اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط alireza74love نمایش پست ها
    درود
    داداش به هیچ عنوان قصد بی احترامی نداشتم فقط وقتی که اس ام اس فارسی و پارت فكتوريش رو دیدم فکر کردم که تازه کار هستین
    پارت فكتوري رو نميدونمديكه عزيز دلم..ميگم كه من ايپد خريدم از اين چيزا خبري نبود..ميخامت مهندسم..

راستي يعني من الان ميخام يه conclusion )يا جمع بندي كنيم:
    د١-بهتره بارتش ماله امريكا باشه.
    ٢-انلاك باشه
    ٣-اس ام اس بده و بكيره درسته؟
    ویرایش توسط sslazio : https://i-phone.ir/forums/member/77086-sslazio در ساعت 16-12-2012, 10:39 PM

نظر

• خوب دوست عزیز بهترینو کامل ترین پارت نامبر پارت نامبر امریکا یا همون lla هستش که وقتی که دارین میخورین به این دقت کننید /اس ام اس فارسی رو هم به راحتی هم میتونید بدید و بگیرید/باید آنلاک فکتوری باشه البته الان تویه ایران خیلی کم هستش آیفون 5 آنلاک فکتوری و بیشترشون آنلاک شده هستن ولی اگر پشت گوشی رو نگاه کنید(منظور جعبه می باشد) تویه قسمت شماره سریال ها اگر شماره سزیالی به نام iucc داشته باشه یعنی لاک بوده و آنلاک کردنش که فرق زیاد چندانی با آنلاک غکتوری نداره ولی اگه آنلاک فکتوری گیربیارید خیلی بهتره

نظر

• سلام اگر آنلاک فاکتوری باشه چه جوری مشخص میشه؟ منظورم سریالش

نظر

• دردو
          اگر آنلاک فکتوری باشه شمره سریالی با اسم iucc پشت جعبه دستگاه وجود نداره البته با imie هم میشه فهمید

نظر

• انلاك فكتوري باشه بهتره يا نباشه؟

از كجا ميشه فهميد ماله امريكاس؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza74love نمایش پست ها
              درد بر شما دوست گرامی

دوست عزیز من پیشنهاد میکنم با یک آدم وارد برید چون این طور که مشخص هستش شما خیلی تازه کارین و با این وزعیت فروشنده ها حنما به مشکل بر میخورید من خودم به شخصه دیده بودم که یکی از فروشنده ها تویه علاعدین داشت به مشتریش میگفت اگه برنامه نریزی رویه آیفون روشن نمیشه و 100 تمن برای برنامه ازش گرفت
              چه چیزایی به مشتری ها میگن این علائدینیها

نظر

• نوشته اصلی توسط sslazio نمایش پست ها
                انلاك فكتوري باشه بهتره يا نباشه؟

باید آنلاک فکتوری باشه وگرنه آنتن نمیده
                و برای اون هم باید از فروشنده بپرسید پارت نامبر ll/a هست یا نه یا خودتون از پشت جعبه چک کنید
                Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• دوستان در مورد خريد ايفون ٥ دقت بيشتري كنيد
                  امروز بعد از باز كردن ٤ ٥ تا ايفون مشكي كه همش خط داشت و جالب اينجا بود كه سري جديد هم هست
                  يدونه رو انتخاب كرديم بعد كه اوردن خونه گوشي رو تكون كه داديم متوجه شديم يه چيزي داخل گوشي شل هست و صدا ميده
                  منظورم اون صدايي نيست كه تو ٤اس بود وتو ٥هم هست
                  انگار كه مثلا باتري گوشي رو هوا باشه و به اينور انور بدنه ميخوره
                  اصلا باور كردني نبود من نميدونم اين چيني ها چه غلطي ميكنن تو foxcon

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

نوشته اصلی توسط Posiedon نمایش پست ها
                    دوستان در مورد خريد ايفون ٥ دقت بيشتري كنيد
                    امروز بعد از باز كردن ٤ ٥ تا ايفون مشكي كه همش خط داشت و جالب اينجا بود كه سري جديد هم هست
                    يدونه رو انتخاب كرديم بعد كه اوردن خونه گوشي رو تكون كه داديم متوجه شديم يه چيزي داخل گوشي شل هست و صدا ميده
                    منظورم اون صدايي نيست كه تو ٤اس بود وتو ٥هم هست
                    انگار كه مثلا باتري گوشي رو هوا باشه و به اينور انور بدنه ميخوره
                    اصلا باور كردني نبود من نميدونم اين چيني ها چه غلطي ميكنن تو foxcon
                    دوست عزيز منم دقيقا همين مشكل رو داشتم هنگامي كه توي همون سپتامبر آي فونم خراب شد و بردم اپل و برام عوض كردند گوشي كه دادند هم خش داشت هم يه چيز لق ميزد توش برگردوندم يارو گفت يادشون رفته باطري رو سفت كنند و من براتون اوكي ميكنم بعده ٥ دقيقه كه اومد باطري سفت شده بود ولي هوم ديگه كار نمي داد و مجبور شد از اول عوض كنه.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                    with

نظر

• نوشته اصلی توسط s_abedi96 نمایش پست ها
                      دوست عزيز منم دقيقا همين مشكل رو داشتم هنگامي كه توي همون سپتامبر آي فونم خراب شد و بردم اپل و برام عوض كردند گوشي كه دادند هم خش داشت هم يه چيز لق ميزد توش برگردوندم يارو گفت يادشون رفته باطري رو سفت كنند و من براتون اوكي ميكنم بعده ٥ دقيقه كه اومد باطري سفت شده بود ولي هوم ديگه كار نمي داد و مجبور شد از اول عوض كنه.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                      شانس شما اونجا هستيد و اپل استور دارين
                      ما اينجا چه جوري حالي فروشنده كنيم كه باتري رو يادشون رفته سفت كنند

نظر

• سلام.
                        بچه ها من از کجا بفهمم که ایفون ام cdma هست یا gsm????
                        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                          سلام.
                          بچه ها من از کجا بفهمم که ایفون ام cdma هست یا gsm????
                          پشت گوشي رو ببين اگه نوشته
                          Model1428 gsmهست
                          و اگر a1429 بود gsm-cdma هست

نظر

انلاك فكتوري باشه بهتره يا نباشه؟

از اول آنلاک باشه بهتره!
                            ماله آمریکا پارت نامبراشون lla هست!

نظر

• بابا ايتجا ايفون خريدن با اعمال شاقه اس كه..اههههههههه..

- - - - - - - - - -

بابا ايتجا ايفون خريدن با اعمال شاقه اس كه..اههههههههه..

نظر

- - - - - - - - - -

دقيقا موقع خريد توجه كنيد الان تو بازار پر از پارت lla هست كه لاك بوده و انلاك شده به نظرم پارت نامبر zaa و zpa و ba بگيريد خيلي بهتره
                                چون انلاك فكتوري هستن

نظر

صبر کنید ..
                                X