اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان گرامی من در کشور سوئد هستم و قصد خرید آیفون 5 با 16 گیگ حافظه دارم . چند سوال برای من پیش اومده که خواهش میکنم منو راهنمایی کنین :

-1 : من باید آنلاین بخرمش و از سایت اپل استور سوئد . قیمتش هم 6000 کرون هست مدل جی اس ام . با توجه به مطالبی که شما عزیزان نوشتید مثل اینکه اینها با هم فرق میکنن . به نظر شما من کدوم مدل رو باید بخرم که هم تو اروپا و هم ایران کار بکنه ؟

- 2 : من اگر از سوئد بخرم چون قرار هست که به انگلستان برم برای درس خوندن , آیا نوشته ها و منوهای آِیفونی که از سوئد میخرم انگلیسی هست یا سوئدی ؟ و دفترچه و سایر چیزها هم به زبان سوئدی هستن ؟

- 3 : من امروز توی سایت نارنجی خوندم که ایفون 5 خیلی مشکلات داره مثل بنفش بودن عکس ها در نور مستقیم و خراشیدگی و رنگ پریدگی سریع روی بدنه و پخش نور از بالای صفحه و تخلیه سریع باطری و .................... در اخرش هم نوشته بود که سری های بعدی این مشکلات رو حل میکنه آیا بهتر نیست صبر بکنم ؟ و بعدن بخرم یا الان باید بخرم ؟ بین 3 تا 4 هفته طول میکشه تا بفرستنش ..

- 4 : این پرسش من از همه مهم نره و اونم اینه که من عضو اپل استور انگلستان هستم . و حالا دسترسی به گیفت کاردهای انگلیس ندارم . حالا تکلیف من برای خرید از اپ استور چی هست ؟ یه قسمت در سایت اپل نوشته چنج کانتری . آیا باید کشور محل سکونتم رو به سوئد تغییر بدم و آدرس اینجا رو بدم تا بتونم گیفت کاردهای سوئد رو بخرم برای خرید اپلیکیشن ؟ که اگر اینطور هست در صورت برگشت به انگلیس , باز میتونم برگردم به همون آدرس قبلیم ؟

ممنون میشم ازتون منو راهنمایی کنید ..

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

نوشته اصلی توسط ali_rv نمایش پست ها
      دوستان گرامی من در کشور سوئد هستم و قصد خرید آیفون 5 با 16 گیگ حافظه دارم . چند سوال برای من پیش اومده که خواهش میکنم منو راهنمایی کنین :

-1 : من باید آنلاین بخرمش و از سایت اپل استور سوئد . قیمتش هم 6000 کرون هست مدل جی اس ام . با توجه به مطالبی که شما عزیزان نوشتید مثل اینکه اینها با هم فرق میکنن . به نظر شما من کدوم مدل رو باید بخرم که هم تو اروپا و هم ایران کار بکنه ؟

- 2 : من اگر از سوئد بخرم چون قرار هست که به انگلستان برم برای درس خوندن , آیا نوشته ها و منوهای آِیفونی که از سوئد میخرم انگلیسی هست یا سوئدی ؟ و دفترچه و سایر چیزها هم به زبان سوئدی هستن ؟

- 3 : من امروز توی سایت نارنجی خوندم که ایفون 5 خیلی مشکلات داره مثل بنفش بودن عکس ها در نور مستقیم و خراشیدگی و رنگ پریدگی سریع روی بدنه و پخش نور از بالای صفحه و تخلیه سریع باطری و .................... در اخرش هم نوشته بود که سری های بعدی این مشکلات رو حل میکنه آیا بهتر نیست صبر بکنم ؟ و بعدن بخرم یا الان باید بخرم ؟ بین 3 تا 4 هفته طول میکشه تا بفرستنش ..

- 4 : این پرسش من از همه مهم نره و اونم اینه که من عضو اپل استور انگلستان هستم . و حالا دسترسی به گیفت کاردهای انگلیس ندارم . حالا تکلیف من برای خرید از اپ استور چی هست ؟ یه قسمت در سایت اپل نوشته چنج کانتری . آیا باید کشور محل سکونتم رو به سوئد تغییر بدم و آدرس اینجا رو بدم تا بتونم گیفت کاردهای سوئد رو بخرم برای خرید اپلیکیشن ؟ که اگر اینطور هست در صورت برگشت به انگلیس , باز میتونم برگردم به همون آدرس قبلیم ؟

ممنون میشم ازتون منو راهنمایی کنید ..
      ۱- دوست عزیز شما جی اس ام بگیر خیالت راحت راحت باشه. فقط دقت کن انلاک فکتوری باشه

۲- نه مشکلی ایجاد نمیکنه. منوها اینترنشنال هستند.

۳- من هیچ کدوم از این مشکلات و نداشتم. اما این و متوجه شدم که شاید تو بعضی از ایفون ها بی دقتی انجام گرفته و کیفیت اسمبل پایین بوده که مشکلی نیست اون هم. اگر اینطور باشه اپل براتون سریع تعویض میکنه. پس خیالت راحت

۴- بله گیفت کارد باید حتما با ادرس یکی باشه. مشکلی نیست همیشه می تونید ادرس رو تغییر بدین. اما خوب پس سنگین شارژ نکنید که اگر نیاز بع تغییر پیدا کردید مشکلی پیش نیاد.

Tapatalk |  | iPhone5

نظر

• سلام دوستان آیفون ۵ تو اپل استور امارات آنلاکش کی عرضه میشه؟

یه سوال دیگه هم داشتم برای جلوگیری از خط و خش چه راه کار هایی رو پیشنهاد میکنید؟
        میگن بامپر خلوگیری میکنه اما من برای آیفون خودم یبار بامپر گرفتم خود بامپر روش خط انداخته بود!

ممنون میشم برای مشکل خط و خشش هم بگین باید چیکار کرد!

سپاسگزارم!

نظر

نوشته اصلی توسط aeadt نمایش پست ها
          سلام دوستان آیفون ۵ تو اپل استور امارات آنلاکش کی عرضه میشه؟

یه سوال دیگه هم داشتم برای جلوگیری از خط و خش چه راه کار هایی رو پیشنهاد میکنید؟
          میگن بامپر خلوگیری میکنه اما من برای آیفون خودم یبار بامپر گرفتم خود بامپر روش خط انداخته بود!

ممنون میشم برای مشکل خط و خشش هم بگین باید چیکار کرد!

سپاسگزارم!
          بامپرت اصل باشه هيچ ضرري بش نميرسونه.

sent from my iphone 5

نظر

• ممنون خانم سحر از جوابتون!

تنها کسی هم میدونی چه زمانی به صورت آنلاک تو اپل استور امارات میاد؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط aeadt نمایش پست ها
              ممنون خانم سحر از جوابتون!

تنها کسی هم میدونی چه زمانی به صورت آنلاک تو اپل استور امارات میاد؟؟
              امارات اپل استور نداره. آنلاين استور داره كه آن هم در ماه دسامبر

نظر

نوشته اصلی توسط i$ahar نمایش پست ها
                بامپرت اصل باشه هيچ ضرري بش نميرسونه.

sent from my iphone 5
                البته متاسفانه تجربه من اينجوري نبود. ٤اس رو با وجود اينكه بامپر از خود اپ استور خريداري شده بود بازم لك به جا گذاشت. اما براي دوستم اول چسب نواري زديم دورش بعد بامپر انداختيم تا الان كه شكر خدا سالمه. حالا هنوز سعادت ٥ رو نداشتيم ببينيم چه بايد كرد.

نظر

اپل برای ایفون ۵ اصلا بامپر تولید نکرده، البته برخی از تولید کننده های دیگه اقدام کردن

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 5.1.1)

نظر

• آیفون همینجوری قشنگه. نازکی سبکی فلز دورش. دیگه بامپر چیه آخه.

نظر

• سلام ببخشید می خواستم بدونم اگر از اروپا ایفون انلاک بگیرم بیارم ایران اپراطور های ایران رو ساپورت می کنه نوشته ایفون از gsm پشتیبانی می کنه یعنی گوشی تو ایران جواب می ده ؟

اینم ادرس سایت اپل که انلاک تو اروپا می فروشه

Buy iPhone 5 with 16GB, 32GB or 64GB - Apple Store (UK)

iPhone 5 64GB Black & Slate (GSM) Unlocked این مدل ایفونه که می خوام از اروپا بیارم

ایا تو ایران جواب میده یا نه ؟

نظر

• با سلام!!!
                        من ابان ماه به تهران میام تا ایفون5 بگیرم فقط میترسم ایفون مشکل داشته باشه مثلا همون لحظه خط بیوفته یا کیفیت تصویرش پایین باشه و... اگه یکی از این اتفاقا بیوفته اونجا عوض میکنن یا شانسیه که شاید مشکل داشته باشه شایدم نه؟؟؟

نظر

• میتونی سفید بگیری که مشکلی از بابت خط افتادن نداشته باشی..
                          کیفیت تصویر امکان نداره پایین باشه و بعدم اینکه همه چی شانسیه پلمپ که باز شه گوشی ماله خودته وسواس نگیرتت هیچ مشکلی نداره.

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                            میتونی سفید بگیری که مشکلی از بابت خط افتادن نداشته باشی..
                            کیفیت تصویر امکان نداره پایین باشه و بعدم اینکه همه چی شانسیه پلمپ که باز شه گوشی ماله خودته وسواس نگیرتت هیچ مشکلی نداره.
                            یعنی هیچ جا با گارانتی ایفون5 نمیدن؟

نظر

نوشته اصلی توسط bsa14 نمایش پست ها
                              دوست عزیز شما هر رنگی دوست داری بخر. نهایتش حساس هستین یه پروتکتور بچسبون خیالت راحت. بعد هم خیالت از کیفیت محصول ۱۱۰٪ مطمئن باش. به شرطی که دستگاه پلمپ باشه.

Tapatalk |  | iPhone5

نظر

• نوشته اصلی توسط bsa14 نمایش پست ها
                                يه سري شركتا هستن كه گوشيو بيمه ميكنن شما كه اسرار دارى با گارانتي برو يه سرى بزن بهشون

نظر

صبر کنید ..
                                X