیارن

خیلی نامردی....

وقنی کسی میره برای اولین بار آیفون 5 بخره .... بهش امارات بدن

نظر

• نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
                        خیلی نامردی....

وقنی کسی میره برای اولین بار آیفون 5 بخره .... بهش امارات بدن
                        دستت درد نکنه...
                        مگه پارت امارات چشه؟
                        همش یه فیس تایم نداره!حالا ما ایرانیا با اینوضع اینترنت مگه چقد فیس تایم به کارمون میاد؟!
                        نامرد اون فروشندس که الان احتکار کرده و نذاشتهقیمت بیاد پایین...
                        الان منظرن بار lla تموم بشه بعد بار جدید رو وارد بازار کنن...
                        نامرد اون کسیه که نمیزاره قیمت 64 گیگ زیر 3تومن بشه و من برم بخرم...(الان دیگه تو همه کشور ها ایفون5 موجوده و باید تا الانحبابش خوابیده باشه!!!)

نظر

• سلام دوستان

ممنون میشم به سولات من پاسخ بدید

1- پارت امارات فقط facetime نداره یا imessage هم نداره؟؟
                          2- ایا با اپدیت به ورژن های بالاتر facetime به گوشی اضافه میشه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aliitaly نمایش پست ها
                            سلام دوستان

ممنون میشم به سولات من پاسخ بدید

1- پارت امارات فقط facetime نداره یا imessage هم نداره؟؟
                            2- ایا با اپدیت به ورژن های بالاتر facetime به گوشی اضافه میشه؟؟؟
                            سلام
                            ۱- imessage داره
                            ۲- نخیر - در صورت جیلبریک کردن میشه فیس تایم رو اضافه کرد

نظر

من دیگه خریدم...32 داد 2800000...قیمت ها کاملا بیشتر میشه...مطمئن باشید...صبر واسه ارزونتر شدن فایده نداره....
                              سفید رو این قیمت گرفتی یا مشکی ؟

نظر

• تا جایی که من می دونم تفاوت قیمتی بین سفید و مشکی نیستش ها...

مگه فروشنده بخواد بازار گرمی کنه

نظر

صبر کنید ..
                                X