اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اما اگه انلاکش کرده باشن که نباید مشکلی واسش پیش میومده. ببنید داخل گیوی که ننداخته بودن ؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
      اناهيتا ملاصدرا اگر مغازه دومي از سمت راست خريده باشي با زبون رامت ميكنه كلا پول پس بده نيستن خيالت راحت

اگر گوشي انلاك كرده پس درسته انلاك فكتوريه و نميتوني ادعايي كني شرمندتم كاكو
      ———————————————
      ساعت هارابگذاريد بخوابند!
      بيهوده زيستن را نيازبه شمردن نيست

ممنون.
      نه، از مغازه فكر كنم سومى يا چهارمى ميشه از سمت چپ.
      آخه آنلاك فكتورى كه نيست در آينده هم معلوم نيست چى ميشه. اگه اينطور باشه كه همه ميرن گوشى ٢٠٠ دلارى ميخرن بجاى ٦٥٠ دلار.
      در ضمن گوشى اى كه قبلا باز شده و سيم كارت توش رفته و وصل اينترنت شده و اكتيو شده و معلوم نيست توى اون ٢٠ روز چقدر ازش استفاده شده است رو به عنوان گوشى آك به من داده.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

نوشته اصلی توسط smht_62 نمایش پست ها
        ممنون.
        نه، از مغازه فكر كنم سومى يا چهارمى ميشه از سمت چپ.
        آخه آنلاك فكتورى كه نيست در آينده هم معلوم نيست چى ميشه. اگه اينطور باشه كه همه ميرن گوشى ٢٠٠ دلارى ميخرن بجاى ٦٥٠ دلار.
        در ضمن گوشى اى كه قبلا باز شده و سيم كارت توش رفته و وصل اينترنت شده و اكتيو شده و معلوم نيست توى اون ٢٠ روز چقدر ازش استفاده شده است رو به عنوان گوشى آك به من داده.

اگر لاك باشه الان نه اكتيو ميشه نه انتن ميده و نه...
        يك چي ميگم ولي حالت گرفته نشه برو دعا كن وسايل جانبي كه داه بهت اصل باشه اونارو توباز كردن تعويض نكرده باشه
        مشكل مسيج نداري!؟

———————————————

نظر

نه مشكل مسيج ندارم. اون قضيه اكتيو شدن قابل پيگيرى هست؟ در ضمن به نظر من همون آنلاك فكتورى هم قابل پيگيرى هست، چون آنلاك فكتورى نيست و جنس فروخته شده با ادّعاى فروشنده مغايرت داره.
          دفتر اتحاديه شون رو ميدونين كجاست؟
          راستى اون مغازه اى رو كه گفتم نميشناسين؟

نظر

• داد شماها یه جوری حرف میزنین که ادم میترسه به خرید ایفون 5 روی بیاره .....
            میخوای با مامور بریم خرید .؟؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط smht_62 نمایش پست ها
              نه مشكل مسيج ندارم. اون قضيه اكتيو شدن قابل پيگيرى هست؟ در ضمن به نظر من همون آنلاك فكتورى هم قابل پيگيرى هست، چون آنلاك فكتورى نيست و جنس فروخته شده با ادّعاى فروشنده مغايرت داره.

الان جنس شما به عنوان انلاك فكتوري حساب ميشه
              اتحاديه هم صبح بايد از بچه ها سوال كنم خودم خداروشكر تابحال نرفتم ولي فكركنم ٤ راه گمركه ساختمان نادره
              اسم مغازه بفرماييد

———————————————

نظر

• اوه اوه.من ترسیدم بخرم یا نخرم.

کسی قیمت امروزو نداره؟

نظر

خيلي بي دليل دارين اين داستان رو بزرگ ميكنين
                  اگر اين آيفونها كه هيچ مشكلى ندارن فقط قبلا انلاك شدن قرار بود وارد نشن شما بايد حداقل ٢٠٠ تا ٣٠٠ بيشتر ميدادي تا يك ايفون ٥ بخري

نظر

نوشته اصلی توسط mehrabun نمایش پست ها
                    اوه اوه.من ترسیدم بخرم یا نخرم.

کسی قیمت امروزو نداره؟
                    از دادن اسپم پرهيز كنيد تو انجمن تا بحال تاپيك اخرين قيمت هارو يعني نديديد!؟
                    http://www.i-phone.ir/forums/showthread.php?t=292

———————————————

ویرایش توسط iAhmaD : https://i-phone.ir/forums/member/9339-iahmad در ساعت 27-11-2012, 01:36 AM

نظر

• خوب عزیزان من چرا نمیرین با یه پارت نامبر دیگه بخرین که به این مشکلات برخورد نکنید ؟؟؟؟؟
                      مثلا" کانادا .

نظر

• نوشته اصلی توسط smht_62 نمایش پست ها
                        سلام دوستان.
                        من يك و نيم ماه پيش يه ايفون ٥ ١٦ گيگ خريدم كه طبق گفته ى فروشنده، آنلاك فكتورى بوده و توى فاكتور هم قيد كرده ولى موقع ريستور پيغام Successfully Unkocked مينويسه كه يعنى لاك بوده و از طريق همين سايت ها آنلاك شده و همچنين به عنوان گوشى آك به من فروخته ولى توى سايت اپل ديدم كه ٢٠ روز قبل از خريد من اكتيو شده.
                        ميخواستم ببينم ميتونم با اين دلايل گوشى رو پس بدم و پولم رو كه ٣٦٥٠ تومن هست پس بگيرم؟
                        در ضمن من شيراز هستم، اگر دوستان شيرازى راهنمايى كنن كه كجا برم، خيلى ممنون ميشم.

ببین این پیغام که گفتی ربطی به لاک بودن نداره هر ایفنی رو حتی انلاک فاکتوری ریستور کنی بعدش تو صفحه ایتونز بزنی این پیغام رو بهت میده و این ربطی به اینکه لاک بوده انلاک کردن نداره البته نمیگم ۱۰۰٪ انلاک هست اما این که گفتی ربطی به قضیه نداره شما یه انلاک فکتوری هم ریتسور کنی همینو میزنه!

نظر

نوشته اصلی توسط bahadorv نمایش پست ها
                          ببین این پیغام که گفتی ربطی به لاک بودن نداره هر ایفنی رو حتی انلاک فاکتوری ریستور کنی بعدش تو صفحه ایتونز بزنی این پیغام رو بهت میده و این ربطی به اینکه لاک بوده انلاک کردن نداره البته نمیگم ۱۰۰٪ انلاک هست اما این که گفتی ربطی به قضیه نداره شما یه انلاک فکتوری هم ریتسور کنی همینو میزنه!
                          والا من قبلا ٤ داشتم اصلا موقع ريستور اين پيغام رو نميده.
                          وقتى مينويسه Successfully Unlocked اون ed اخر نشون ميده كه لاك هست ولى آنلاك ميشه.
                          در ضمن توى دو تا سايت كه IMEI رو چك ميكنن هم چك كردم كه زده بود لاكه. همچنين از دوستمون هم كه توى همين فروم چك ميكنن هم خواستم تا واسم چك كنن تا كاملا مطمئن بشم و برم سراغش.
                          اگه من ميخواستم همچين گوشى اى رو بخرم ميگفتم واسم بفرستن و خودم با صد تومن آنلاك ميكردم.
                          اگر بهم گفته بود كه گوشى لاك بوده و آنلاك شده حتما نميخريدم.

مورد دوم هم اينه كه گوشى باز شده و استفاده شده رو پلم كرده و به عنوان گوشى آك فروخته كه اين خودش كلاهبردارى هست و علاوه بر اينكه بايد پول رو پس بده، اگر كار به تعزيرات بكشه كلى جريمه ميشه.
                          همونطور كه موقع فروش پول رو جيرينگى ميگيره بايد جنس رو هم كاملا توضيح بده و اينم اصرار خودم بود كه حتما عبارت آنلاك فكتورى و شماره IMEI رو توى فاكتور قيد كنه.

نظر

• سلام من می خوام iphone5 از لس انجس بخرم .ایا اصلا unlock هست؟اگه هست قیمتش چنده؟(32gb)

نظر

• نوشته اصلی توسط smht_62 نمایش پست ها

شما میتونید خیلی راحت این قضیه رو پیگیری کنید چون جنس فروخته شده با چیزی که درفاکتور قید شده مغایرت داره

نظر

• هرنفر چندتا دستگاهiphone از امریکا می تونه بیاره؟

نظر

صبر کنید ..
                                X