اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان هر نفر چند تا میتونه با خودش بیاره؟؟

از چند تا به بالا بهش گمرک میخوره؟؟

برای ورود به کشور باید حتما از پلمب در بیاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
      دوستان هر نفر چند تا میتونه با خودش بیاره؟؟

اگه از پلمپ در بياد،فكر نكنم محدوديتي داشته باشه!

نظر

• یعنی اگه 10 تا هم بیاری و از پلمب در بیاری مشکل نداره؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

دوستاني كه تو تبريز هستن ميتونن يه جايي برا خريز محصولات اپل كه قيمت منصفانه و البته كيفيت بالا.
          اگه ميشه ادرس رو برام پ خ كنيد.
          به نظرتون قيمتا ميرن بالا؟
          الان بهترين وقت برا خريد ايفون ٥ هست؟
          و يك سوال درس هست كه تو مسافرت بگيرمش؟
          چون برا يك هفته ميرم تبريز.
          اگه ميشه ادرس فروشگاه هاي مطمئن شيراز رو هم پ خ كنيد ممنون

Sent from my iphone 4 using tapatalk
          ویرایش توسط Iphone :-) : https://i-phone.ir/forums/member/109045-iphone در ساعت 13-12-2012, 09:09 PM

نظر

• از دوستان کسی تا به حال از اقوامشان براش آیفون نیاورده که از چند و چون ماجرا ما را هم با خبر کنه؟؟؟

نظر

• خوب با سلام
              نميدونم اسمشو بزار تجربه يا سوال
              امروز ايفون ٤ ام رو فروختم و ٥ سفيد ١٦ گيگ با پارت نامبر امريكا خريدم، اما واسه اكتيو كردن وايرلس مغازه رو پيدا نميكرد، در نتيجه با كابل وصل كرديم و اكتيو كرديم، اما داستان اينجاس كه جاهاي ديگه هم امتحان كردم اما بازم وايرلسي پيدا نكرد، حتي رستور كردم و دوباره ٦.٠.١ رو زدم اما بازم فرقي نكرد!؟
              جايي نخوندم تو ورژن ٦.٠.١ وايرلس مشكل داشته باشه! تا حالا دوستي چنين مشكلي داشته؟
              راستي يه لكه هم تو صفحش بود، مثل يه اشغالي كه زيره شيشه مونده باشه و بالاي گوشي هم يه فرو رفتگي ريز داشت.
              من گوشي رو پس دادم و منتظرم تا يكشنبه يه دونه ديگه واسم بياره. اما واسم سوال شد چرا اينجوري بود؟
              ویرایش توسط mehdi67 : https://i-phone.ir/forums/member/41177-mehdi67 در ساعت 14-12-2012, 04:13 AM

نظر

خب ریپک کرده بودن حتما

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
                  دوستان هر نفر چند تا میتونه با خودش بیاره؟؟

سلام دوست من

به نقل مامور گمرک فرودگاه امام بیشتر از دوتا نمیشه. مامور کمرک اینجا گیر میده. هرچند اینجا راحت تر از اونوره. من از دوبی یه ایران 4 تا هم توردم اما چیزی نگفت. میتونه پلمپ باشه مهم نیست

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi67 نمایش پست ها
                    خوب با سلام
                    نميدونم اسمشو بزار تجربه يا سوال
                    امروز ايفون ٤ ام رو فروختم و ٥ سفيد ١٦ گيگ با پارت نامبر امريكا خريدم، اما واسه اكتيو كردن وايرلس مغازه رو پيدا نميكرد، در نتيجه با كابل وصل كرديم و اكتيو كرديم، اما داستان اينجاس كه جاهاي ديگه هم امتحان كردم اما بازم وايرلسي پيدا نكرد، حتي رستور كردم و دوباره ٦.٠.١ رو زدم اما بازم فرقي نكرد!؟
                    جايي نخوندم تو ورژن ٦.٠.١ وايرلس مشكل داشته باشه! تا حالا دوستي چنين مشكلي داشته؟
                    راستي يه لكه هم تو صفحش بود، مثل يه اشغالي كه زيره شيشه مونده باشه و بالاي گوشي هم يه فرو رفتگي ريز داشت.
                    من گوشي رو پس دادم و منتظرم تا يكشنبه يه دونه ديگه واسم بياره. اما واسم سوال شد چرا اينجوري بود؟
                    ريپيك نبوده.
                    اون از ٥ هايي بوده كه كلللا مشكل داشتن
                    تو تو(يوتوب) هم يك ويديو هست كه طرف ٥اش مثلماله شما شده و به اپل استور رفته كه عوضش كنن

Sent from my iphone 5 using tapatalk

نظر

• خرید آیفون ۵

با سلام خدمت همه دوستان
                      بنده قصد خرید آیفون ۵ سفید ۱۶ گیگ دارم
                      می خواستم بدونم آنلاک فکتوری ها مثلا ماله آمریکا یعنی MD294LL/A تو بازار اومده ؟
                      نظرتون در مورده قیمت چیه ؟ به نظرتون بیشتر صبر کنم پایین تر میاد ؟
                      با تشکر
                      ویرایش توسط mostajab841 : https://i-phone.ir/forums/member/71854-mostajab841 در ساعت 15-12-2012, 01:53 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mostajab841 نمایش پست ها
                        با خدمت همه دوستان
                        بنده قصد خرید آیفون ۵ سفید ۱۶ گیگ دارم
                        می خواستم بدونم آنلاک فکتوری ها مثلا ماله آمریکا یعنی MD294LL/A تو بازار اومده ؟
                        نظرتون در مورده قیمت چیه ؟ به نظرتون بیشتر صبر کنم پایین تر میاد ؟
                        با تشکر
                        سلام
                        بله الان آنلاک فکتوری آمریکا هم موجوده
                        قیمت ها هم با توجه به اینکه آیفون 5 امارات هم عرضه شد کلا" قیمتا باز میاد پایین تر
                        صبر کنید بهتره بنظرم

نظر

• نوشته اصلی توسط bigbang0 نمایش پست ها
                          سلام
                          بله الان آنلاک فکتوری آمریکا هم موجوده
                          قیمت ها هم با توجه به اینکه آیفون 5 امارات هم عرضه شد کلا" قیمتا باز میاد پایین تر
                          صبر کنید بهتره بنظرم
                          خیلی ممنون دوست عزیز
                          اینطور که بچه ها تو فروم قیمت گفتن الان حدوده 2200 2300 طبقه 6 علاالدین هست به نطرتون تا چه قدر افت قیمت جا داره ؟
                          بعد میشه بگین فکتوری آنلاک ( نه اون هایی که بعدا با اپراتور آنلاک شدن ) یعنی md294ll/a الان کجا گیر میاد !!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• دوستان سلام..من مخام الان يه ٥ بگيرم..ميشه توضيح بدين لاك و انلاك مظر فنش چيه؟من مخام همراه اول يا رايتل بزارم توش..ميتونم؟اگه بخام ٣٢ ىيا ١٦ بخرم مدلي كه پيشنهاد مكنين چيه؟چون ipad دارم نميخام كلا ٥ رو جيلبرك كنم..

در ضمن htc desire hd دارم الان انتن دهيش فاجعه است..٥ بهتره؟

- - - - - - - - - -

دوستان سلام..من مخام الان يه ٥ بگيرم..ميشه توضيح بدين لاك و انلاك مظر فنش چيه؟من مخام همراه اول يا رايتل بزارم توش..ميتونم؟اگه بخام ٣٢ ىيا ١٦ بخرم مدلي كه پيشنهاد مكنين چيه؟چون ipad دارم نميخام كلا ٥ رو جيلبرك كنم..

- - - - - - - - - -

دوستان سلام..من مخام الان يه ٥ بگيرم..ميشه توضيح بدين لاك و انلاك مظر فنش چيه؟من مخام همراه اول يا رايتل بزارم توش..ميتونم؟اگه بخام ٣٢ ىيا ١٦ بخرم مدلي كه پيشنهاد مكنين چيه؟چون ipad دارم نميخام كلا ٥ رو جيلبرك كنم..

نظر

• نوشته اصلی توسط sslazio نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

سلام دوست عزيز ،،،،
                              معمولاً داخل بازار پارت نامبرهاى امريكا رو ميارن كه همگى لاك بودن و به صورت شركتى انلاك شدن ....
                              مشكلى ندارن و شما با خيال راحت خريدتون رو انجام بديد ،،،،
                              فقط موقع خريد تست اس ام اس كه ببينيد ارسال يا دريافت داريد ، و خوردگى دور گوشى رو دقت كنيد كه پريدگى رنگ نداشته باشه چون بعداً به مشكل نخوريد ،،،،
                              به نظرم اگه مشكل مالى ندارى ٣٢ بگير ...
                              هر سيم كارتى رو ميتونى استفاده كنى فقط بايد پانچ بشه ، تبديل به نانو سيم كارت بشه ...
                              موفق باشى .
                              ارادت .

نظر

• سلام
                                دوستان حداقل چند روز دیگر باید صبر کنیم تا شاهد کاهش قابل توجه ایفون 5 باشیم؟؟

الان با توجه به اینکه ایفون 5 تو امارات اومده قمت 64 گیگ رو با درهم 850 حساب کردم(با 850 به این دلیل حساب کردم که فرض کنیم هزینه گمرگ و.... هم حساب شده باشه!) این شد:
                                850*3999=288915 تومان
                                این هم لینک اپ استور امارت:
                                Buy iPhone 5 with 16GB, 32GB or 64GB - Apple Store (United Arab Emirates)

قیمت 64 گیگ تا چند روز دیگه به این قیمت میرسه؟؟
                                این هم یک سایت برای اعلام قیمت نرخ ارز:

نرخ ارز | قیمت طلا و سکه | قیمت آهن آلات | قیمت موبایل | قیمت خودرو | اخبار بازار | سایت اقتصادی ایران جیب
                                ویرایش توسط mahdi_delshad : https://i-phone.ir/forums/member/62406-mahdi_delshad در ساعت 15-12-2012, 03:25 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X