اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام

من میخوام سفارش بدم یکی از دوستان از امریکا داره میاد برام یه iphone5 بیاره

اولا میخام بدونم تو خود فروشگاه اپل 64 گیگ رو زده399 دلار ولی تو سایت eby زده 800 دلار

یه جا زده 1300 دلار این اختلافها برای چی هستش واینکه این دوستمون بهتره از کجا خرید کنه

که قیمتش مناسب باشه و اینکه لاک بخرم میتونم با مبالغی که گفته شده انلاک کنم یا اینکه انلاک بخرم

وبالاخره اینکه در نهایت پایین ترین قیمتی که میشه داخل امریکا خرید کرد چندخواهد بود البته 64 گیگ مشکی

ممنون میشم اگر زود پاسخ بدید چون دو روزه دیگه میاد

نظر

• نوشته اصلی توسط markazi نمایش پست ها
      با سلام

اولا میخام بدونم تو خود فروشگاه اپل 64 گیگ رو زده399 دلار ولی تو سایت eby زده 800 دلار

یه جا زده 1300 دلار این اختلافها برای چی هستش واینکه این دوستمون بهتره از کجا خرید کنه

که قیمتش مناسب باشه و اینکه لاک بخرم میتونم با مبالغی که گفته شده انلاک کنم یا اینکه انلاک بخرم

وبالاخره اینکه در نهایت پایین ترین قیمتی که میشه داخل امریکا خرید کرد چندخواهد بود البته 64 گیگ مشکی

اونایی که سایت زده مدل های لاک هستش
      شما باید آنلاک بگیرید که با اپراتورهای ما کنار بیاد
      البته بایدی نیست ! و میتونید لاک هم بگیرید ولی ایران جواب نمیده فعلا !
      حدود قیمت به دلار رو میتونید از همون اپل استور دربیارید ! یکم بالا پایین !

نظر

• نوشته اصلی توسط markazi نمایش پست ها
        با سلام

سلام. به نظر من اصلا دردسر لاک رو نکش. آنلاک بگیر خیال خودت رو راحت کن. بهترین جا هم اپل استور شهر مربوطه هستش. (البته اگر آنلاک عرضه شده باشه)
        قیمت هم تو سایت اپل باید زده باشه. فکر کنم 899 دلاره که با دلار خودتون حساب کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
          چرا ميزنيم!
          براي اين نزديم كه قيمت دولار و...ثابت و درست بشه!
          می گم ای کاش خود دفتر سایت اقدام به وارد کردن و فروش آیفون 5 می کرد که کاربران از قیمت خیالشون راحت باشه.(قیمت ها رو هم با تغییر روزانه نرخ ارز تغییر می دادید.)

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

نوشته اصلی توسط pourya1369 نمایش پست ها
            می گم ای کاش خود دفتر سایت اقدام به وارد کردن و فروش آیفون 5 می کرد که کاربران از قیمت خیالشون راحت باشه.(قیمت ها رو هم با تغییر روزانه نرخ ارز تغییر می دادید.)
            دفترسایت اگر اشتباه نکنم مدتی ایپد داشت

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• بخدا پدر من درومده بخاطر همین نیومدن آنلاک تو آمریکا!
              به اپل استور هم زنگ میزنی هیچ جواب درستی نمیدن میگن نمیدونیم!!!!
              خدایش موندم چیکار کنم؟

- - - - - - - - - -

بخدا پدر من درومده بخاطر همین نیومدن آنلاک تو آمریکا!
              خدایش موندم چیکار کنم؟

نظر

• آقا ما آخر نفهمیدیم ایفون 5 16GB Unlock مگر 649$ نیست ؟ چرا انقدر گرون داره فروش میره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Sk1pper نمایش پست ها
                  آقا ما آخر نفهمیدیم ایفون 5 16GB Unlock مگر 649$ نیست ؟ چرا انقدر گرون داره فروش میره ؟
                  بازار سیاه دوست عزیز

نظر

• سلام، دوستان تا چند روز دیگه یه آیفون 5 سفید لاک 16 گیگ at&t میرسه دستم. دو تا سوال دارم.
                    آیا امکان آنلاک کردنش توی ایران هست؟ و بعد آنلاک کردن مشکلی با سیم کارتهای اینجا پیدا نمیکنه؟
                    گوشی آکبنده. همینطوری لاک، تو ایران به چه قیمتی میتونم بفروشمش؟
                    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط aeadt نمایش پست ها
                      خدایش موندم چیکار کنم؟

- - - - - - - - - -

خدایش موندم چیکار کنم؟
                      عزیزم انلاک تو امریکا عرضه شده
                      امروز 32 گیگ پارت نامبر ll/a قیمت گرفتم 4 تومن
                      ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 07-11-2012, 12:50 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Sk1pper نمایش پست ها
                        آقا ما آخر نفهمیدیم ایفون 5 16GB Unlock مگر 649$ نیست ؟ چرا انقدر گرون داره فروش میره ؟
                        699 $
                        کلا برای عرضه کم و تقاضای بالا و البته محصول جدید تقریبا بیشتر جاها به غیر از اپل استور قیمت ها متفاوته. برای تثبیت شدن باید اجازه بدین تو کشور های بیشتری عرضه بشه.

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط reza-ps3 نمایش پست ها
                        عزیزم انلاک تو امریکا عرضه شده
                        امروز 32 گیگ پارت نامبر ll/a قیمت گرفتم 4 تومن
                        شما تهران قیمت گرفتین؟ فکر کنم گوشی های داخل بازار ایران همه آنلاک شده هستند توسط اپراتور.

نظر

• نوشته اصلی توسط o.mid نمایش پست ها
                          699 $
                          کلا برای عرضه کم و تقاضای بالا و البته محصول جدید تقریبا بیشتر جاها به غیر از اپل استور قیمت ها متفاوته. برای تثبیت شدن باید اجازه بدین تو کشور های بیشتری عرضه بشه.

- - - - - - - - - -

شما تهران قیمت گرفتین؟ فکر کنم گوشی های داخل بازار ایران همه آنلاک شده هستند توسط اپراتور.
                          اره عزیزم تهران قیمت گرفتم

نظر

• آیا امکان آنلاک کردن آیفون 5 در ایران هست دوستان اگه یکی بخواد از اونطرف آیفون 5 شرکت at&t بگیره میتونه راحت با خودش برداره بیاد ایران؟؟
                            یا اینکه باید هزینه ای بابتش بده؟چون الان آیفون 5 16gb at&t قیمتش 199 دلار ولی آنلاک شده اش 650دلار خوب طرف میره آنلاک نشده میخره میاره ایران آنلاک میکنه بعد استفاده میکنه منظورم این بود آیا همچین چیزی میشه؟؟

نظر

هفته پیش یه نفر تو پایتخت جلو خودم 5 تا iPhone 5 64g خرید دونه ای 5 میلیون ...25 تومن کارت کشید همونجا...
                              یه همچین کسایی هستن که این قیمت هارو همچنان میبینیم...

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
                                آیا امکان آنلاک کردن آیفون 5 در ایران هست دوستان اگه یکی بخواد از اونطرف آیفون 5 شرکت at&t بگیره میتونه راحت با خودش برداره بیاد ایران؟؟
                                یا اینکه باید هزینه ای بابتش بده؟چون الان آیفون 5 16gb at&t قیمتش 199 دلار ولی آنلاک شده اش 650دلار خوب طرف میره آنلاک نشده میخره میاره ایران آنلاک میکنه بعد استفاده میکنه منظورم این بود آیا همچین چیزی میشه؟؟
                                خير فقط ١٩٩ دلار نميشه. بايد هزينه لغو قرارداد كه نوعي جريمه حساب ميشه هم پرداخت كنه.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X