اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط aeadt نمایش پست ها
    پویا چان قراره کیفیت ساخت بالا بره یعنی دقیقا قراره چی بشه؟ من شنیدم تنها می خوان تو خط تولید بیشتر مراقب باشن که خط و خش اونجا نیوفته اما اگر قراره راه حلی برای این معضل بدن ممنون میشم مارو بیشتر در جریانش بزاری!
    تنها آنلاک های آیفون کی تو آمریکا ارزه میشن؟ من یکی از دوستانم ۱۲ آبان داره از سانفرانسیسکو میاد می خواستم بدونم تا اون زمان آنلاکش اومده یا نه؟

ایشالاه هم این مشکل خط و خش حل بشه یا حداقل یه راه حل موثری براش داده بشه واقعا اذیت کنندست!
    قرار تو خط تولید،کیفیت رو بالاتر ببرن!و بیشتر مراقب باشن که تو کارخانه ،خط و ...نیوفته!

نظر

• خب تا کی باید منتظر باشیم؟؟ آیا واقعا کیفیتش بهتر میشه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط i-UnKnown نمایش پست ها
        خب تا کی باید منتظر باشیم؟؟ آیا واقعا کیفیتش بهتر میشه؟؟
        دوست عزیز هیچ مشکلی نیست.شما نمی خواین که گوشیرو روی میز با جایی بکشه اونم iphone 5 که من به شخصه رو سرم میگیرم

نظر

• نوشته اصلی توسط i-UnKnown نمایش پست ها
          خب تا کی باید منتظر باشیم؟؟ آیا واقعا کیفیتش بهتر میشه؟؟
          طي چند هفته!
          ولي چون شما محدوديت زمان داريد،به نظرم بگيريد دستگاه رو!(اين كه ميگن خط ميفته،به اين راحتي ها هم نيست!)

نظر

• دوستان من برای مشتری ها 5 6 تا آیفون 5 آوردم خواستم از دوستانی که خریدن بپرسم شما جنس اون پلم دورش براتون عجیب نبود ؟ مثلا جنس پلوم 4S ها خیلی محکم هست ولی جنس این نمی دونم خیلی نرم بود و البته t شکل های کنار اصلا کنار نبودند . یک طرف که خط کامل بود و ...

از بعضی از دوستام توی تهران پرسیدم گفتن که 5 ها باز میشن و تست میشن ، چون اکثرا لاک هستند توی ایران آنلاک میشن و بعدش تست میشن .

نظر

• نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
              دوست عزیز هیچ مشکلی نیست.شما نمی خواین که گوشیرو روی میز با جایی بکشه اونم iphone 5 که من به شخصه رو سرم میگیرم
              از تو کارتون دربیاری خراشیدگی داشته باشه چیکار کنیم
              یعنی باید ببینی و فقط حسرت بخوری

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

نوشته اصلی توسط satanic_soulful نمایش پست ها
                از تو کارتون دربیاری خراشیدگی داشته باشه چیکار کنیم
                یعنی باید ببینی و فقط حسرت بخوری
                خش گیر مخصوصش را طبقه پنج علاالدین می فروشد.

----------------------------------------------
                برآنچه گذشت وآنچه شکست حسرت نخور **** زندگی اگر زیبا بود با گریه شروع نمی شد

نظر

• منظور از خش گیر چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط satanic_soulful نمایش پست ها
                    منظور از خش گیر چیه؟
                    فروشنده می گفت خش گیر و پانچ آیفون پنج هم آوردیم، خش گیر برای پشت آیفون.

----------------------------------------------
                    برآنچه گذشت وآنچه شکست حسرت نخور **** زندگی اگر زیبا بود با گریه شروع نمی شد

نظر

• عزیز برا خراشیدگی هفته قبل شرکت تایوانی که قالب های آلمینیومی آیفون ۵ رو میزنه تو خبری که منتشر کرده گفته خیلی از جانب اپل تحت فشار هستیم تا این مشکل رو بهبود ببخشیم و فیکس کنیم پس یقینا در آینده خیلی نزدیک باید شاهد آیفون ۵ های بدون مشکل باشیم چنانچه اپل هم میزان تولیدش رو افزایش نداده نسبت به تقاضا بخاطر این مشکل و ضرر ۶۰میلیارد دلاری که تقبل کرده!

حالا دیگر دوستان حاضر در انجمن یقینا اطلاعات بهتر و بیشتری دارن! من هم امیدوارم زودتر این مشکل خط و خش حل بشه!

نظر

• من چند روز بود دنباله ٥ مشكي ميگشتم بالاخره كه پيدا كردم بازش كه كردم روش سه تا لكه رنگ پريدگي داشت
                        پسش دادم رفتم يكي ديگه پيدا كردم
                        دقت كنيد قبل خريد حتما شرط كنيد كه خط خش نداشته باشه
                        اين خط و خش ها بيشتر تو پارت نامبر امريكا واروپا ديده شده

نظر

البته اين خش تو سري اول همشون پيداميشه يعني پارت نامبر هاي اروپا امريكا ژاپن سنگاپور...
                          كه سنگاپور و خودم ديدم

Sent from my iPhone4s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Posiedon نمایش پست ها
                            من چند روز بود دنباله ٥ مشكي ميگشتم بالاخره كه پيدا كردم بازش كه كردم روش سه تا لكه رنگ پريدگي داشت
                            پسش دادم رفتم يكي ديگه پيدا كردم
                            دقت كنيد قبل خريد حتما شرط كنيد كه خط خش نداشته باشه
                            اين خط و خش ها بيشتر تو پارت نامبر امريكا واروپا ديده شده
                            من خودم به شخصه این تجربه رو داشتم
                            یه iphone 5 گرفتم و تمام دور iphone 5 لکه های سفید که وقتی دیدم کف کردم که اپل اینجوری باشه
                            خلاصه اشتباحی که کردم این بود که یه عکس ازش نگرفتم بعد هم گوشی مرجوع کردم

نظر

به نظرت دوستان اين كشورهايي كه هنوز ايفون عرضه نشده مثلا امارات! بهتر نيست كه موقع اي كه تو اين كشور ها اومد بخريم فقط به خاطر خط و خش ميگم چون ديگه سري اول نيستن و فك كنم بهترن كيفيت بدنشون

Sent from my iPhone4s using Tapatalk

نظر

• Re: سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

سلام
                                دوستان من در حال حاظر این گوشی هارو دارم :
                                وان ایکس
                                نوت 2
                                آیفون 4اس
                                الان قصد کردم 4اس را بفروشم و یا 5 بگیرم یا یک نوت 2 دیگه
                                به نظرتون آیفون 5 چیز جدید تری نسبت به 4اس به من و باتوجه به گوشس هایی که دارمش عرضه میکنه که برم بگیرم

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

نظر

صبر کنید ..
                                X