اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط iphone3gss نمایش پست ها
    چسبیده نمیشه پشت گوشی روی گوشی مشکلی نیست مشکل پشت گوشی هست با کنارهای گوشی که راحت رنگ رفتگی داره مخصوصا مشکی.

من که ایفون 4s میخرم

- - - - - - - - - -

چسبیده نمیشه پشت گوشی روی گوشی مشکلی نیست مشکل پشت گوشی هست با کنارهای گوشی که راحت رنگ رفتگی داره مخصوصا مشکی.

من که ایفون 4S میخرم

حالا شما عجله نکن شاید شایعه باشه..
    چاقو بر دار رو آیفون خش بنداز ببین میوفته یا نه.!
    ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 28-09-2012, 01:33 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
      حالا شما عجله نکن شاید شایعه باشه..
      چاقو بر دار رو آیفون خش بنداز ببین میوفته یا نه.!
      عجله نکردم شایعه نیست واقعیته چون بعضی از گوشیهای htc از آلومینیوم استفاده شده و بعد از مدتی ظاهر زشتی پیدا کردند و کاریش هم نمیشه کرد

نظر

• به نظر من فعلا صبر کنید چند تا از دوستان که تهیه کردن یا میکنن همه چیز رو تست کنن بعد دوستانی که وسواس ترن میتونن از اونها راهنمایی بخوان...صبر پیشه کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
          به نظر من فعلا صبر کنید چند تا از دوستان که تهیه کردن یا میکنن همه چیز رو تست کنن بعد دوستانی که وسواس ترن میتونن از اونها راهنمایی بخوان...صبر پیشه کنید
          والا دوستانی که گرفتند همه راضی بودند و اینارو شایعه میدونستند.
          خلاصه گوشیه دیگه. خط بیوفته فدای سرت.

نظر

• سوال تکراری!

سلام دوستان من کل 20 صفحه رو خوندم ولی هنوز نفهمیدم که اگه از آمریکا آنلاک فکتوری بگیرم میشه تو ایران استفاده کرد یا نه!

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 5

نوشته اصلی توسط Mahyar_Rezghi نمایش پست ها
              سلام دوستان من کل 20 صفحه رو خوندم ولی هنوز نفهمیدم که اگه از آمریکا آنلاک فکتوری بگیرم میشه تو ایران استفاده کرد یا نه!
              بله دوست عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
                بله دوست عزیز
                پس این قضیه که بعضی از دوستان مثل iAlireza گفتن چی هست؟ (گفتن که 3 مدل داره CDMA که کلا به ایران نمیخوره, و 2 مدل GSM داره یکیش واسه آمریکاست و یکی واسه دنیا!) ممننون میشم یه توضیح بدید...
                و اینکه الآن میشه آیفون 5 رو با قیمت 649$ از اپل استور آمریکا خرید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Mahyar_Rezghi نمایش پست ها
                  پس این قضیه که بعضی از دوستان مثل iAlireza گفتن چی هست؟ (گفتن که 3 مدل داره CDMA که کلا به ایران نمیخوره, و 2 مدل GSM داره یکیش واسه آمریکاست و یکی واسه دنیا!) ممننون میشم یه توضیح بدید...
                  و اینکه الآن میشه آیفون 5 رو با قیمت 649$ از اپل استور آمریکا خرید؟
                  دوست عزیز شما هم موقعی که از آمریکا میگیرید باید مدل دارای سیستم Lte رو بگیرید نه مدل آنلاک فکتوری خالی چون مدل اولی با سیستم مخابراتی ایران کار میکنه
                  Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• نوشته اصلی توسط I-MAD نمایش پست ها
                    دوست عزیز شما هم موقعی که از آمریکا میگیرید باید مدل دارای سیستم Lte رو بگیرید نه مدل آنلاک فکتوری خالی چون مدل اولی با سیستم مخابراتی ایران کار میکنه
                    خوب مگه همه ی مدل های آیفون 5 lte ندارند؟!
                    منظور شما اینه که باید مثلا از اپراتوری مثل verizon بگیرم به جای اینکه آنلاک فکتوری بگیرم؟!
                    ببخشید انقدر سوال میکنم اما خیلی گیج کننده بوده صحبت دوستان!

نظر

خوب مگه همه ی مدل های آیفون 5 lte ندارند؟!
                      منظور شما اینه که باید مثلا از اپراتوری مثل verizon بگیرم به جای اینکه آنلاک فکتوری بگیرم؟!
                      ببخشید انقدر سوال میکنم اما خیلی گیج کننده بوده صحبت دوستان!
                      دوست عزیز بله شما میتونید گوشی های اپراتور verizon رو بگیرید چون با آنلاک فکتوری فرقی نداره
                      نه خیر همه ی مدل ها LTEندارند
                      ویرایش توسط I-MAD : https://i-phone.ir/forums/member/73157-i-mad در ساعت 28-09-2012, 06:58 PM
                      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• پس یعنی اگه verizon خارج از قرارداد یعنی 649$ بگیرم با ایرانسل کار میکنه؟!!! (به جان خودم آخرین سوالمه! )

نظر

پس یعنی اگه verizon خارج از قرارداد یعنی 649$ بگیرم با ایرانسل کار میکنه؟!!! (به جان خودم آخرین سوالمه! )
                          بله با اپراتور ایران کار میکنه.

نظر

• دوستان مگه امريکا iphone 5 خارج از قرارداد هم ميفروشه الان ؟ در اپل ستور که فقط قرار دادی ميشه

خريد کرد از امريکا

نظر

• نوشته اصلی توسط farzad_m نمایش پست ها
                              دوستان مگه امريکا iphone 5 خارج از قرارداد هم ميفروشه الان ؟ در اپل ستور که فقط قرار دادی ميشه

خريد کرد از امريکا
                              Verizon خارج از قرارداد میخرید که هزینه ماهیانه ندید حکم همون آنلاک رو داره
                              ویرایش توسط Mahyar_Rezghi : https://i-phone.ir/forums/member/104815-mahyar_rezghi در ساعت 29-09-2012, 12:15 AM

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 5

نوشته اصلی توسط evanescence نمایش پست ها
                                دوستان ببخشید الان تو این آیفون 5 کابل hdmi وجود داره؟؟؟
                                فلش چی میشه بهش وصل کرد مثل گلکسی 3؟؟؟ موس و کیبورد؟؟؟؟
                                و اینکه واسه ارسال فایل با بلوتوث خداییش سخت که نیست؟؟؟
                                کار زیاد داره؟؟
                                واسه پخش فایلایی مثل flv که آیتونز پشتیبانی نمیکنه باید چیکار کرد؟؟؟
                                میگن نمیشه و خیلی سخته تو آیفون فرمت های مختلف نگاه کرد
                                اين اطلاعات عجيب رو از كجا كسب كردين
                                كابل hd نداره، فلش به اين راحتيها نميخوره
                                موس و كيبورد؟ مگه لپ تاپ هست؟ در هر صورت كيبورد بيسيم بهش وصل ميشه
                                بلوتوث براي ارسال فايل هم نداره مگر بعد از جيلبريك و نصب توييك هاي لازم
                                همه نوع فايلهاي تصويري از جمله فلش هم به خوبي پشتيباني ميكنه

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

صبر کنید ..
                                X