اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خوب شما میگی یه ماه دیگه میاد حالا کو تا یه ماه دیگه اون موقع عرضه شده مطمینا..
    ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 21-11-2012, 09:11 PM

نظر

• من رنگ مشكي ايفون رو بيشتر دوس دارم ولي نگران اين رنگ پريدگي كه ميگن هستم

ترجيح ميدم مشكي بگيرم ولي چون شديدا وسواسي هستم واسه همين دوستاني كه ايفون 5 مشكي دارن لطف ميكنن بگن كه تا چه حدي مقاوم هستش رنگ روي الومينيوم ايفون 5؟

زود خش برميداره؟

نظر

• یه سوال در تکمیل سوال بالا دارم
        این رنگ پریدگی فقط برای دور گوشی هست یا پشت دستگاه که آلومینیومی هست هم رنگش می ره؟

نظر

• من فردا میخوام برم آیفون۵ بخرم :
          ۱-از کجا بفهمم که آک بوده از کارخونه و خودم بازش کردم و قبلا اکتیو نشده و دوباره ریستور و باز نشده باشه؟ چون اگه بیارم خونه وتو اون لینکی که دوستان گفتن سریال نامبرشو بزنم و بزنه قبلا اکتیو شده ازم پس نمیگیرن
          بغیر از تست اون راه از کجا میشه تو نگاه اول تو مغازه فهمید که آکه آکه؟
          ۲-تا اونجایی که میشه میخوام پارته lla بخرم،از کجا بفهمم که آنلاک فکتوریه و ارائه شده شرکت at&t و مشکل اس ام اس نداره و verzion نیست؟(چون خودتون مغازه دارا رو میشناسید که میگن همینیه که هست و هزارتا دروغو دغل سر هم میکنن تا بهت غالبش کنن)

نظر

• دوستان این لینکی که امیر عزیز در مورد گفته میشه کسی لطف کنه و بمنم بده تست کنم !!! که قبلا اکتیو شده یا نه !؟ ممنون .

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

دوست عريز
              من مشكي دارم ماله من خش برنداشته ولي روش نقطه افتاده مخصوصا لبه هاي دور ال سي دي خودم همنميدونم چهجوري

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط A_lph_A نمایش پست ها

دوستان این لینکی که امیر عزیز در مورد گفته میشه کسی لطف کنه و بمنم بده تست کنم !!! که قبلا اکتیو شده یا نه !؟ ممنون .
                سریال نامبر گوشیتونو وارد کنید تاریخ پایان گارانتی یه سال عقبتر یعنی تاریخ اکتیو شدن گوشیتون
                https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط amir oscar نمایش پست ها
                من فردا میخوام برم آیفون۵ بخرم :
                ۱-از کجا بفهمم که آک بوده از کارخونه و خودم بازش کردم و قبلا اکتیو نشده و دوباره ریستور و باز نشده باشه؟ چون اگه بیارم خونه وتو اون لینکی که دوستان گفتن سریال نامبرشو بزنم و بزنه قبلا اکتیو شده ازم پس نمیگیرن
                بغیر از تست اون راه از کجا میشه تو نگاه اول تو مغازه فهمید که آکه آکه؟
                ۲-تا اونجایی که میشه میخوام پارته lla بخرم،از کجا بفهمم که آنلاک فکتوریه و ارائه شده شرکت at&t و مشکل اس ام اس نداره و verzion نیست؟(چون خودتون مغازه دارا رو میشناسید که میگن همینیه که هست و هزارتا دروغو دغل سر هم میکنن تا بهت غالبش کنن)
                شما امکانش نیست که هونجا قبل باز شدن گوشی سریال نامبرش رو توی همون لینک چک کنید؟ به نظرم این بهترین راهه

نظر

• نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
                  شما امکانش نیست که هونجا قبل باز شدن گوشی سریال نامبرش رو توی همون لینک چک کنید؟ به نظرم این بهترین راهه
                  فکر کنم باید لب تابمو بزنم زیر بغلم با وایمکسم بعدش اونجا سریع برم و چک کنم
                  یه جورایی خنده دار بنظر میرسه
                  واقعا جای تاسف داره که اینقدر متقلب توی بازارمون روز به روز داره رشد میکنه،من الان دقیقا با مشکلات گوشی مثل رنگ و مصرف باطری و چیزای دیگه مشکل ندارم فقط از دست دوم انداختن بهم ترس دارم واقا خنده داره

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

اگه وارنتيش تموم شده باشه تاريخ اكتيو شدنو نشون نميده؟

Sent from my iphone

نظر

• سلام خدمت تمامیه عزیزان من یه مشکل جدی پیدا کردم ! خواهش میکنم یکی کمک کنه ! بشدت با فروشنده دعوام شده سر این قضیه !

این پارت نامبر گوشیه من پشت جعبه هست md637ll/a این رو که در اینترنت سرچ کردم میگه گوشیه شما لاک هست و برای at&t هست ! من وقتی ریستر میکنم ایتونز لاک نمیتونه انلاک کنه و باید با گوشی رجیون گوشی رو ایران انتخاب کنم بعد خود گوشی اکتیو میکنه بعد که به ایتونز وصل میکنید درست هست و گوشی رو میشناسه ! چیزه دیگه ای لازم هست بدم به دوستان بگید ممنون میشم کسی که اطلاعاتش کاملا صحیح هست به من پاسخ بده من بشدت منتظرم ..........

خواهش میکنم ادمین عزیز / مدیران / ارشد های سایت / یا کسانی که اطلاعات کامل دارند راهنمایی کنند با تشکر فراوان ....
                      ویرایش توسط A_lph_A : https://i-phone.ir/forums/member/559-a_lph_a در ساعت 22-11-2012, 11:59 AM

نظر

سلام خدمت تمامیه عزیزان من یه مشکل جدی پیدا کردم ! خواهش میکنم یکی کمک کنه ! بشدت با فروشنده دعوام شده سر این قضیه !

این پارت نامبر گوشیه من پشت جعبه هست md637ll/a این رو که در اینترنت سرچ کردم میگه گوشیه شما لاک هست و برای at&t هست ! من وقتی ریستر میکنم ایتونز لاک نمیتونه انلاک کنه و باید با گوشی رجیون گوشی رو ایران انتخاب کنم بعد خود گوشی اکتیو میکنه بعد که به ایتونز وصل میکنید درست هست و گوشی رو میشناسه ! چیزه دیگه ای لازم هست بدم به دوستان بگید ممنون میشم کسی که اطلاعاتش کاملا صحیح هست به من پاسخ بده من بشدت منتظرم ..........

خواهش میکنم ادمین عزیز / مدیران / ارشد های سایت / یا کسانی که اطلاعات کامل دارند راهنمایی کنند با تشکر فراوان ....
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread7...tml#post776029

نظر

• شما امکانش نیست که هونجا قبل باز شدن گوشی سریال نامبرش رو توی همون لینک چک کنید؟ به نظرم این بهترین راهه
                          البته من فکر کنم تست کردن تاریخ اکتیو شدن فکر خوبی هست و خیال آدم کمی راحت می شه ولی کافی نیست
                          اومدیم طرف فقط جعبه رو باز کرد و شارژر و هدفون رو با تقلبی عوض کرد و بعد پلمپ کرد اونوقت تکلیف چیه؟

من فکر کنم دیدن تاریخ اکتیو شدن یکی از شروط هست ولی کافی نیست دیدن پلمپ t هم خیلی مهم هست

نظر

• از سنگاپور نگير
                            ب درد نميخوره

- - - - - - - - - -

من ميخام ..الان چقد ميده

نظر

سلام خدمت تمامیه عزیزان من یه مشکل جدی پیدا کردم ! خواهش میکنم یکی کمک کنه ! بشدت با فروشنده دعوام شده سر این قضیه !

اگه سرج کردی ماله at&t هست
                              یعنی گوشی شما از طریق اپراتور انلاک شده و لی در اول انلاک نیوده

نظر

• بهادر ما كه از فروشگاهه ميخايم بگيريم ..چ جوري بفهميم كه از اول انلاك فكتوري بوده..اينترنتي هم نيس كه وارد لينك بشيم و بدونيم..چيكار كنيم

نظر

صبر کنید ..
                                X