اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• [QUOTE=aeadt;774135]بخدا پدر من درومده بخاطر همین نیومدن آنلاک تو آمریکا!
    به اپل استور هم زنگ میزنی هیچ جواب درستی نمیدن میگن نمیدونیم!!!!
    خدایش موندم چیکار کنم؟
    /QUOTE]

دوست عزیز من هم همین مشکل رو دارم (داشتم تا دیروز) بالاخره تصمیم گرفتم آیفون 4 اس بگم از امریکا برام بیارن. راستش هر چی فکر کردم دیدم این آیفون 5 با خش افتادنش و سایر مشکلاتش و قد درازش رو دوست ندارم وترجیج می دم تا اومدن آیفون 5 اس یا حتا آیفون 6 صبر کنم. خداییش آیفون 4 اس حداقلش امتحانش رو پس داده. اپل هم که اخیرا رفته تو کار تست مشتری ها به عنوان موش آزمایشگاهی اول میده بیرون محصول رو بعد می گه ببخشید (اپل مپز).

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid_maniac نمایش پست ها
      سلام، دوستان تا چند روز دیگه یه آیفون 5 سفید لاک 16 گیگ at&t میرسه دستم. دو تا سوال دارم.
      آیا امکان آنلاک کردنش توی ایران هست؟ و بعد آنلاک کردن مشکلی با سیم کارتهای اینجا پیدا نمیکنه؟
      گوشی آکبنده. همینطوری لاک، تو ایران به چه قیمتی میتونم بفروشمش؟
      ممنون
      کسی اطلاع نداره؟

نظر

• [QUOTE=djgholum;774348]
        نوشته اصلی توسط aeadt نمایش پست ها
        بخدا پدر من درومده بخاطر همین نیومدن آنلاک تو آمریکا!
        به اپل استور هم زنگ میزنی هیچ جواب درستی نمیدن میگن نمیدونیم!!!!
        خدایش موندم چیکار کنم؟
        /QUOTE]

دوست عزیز من هم همین مشکل رو دارم (داشتم تا دیروز) بالاخره تصمیم گرفتم آیفون 4 اس بگم از امریکا برام بیارن. راستش هر چی فکر کردم دیدم این آیفون 5 با خش افتادنش و سایر مشکلاتش و قد درازش رو دوست ندارم وترجیج می دم تا اومدن آیفون 5 اس یا حتا آیفون 6 صبر کنم. خداییش آیفون 4 اس حداقلش امتحانش رو پس داده. اپل هم که اخیرا رفته تو کار تست مشتری ها به عنوان موش آزمایشگاهی اول میده بیرون محصول رو بعد می گه ببخشید (اپل مپز).
        متاسفانه ما اينقده موارد عالي از اين شركت ديدم كه اصلا پذيراي هيچ اشتباهي از اين شركت نيستيم.نقشه هم واقعا افتضاحه ولي واقعا مجبور بودن و الي اينكارو نميكردن ولي مطمئن باشيد به بالاترين سطح ممكن ميرسه تو يكسال آينده و از يكجا ميبايست شروع كنه.پردازشگر جديدش رو هم خودش طراحي و هم توليد كرد و ميبينيد كه بهترين بنچمارك رو داره و بهترين بازده در عمل با اينكه دو هسته اي هست.
        ما متاسفانه آخر دنياييم و دستمون از همه چي كوتاهه و اگر هم بند ميشه دستمون با قيمتهايي روبه رو ميشيم كه ....،والا موقعيت بد ما به شركت هاي ارائه تكنولوژي مربوط نيست

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
          خير فقط ١٩٩ دلار نميشه. بايد هزينه لغو قرارداد كه نوعي جريمه حساب ميشه هم پرداخت كنه.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
          دوست عزیز اطلاع داری هزینه لغو قرارداد چقدر ؟؟ بعد اگه بگه گوشیمو گم کردم چی؟ اونوقت هم باید هزینه لغو بده ؟ یا یک گوشی دیگه جایگزین میکنن؟

نظر

• سلام خسته نباشید امریکا ایفون 5 انلاک میفروشه با نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alefmim نمایش پست ها
              سلام خسته نباشید امریکا ایفون 5 انلاک میفروشه با نه؟
              توی اپ استور فعلا خیر

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
                دوست عزیز اطلاع داری هزینه لغو قرارداد چقدر ؟؟ بعد اگه بگه گوشیمو گم کردم چی؟ اونوقت هم باید هزینه لغو بده ؟ یا یک گوشی دیگه جایگزین میکنن؟
                دوست عزیز به این سادگی ها نیست که شما فکر می کنین. شما باید یک شماره حساب معتبر بدین تا هر ماه از حسابتون کم کنه.
                پیشنهاد من: کلا از این جور فکر ها بیاین بیرون چون اگر راهی بود خیلی ها تا الان همین کار رو می کردن ولی تنها چیزی که مونده واسشون خاطرست .

نظر

• نوشته اصلی توسط saeid_maniac نمایش پست ها
                  کسی اطلاع نداره؟
                  فعلا خیر. شما باید هزینه را به اپراتور مربوطه برای آنلاک کردن پرداخت کنید.
                  قیمت که بستگی به خودتون داره. فکر کنم 500 یا 600 تومن زیر قیمت آنلاک.(البته اونم هرکسی نمیخره)

نظر

• نوشته اصلی توسط sanboy نمایش پست ها
                    توی اپ استور فعلا خیر
                    پس چه جوری میشه انلاک گرفت از امریکا

نظر

• الان یکی توو امریکا نمی تونه ایفون 5 انلاک خرید کنه بیاره اینجا میشه یه توضیح بدید

نظر

• دوستان خواهشن زودتر جواب بدید چون من یکم عجله دارم . اگه که کسی برام از امریکا ۵ آنلاک جی اس ام بگیره می تونم تو ایران باهاش کار کنم ؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

نوشته اصلی توسط syaleni نمایش پست ها
                          دوستان خواهشن زودتر جواب بدید چون من یکم عجله دارم . اگه که کسی برام از امریکا ۵ آنلاک جی اس ام بگیره می تونم تو ایران باهاش کار کنم ؟
                          اگه انلاک باشه که حتما کار میکنه!!
                          اگر هم لاک هست باید از اپراتور تحت قرارداد بخواد که پس از پرداخت هزینه گوشی را انلاک کنه

نظر

• تو سایت apple آنلاک رو اصلا نزده ! جریانش چیه ؟ فقط تو سرچش که می زنم ایفون ۵ تو نتایج قیمت ها رو میاره که از ۶۴۹ شروع میشه ؟!؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

تو سایت apple آنلاک رو اصلا نزده ! جریانش چیه ؟ فقط تو سرچش که می زنم ایفون ۵ تو نتایج قیمت ها رو میاره که از ۶۴۹ شروع میشه ؟!؟
                              همون که ۶۴۹$ هستش انلاکه
                              این که کاری نداره به کسی که داره میخره بگو تو اپل استور که میره بگه انلاک میخوام

نظر

• نوشته اصلی توسط syaleni نمایش پست ها
                                دوستان خواهشن زودتر جواب بدید چون من یکم عجله دارم . اگه که کسی برام از امریکا ۵ آنلاک جی اس ام بگیره می تونم تو ایران باهاش کار کنم ؟
                                تو سایت apple آنلاک رو اصلا نزده ! جریانش چیه ؟ فقط تو سرچش که می زنم ایفون ۵ تو نتایج قیمت ها رو میاره که از ۶۴۹ شروع میشه ؟!؟
                                خوب دوست عزیز وقتی عرضه نشده خوب کسی هم نداره که بتونه بیاره. همه لاکه. اگر نسخه gsm داشت همه جای دنیا کار می کنه.

نظر

صبر کنید ..
                                X