اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

تا يك ماه چند ميشه؟

Sent from my iphone

نظر

• هرکی خواست pm بده یه مغازه معرفی کنم بهش که ۱۶رو میده ۲۲۰۰!

- - - - - - - - - -

هرکی خواست pm بده یه مغازه معرفی کنم بهش که ۱۶رو میده ۲۲۰۰!

نظر

• به نظره من نهایت تا همین ۲۵۰۰ اینجورا میاد پایین چون با توجه به شرایط قیمت ارز دوباره میره بالا

نظر

نوشته اصلی توسط arshiatoosi1 نمایش پست ها
          به نظره من نهایت تا همین ۲۵۰۰ اینجورا میاد پایین چون با توجه به شرایط قیمت ارز دوباره میره بالا
          از كجا مطمينيذ ارز ميره بالا؟من كه ميگم تا عيد ميشه ٢مليون و ارز مياد پايين دلايلو نميشه گف چون سياسي ميشه

Sent from my iphone

نظر

• منم نظر به پایین اومدنه ارزه و فقط به این دلیل دست نگه داشتم و فلا نمیخرم

نظر

بنده از جايي خريدم كه مشكل نداره دوست داشتيد پيغام بديد آدرس بدم ... به شرط باز ميكنن تست ميكنن خريد ميكنيد

نظر

كاش اپل تا چند ماه ٥اس رو بده ٥ بياد پايين قيمتش!تا بهمن فرصت داره اپل!

Sent from my iphone

نظر

• سلام به همه
                  من میخوام این گوشی رو بخرم .الان شده ۲۷۰۰۰۰۰ .به نظر شما پایینتر میاد قیمتش؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehran_Tavakoli نمایش پست ها
                    سلام به همه
                    من میخوام این گوشی رو بخرم .الان شده ۲۷۰۰۰۰۰ .به نظر شما پایینتر میاد قیمتش؟
                    بله ، هنوز خیلی جا دارد قیمتش پایین تر هم میادش.

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                      بله ، هنوز خیلی جا دارد قیمتش پایین تر هم میادش.
                      تا چند مياد؟

Sent from my iphone

نظر

نوشته اصلی توسط Apple apple نمایش پست ها
                        تا چند مياد؟

Sent from my iphone
                        ديگه اينا بستگي داره داداش !

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• اصلا به هسچ عنوان نميشه پيشبيني كرد،چون روال سابق كلا تغيير كرده و نميشه حدس زد ولي اگر مثلا تا ٢٤٠٠ اومد پايين در خريدش تعجيل كن،اينجا هيچ چيز رو نميشه حدس زدي

نظر

• سلام به تمام دوستان
                            من میخوام تو این هفته ای که میاد آیفون ۵ بخرم فقط چندتا مشکل این وسط هست که مثل خوره افتاده به جونم
                            ۱-کدوم رنگش بهتره و مشکلی نداره؟والا یکی میگه مشکی نخر چون خط خطی میشه یکی میگه آرم سیبش پاک میشه خلاصه میگن بین رنگها معایب و محاسنی هست واگه میشه خوب برام توضیح بدین که از لحاظ سفیدی یا مشکی کدوم بهتره و مشکلی پیش نمیاره؟
                            ۲-میگن بعضی ها مشکل اس ام اس دارن و میگن cdma هست یا gsm,کدوم بهتره و من کدومو بگیرم؟از کجای جعبش میشه تشخیص داد که gsm یا cdma هست که مشکل اس ام اس نداشته باشه؟
                            ۳-اکثرا دیدم فعلا تو بازار پارتاشون lla هست و از کجا بفهمم که آنلاک فکتوریه؟
                            ۴-یکی از دوستام میگه فعلا نخر چون توی فرومای خارجی دیده که رنگه نوشته های روی آلمینیوم پاک میشه و بعضی مسائل و مشکلات دیگه هم داره که میگه صبر کن فعلا نخر تا اصلاح بشه،حالا بنظر شما این صحبت صحت داره؟الان بخرم نخرم؟؟؟؟؟؟؟
                            ۵-تو بعضی تاپیکها خوندم که رفرش به جای آک میدن،آیا همچین چیزی صحت داره؟ یعنی آیفونو دیگه رفرش میکنن و اصل نیست؟ از کجا میشه تشخیص داد که اصله یا نه؟
                            ممنون میشم که جوابمو بدین

نظر

نوشته اصلی توسط amir oscar نمایش پست ها
                              سلام به تمام دوستان
                              من میخوام تو این هفته ای که میاد آیفون ۵ بخرم فقط چندتا مشکل این وسط هست که مثل خوره افتاده به جونم
                              ۱-کدوم رنگش بهتره و مشکلی نداره؟والا یکی میگه مشکی نخر چون خط خطی میشه یکی میگه آرم سیبش پاک میشه خلاصه میگن بین رنگها معایب و محاسنی هست واگه میشه خوب برام توضیح بدین که از لحاظ سفیدی یا مشکی کدوم بهتره و مشکلی پیش نمیاره؟
                              ۲-میگن بعضی ها مشکل اس ام اس دارن و میگن cdma هست یا gsm,کدوم بهتره و من کدومو بگیرم؟از کجای جعبش میشه تشخیص داد که gsm یا cdma هست که مشکل اس ام اس نداشته باشه؟
                              ۳-اکثرا دیدم فعلا تو بازار پارتاشون lla هست و از کجا بفهمم که آنلاک فکتوریه؟
                              ۴-یکی از دوستام میگه فعلا نخر چون توی فرومای خارجی دیده که رنگه نوشته های روی آلمینیوم پاک میشه و بعضی مسائل و مشکلات دیگه هم داره که میگه صبر کن فعلا نخر تا اصلاح بشه،حالا بنظر شما این صحبت صحت داره؟الان بخرم نخرم؟؟؟؟؟؟؟
                              ۵-تو بعضی تاپیکها خوندم که رفرش به جای آک میدن،آیا همچین چیزی صحت داره؟ یعنی آیفونو دیگه رفرش میکنن و اصل نیست؟ از کجا میشه تشخیص داد که اصله یا نه؟
                              ممنون میشم که جوابمو بدین
                              1- كلا سفيد رو ترجيه ميدم ، خط و خش نميفته مشكي ولي بعضيهاش نقاط رنگ رفتگي داره .
                              ٢- مشكل اس ام اس فقط تو گوشي هاي لاك بوده و تمامي مدل هاي داخل ايران انلاك و سيم كارت خورن .
                              ٣- سيم كارت بذاريد داخلش انتن داد انلاك هست.
                              ٤- اون ماله سري اول بوده هرچي بوده تا الان رفع شده.
                              ٥- رفرش دو نوع داريم ايراني و از طرف خود اپل . نوع ايراني فروشنده ايفون دست دوم سالم رو ميذاره تو جعبه و جاي اك ميده ، نوع دومم ايفون هاي مرجوعي هست كه اپل تعمير ميكنه و با قيمت پايين تر ميفروشه ، كه هر دو نوعش الان واسه ٥ نيست ، بعيد ميدونم باشه ، الان واسه ٤اس اين كارا تو بورسه بايد مواظب بود .

نظر

• از دوست خوبم parham7 کمال تشکر رو دارم و ممنونم و از بقیه دوستان و اساتید هم خواستارم که هم نظر بدن و هم تجربیاتشونو در اختیارمون بذارن
                                بازم ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X