اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان؟
    بچه ها کی ایفون 5 داره؟
    من میخوام یا 4s بخرم یا 5؟کدوم بهتره؟چرا اینقدر حرف و حدیث و نا رضایتی پشت سر 5 هست؟
    در کل کسی هست مشکی داشته باشه؟خط و خش میوفته یل نه؟
    از 4s4 بهتره یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arash1 نمایش پست ها
      سلام دوستان؟
      بچه ها کی ایفون 5 داره؟
      من میخوام یا 4s بخرم یا 5؟کدوم بهتره؟چرا اینقدر حرف و حدیث و نا رضایتی پشت سر 5 هست؟
      از 4s4 بهتره یا نه؟
      ببینید الان اگه 4 اس بگیرید

افت قیمت تو چند هفته آینده خیلی زیاد میشه هاااا!!!

4 اس 4 بهتره ! چون من هر دوش رو دارم (نمیشه گفت خیلی چون 90 درصد عین هم هستن!)

نظر

• سلام خدمت تمامیه عزیزان ! یه سوال داشتم در مورد پست اخر ! اونم اینه که بنده الان قیمت ۳۲ گیگ ایفون ۵ رو ۳.۱۵۰ دارم ! بازهم پایینتر میاد ! بر چه مبنایی !؟ با این وضعیت دلار و ... میشه اعتماد کرد به اینکه قیمت ها بازهم پایینتر میان !؟

نظر

• مرسی
          عذر میخوام شما 4s , 5 دارید الان؟منظورتونو متوجه نشدم؟5بگیرم؟
          نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
          ببینید الان اگه 4 اس بگیرید

افت قیمت تو چند هفته آینده خیلی زیاد میشه هاااا!!!

4 اس 4 بهتره ! چون من هر دوش رو دارم (نمیشه گفت خیلی چون 90 درصد عین هم هستن!)

نظر

• دوستان کمک کنید بعد از این همه ذوق و شوق گوشیمو از تایلند اوردن امروز...خیلی خوشگل انتن میده میتئنم حرف بزنم ولی اس ام اس نمیده چیکار کنم حالا؟چرا اینطوریه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arash1 نمایش پست ها
              سلام دوستان؟
              بچه ها کی ایفون 5 داره؟
              از 4s4 بهتره یا نه؟
              دوست عزیز
              من خودم آیفون 5 رو دیدم و تست کردم و به این نتیجه رسیدم که مثل اویل آیفون 4 مسئله داره. واسه همین فعلا یه آیفون 4 اس گرفتم و منتظرم آیفون 5 اس بیاد که مشکلات 5 رو رفع کنه. ممکنه بعضی دوستان تعصبی برخورد کنن ولی من واسه زندگی روزمره ام یه گوشی خوب و بی دردسر می خوام. واسه همین صبر می کنم 5 اس بیاد.
              موفق باشین تو انتخاب تون

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

نوشته اصلی توسط bahman1362 نمایش پست ها
                دوستان کمک کنید بعد از این همه ذوق و شوق گوشیمو از تایلند اوردن امروز...خیلی خوشگل انتن میده میتئنم حرف بزنم ولی اس ام اس نمیده چیکار کنم حالا؟چرا اینطوریه؟
                متاسفم
                اين كوشي لاك verzianبوده و باپول انلاك شده همشون مسيج مشكل دارن واصلا رد نميكنن توشيراز بنده با يك پك ايفن ٥ اين مشكل روداشتم بفروشش بره و خودت راحت كن

———————————————
                خوشبختی یافتنی نیست ساختنی است

نظر

• دوستان امروز رفته بودم علاالدین یه آیفون5 سفید 32 گیگ بگیرم کف قیمتی که پیدا کردم 3040 و من هم تصمیم گرفتم یدونه بگیرم ولی چشمتون روز بد نبینه سه تا گوشی رو آنپک کردم ولی هر سه تاشون مشکل بدنه داشتن از خط گرفته تا خراشیدگی و مشکل برآمدگی رنگ همشون هم قسمت آلومینیومی گوشی مشکل داشتن همشون هم پارت آمریکا(ll/a) بودن و جالب اینه که مغازه دارها میگفتن که اگه یکیشون اینطوری باشه به احتمال زیاد بقیشون هم اینطوری هستن خلاصه اینکه من هم بیخیال خرید5 شدم و همون 4اس خودم رو نگه داشتم.
                  خواهشا دوستان موقع خرید از جاهایی مثل علاالدین که فروشنده ها بعد از خرید مسیولیتی قبول نمیکنن باشن و گوشی رو خوب و با دقت کنترل کنن.

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

سلام دوستان
                    دیروز رفتیم یک ایفون ۵ از پایتخت بگیریم
                    تقریبا تمام فروشگاهها سریال lla داشتن و بین ۲۶۵۰ تا ۲۸۰۰ قیمت میدادن
                    برای من سریال lla مشکوک بود چون تو سایت خود اپل امریکا فقط لاک میفروشه اما تمام فروشنده ها میگفتن ما به هیچ عنوان لاک به کسی نمیفروشیم و در امریکا میشه به صورت عمده انلاک خرید کلی هم از حرف من عصبی میشدن
                    بالاخره یکی از فروشگاهها گفت من zpa دارم و میگفت اکثر lla ها مشکل دارن و لاک هستن یا لاک بودن و انلاک شدن و بعضیاشون مسج نمیفرستن و ...
                    اما متاسفانه معلوم شد که zpa تموم کرده به ما هم سفارش کرد از هرکی مخواین بگیرین lla نگیرین
                    خلاصه بعد از کلی گشتن یکجا ca (کانادا) پیدا کردم که البته lla هم داشت و اصرار داشت فرقی نداره و همه انلاک هستن
                    ظاهر جعبه پلمپ بود (T) همون ca رو خریدیم
                    وقتی روشن کرد با کمال تعجب دیدم اصلا تو منویی که برای اولین بار گوشی رو روشن میکنی نرفت و یک راست صفحه هوم ایفون اومد و روی ایکون setting الارم (۱) به نشانه داشتن اپدیت هم اومده
                    سیمکارت خودمون که خودش از میکرو به نانو پانچ کرده بود هم نخوند و no sim میزد، گفت خوب پانچ نشده و خودش سیم کارت زد بازم نیومد و دوباره یک سیم کارت دیگه زد اکتیو شد سریع سیم کارتو در اورد داد به ما، دوباره توش یک سیمکارت همراه اول زدیم کار کرد.
                    از اونجایی که من مشکوک بودم طرف قسم میخورد که دستگاه انلاک فکتوری و پلمپ هست و تو فاکتور گفتم درج کنه.
                    تو راه برگشت از اونجایی که هنوز مشکوک بودم ریستش کردم
                    موقع بالا اومدن به وای فای متصلش کردم اما زد باید سیمکارت توش بگذارم تا ادامه بده و از اونجایی که سیمکارت نانو نداشتم نتونستم ادامه بدم
                    ایا باید حتما سیمکارت میگذاشتم یا چون لاک هست سیمکارت میخواد؟ کلا نظر اساتید چیه؟

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 5.1.1)

نظر

• نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
                      سلام دوستان
                      دیروز رفتیم یک ایفون ۵ از پایتخت بگیریم
                      تقریبا تمام فروشگاهها سریال lla داشتن و بین ۲۶۵۰ تا ۲۸۰۰ قیمت میدادن
                      برای من سریال lla مشکوک بود چون تو سایت خود اپل امریکا فقط لاک میفروشه اما تمام فروشنده ها میگفتن ما به هیچ عنوان لاک به کسی نمیفروشیم و در امریکا میشه به صورت عمده انلاک خرید کلی هم از حرف من عصبی میشدن
                      بالاخره یکی از فروشگاهها گفت من zpa دارم و میگفت اکثر lla ها مشکل دارن و لاک هستن یا لاک بودن و انلاک شدن و بعضیاشون مسج نمیفرستن و ...
                      اما متاسفانه معلوم شد که zpa تموم کرده به ما هم سفارش کرد از هرکی مخواین بگیرین lla نگیرین
                      خلاصه بعد از کلی گشتن یکجا ca (کانادا) پیدا کردم که البته lla هم داشت و اصرار داشت فرقی نداره و همه انلاک هستن
                      ظاهر جعبه پلمپ بود (T) همون ca رو خریدیم
                      وقتی روشن کرد با کمال تعجب دیدم اصلا تو منویی که برای اولین بار گوشی رو روشن میکنی نرفت و یک راست صفحه هوم ایفون اومد و روی ایکون setting الارم (۱) به نشانه داشتن اپدیت هم اومده
                      سیمکارت خودمون که خودش از میکرو به نانو پانچ کرده بود هم نخوند و no sim میزد، گفت خوب پانچ نشده و خودش سیم کارت زد بازم نیومد و دوباره یک سیم کارت دیگه زد اکتیو شد سریع سیم کارتو در اورد داد به ما، دوباره توش یک سیمکارت همراه اول زدیم کار کرد.
                      از اونجایی که من مشکوک بودم طرف قسم میخورد که دستگاه انلاک فکتوری و پلمپ هست و تو فاکتور گفتم درج کنه.
                      تو راه برگشت از اونجایی که هنوز مشکوک بودم ریستش کردم
                      موقع بالا اومدن به وای فای متصلش کردم اما زد باید سیمکارت توش بگذارم تا ادامه بده و از اونجایی که سیمکارت نانو نداشتم نتونستم ادامه بدم
                      ایا باید حتما سیمکارت میگذاشتم یا چون لاک هست سیمکارت میخواد؟ کلا نظر اساتید چیه؟

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 5.1.1)
                      نه خیر همه ی دستگاه های آیفون موقع ریست ستینگ و تنظیم اول سیم کار میخواد و مشکلی نیست و چه در صورت لاک و آنلاک بودن سیم میخواد و اگه لاک باشه وقتی سیم میزارید میزنه سیم اپراتور مربوط رو بزارید و میره تو قسمتی که از شما zip code میخواد
                      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• اگه سریال نامبر سخت افزاری دستگاه رو از طریق لینک زیر چک کنید متوجه میشید که دستگاه قبلا اکتیو شده یا نه قاعدتا دستگاه پلمپ و اکبند رو مینویسه که تا بحال اکتیو نشده:
                        https://expresslane.apple.com/ProductSelector.action

نظر

• ممنون
                          من رفتم به لینکی که فرمودید که میشد نوع دیوایس رو انتخاب کرد منم ایفون رو انتخاب کردم ولی تو صحفه بعدی جایی برای این کار نداشت یا من پیدا نکردم
                          اگه ممکنه دقیق راهنمایی بفرمایید

نظر

• أر این لینک میتونید با وارد کردن سریال نامبر گوشی تاریخ اکتیو شدن و شروع گارانتی رو ببینید
                            https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do

نظر

• نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
                              ممنون
                              من رفتم به لینکی که فرمودید که میشد نوع دیوایس رو انتخاب کرد منم ایفون رو انتخاب کردم ولی تو صحفه بعدی جایی برای این کار نداشت یا من پیدا نکردم
                              اگه ممکنه دقیق راهنمایی بفرمایید
                              دوستمون لینک مستقیم رو گذاشتن اما منم میگم بعد از اینکه ایفون رو انتخاب کردی سمت راست صفحه زیر عکس ایفون enter seial number رو بزنید..

نظر

• دوستان من وارد کردم برای من اینو آورد
                                Estimated Expiration Date: December 3, 2012
                                این یعنی چی؟

نظر

صبر کنید ..
                                X