اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام به همه دوستان

می خواستم بدونم کسی از پارت نامبرهای آنلاک آیفون 5 خبر داره؟

می خوام از یک نفر که از اونور آورده بخرم ولی باید از روی سریال گوشی مطمئن بشم که حتماً آنلاک فکتوری باشه...

ممنون میشم اگه کمک کنید.

نظر

• در اینترنت سرچ کنید پیدا میشه لیست پارت نامبر ها ی آنلاک

نظر

• نوشته اصلی توسط iHooman نمایش پست ها
        در اینترنت سرچ کنید پیدا میشه لیست پارت نامبر ها ی آنلاک
        ممنونم از راهنماییتون.

ولی من فقط پارت نامبر های 4 , 4s رو پیدا کردم و خبری از 5 نیست.

چون پارت نامبرها از مدلی به مدل بعدی فرق می کنه، نمی تونم به اونها اکتفا کنم !

دوستان اگر لینکی از لیست پارت نامبر آنلاک آیفون 5 دارن، ممنون میشم اینجا قرار بدن.

نظر

• re: سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

از روی پارت نامبر درست نمیشه تشخیص داد انلاک هست یا نه .

تو ایران هم معلوم نیست هر کدوم منبعشون یک کشور هست ، البته از وقتی تو چین عرضه بشه اکثرا از اونجا میارن چون ارزونترین ارز رو داره

نظر

• این داستان پریدن رنگ مشکی لبه ها هنوز هم مشاهده شده؟

نظر

• سلام خدمت تمامیه عزیزان یه چیزی امروز دیدم دلار شد ۳۰۰۰ تومان ..... قیمتها مسخره شده نمیدونم بخدا هر چی تلاش میکنیم پول جمع میکنیم بعد اینطور قیمت ها از مبلعی که با بدبختی جور کردیم دوور میشن امروز میگن ایفون ۵ ۳۲ گیگ شده ۴ میلیون ۵۰۰ هزار تومان ..... میخواستم بدونم این قیمت نهایت چقدر میاد پایین ! یا با این وضع دلار قیمت از اینم بالاتر خواهد رفت !؟ بیچاره شدیم رفت که اخه .......

نظر

• دوستان عزیز انجمن
                مدیریت سایت با توجه به نیاز کاربران تصمیم گرفت عنوان تاپیک رو همونطور که میبینید تغییر بده..
                از همه عزیزان تقاضا دارم از زدن تاپیک های مشابه خودداری کنند..
                فعلا چون آیفون 5 بصورت گسترده عرضه نشده تاپیک سوالات و مشکلات رو نخواهیم داشت.
                با سپاس

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                  دوستان عزیز انجمن د..
                  فعلا چون آیفون 5 بصورت گسترده عرضه نشده تاپیک سوالات و مشکلات رو نخواهیم داشت.
                  با سپاس
                  پويا جان استدلالت روقبول ندارم ايفن ٥ موجود است وخيلي ها دارن اقدام به خريدش ميكنن پس بهتره مديران نصبت به تاپيك سوالات ومشكلات در اسرع وقت اقدام كنند

———————————————
                  من آن گلبرگ مغرورم كه ميميرم ز بي آبي ولي با خفت و خاري پي شبنم نميگردم

نظر

يني اگه verizone بگيريم تو ايرانم با سيمكارتاي ما كار ميكنه؟خودشون سيمكارت verzione هم ميدن بهمون؟

sent from my iphone 

نظر

• نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
                      پويا جان استدلالت روقبول ندارم ايفن ٥ موجود است وخيلي ها دارن اقدام به خريدش ميكنن پس بهتره مديران نصبت به تاپيك سوالات ومشكلات در اسرع وقت اقدام كنند

———————————————
                      من آن گلبرگ مغرورم كه ميميرم ز بي آبي ولي با خفت و خاري پي شبنم نميگردم
                      احمد جون عرض کردم دوست گلم تصمیم شخص بنده نیست و تیم مدیریت تصمیم گرفته فدات شم..
                      بعدم اینکه شما صفحات رو چک کنی به استدلال من میرسی اینجا از دلار بگیر تا اپل استور بحث میشه جز مشکلات آیفون5..!!!!
                      محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

نوشته اصلی توسط satanic_soulful نمایش پست ها
                        این داستان پریدن رنگ مشکی لبه ها هنوز هم مشاهده شده؟
                        من الان دارم با آيفون ٥ مشكي جواب ميدم. هيچ مشكلي نداره

نظر

• دوستان گرامی من در کشور سوئد هستم و قصد خرید آیفون 5 با 16 گیگ حافظه دارم . چند سوال برای من پیش اومده که خواهش میکنم منو راهنمایی کنین :

-1 : من باید آنلاین بخرمش و از سایت اپل استور سوئد . قیمتش هم 6000 کرون هست مدل جی اس ام . با توجه به مطالبی که شما عزیزان نوشتید مثل اینکه اینها با هم فرق میکنن . به نظر شما من کدوم مدل رو باید بخرم که هم تو اروپا و هم ایران کار بکنه ؟

- 2 : من اگر از سوئد بخرم چون قرار هست که به انگلستان برم برای درس خوندن , آیا نوشته ها و منوهای آِیفونی که از سوئد میخرم انگلیسی هست یا سوئدی ؟ و دفترچه و سایر چیزها هم به زبان سوئدی هستن ؟

- 3 : من امروز توی سایت نارنجی خوندم که ایفون 5 خیلی مشکلات داره مثل بنفش بودن عکس ها در نور مستقیم و خراشیدگی و رنگ پریدگی سریع روی بدنه و پخش نور از بالای صفحه و تخلیه سریع باطری و .................... در اخرش هم نوشته بود که سری های بعدی این مشکلات رو حل میکنه آیا بهتر نیست صبر بکنم ؟ و بعدن بخرم یا الان باید بخرم ؟ بین 3 تا 4 هفته طول میکشه تا بفرستنش ..

- 4 : این پرسش من از همه مهم نره و اونم اینه که من عضو اپل استور انگلستان هستم . و حالا دسترسی به گیفت کاردهای انگلیس ندارم . حالا تکلیف من برای خرید از اپ استور چی هست ؟ یه قسمت در سایت اپل نوشته چنج کانتری . آیا باید کشور محل سکونتم رو به سوئد تغییر بدم و آدرس اینجا رو بدم تا بتونم گیفت کاردهای سوئد رو بخرم برای خرید اپلیکیشن ؟ که اگر اینطور هست در صورت برگشت به انگلیس , باز میتونم برگردم به همون آدرس قبلیم ؟

ممنون میشم ازتون منو راهنمایی کنید ..

با تشکر .

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                            من الان دارم با آيفون ٥ مشكي جواب ميدم. هيچ مشكلي نداره
                            واسه منم مشكلي نداره البته من قاب نرم هم گذاشتم محض احتياط

نظر

• سلام به همه
                              يه سوال ، اونايي كه راجع به مشخصات آيفون 5 اطلاع دارن لطفا بگن اين داستان 3 بعدي بودن تايپ و ديدن فيلم كه كليپش تقريبا 2 ماه پيش اومده بود ، واقعي هست يا نه الكيه يا اصلا اون يه طرح مفهومي بوده ؟
                              ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط royaj نمایش پست ها
                                سلام به همه
                                يه سوال ، اونايي كه راجع به مشخصات آيفون 5 اطلاع دارن لطفا بگن اين داستان 3 بعدي بودن تايپ و ديدن فيلم كه كليپش تقريبا 2 ماه پيش اومده بود ، واقعي هست يا نه الكيه يا اصلا اون يه طرح مفهومي بوده ؟
                                ممنون
                                فقط یک کلیپ بود جدی نگیرید

نظر

صبر کنید ..
                                X