اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• يكي از دوستان ايفون ٥ مشكي گرفت :

يك داخل جعبه سوزن سيم كارت نبود ! نيست ؟
    دوم گوشي هيچي شارژ نداشت ؟ نداره ؟

نظر

• کد HTML:
      http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html
      اون واسه نکات حایز اهمیت دوست عزیز نگاه کن من هیچ جا ندیدم که از نظر سخت افزاری 5از5اس کم داشته باشه فقط چند جا مثل سرعت شاتر فوق العاده زیاد 5 اس من خودم اگه جای شما بودم5اس 16گیگ رو خریداری میکردم چون دوربین بهتری داره وتاچ ای دی داره و اخرین مدل ایفون هست حالا دیگه تصمیم با خودتونه

- - - - - - - - - -

درباره سوال اول شما باید بگم که ایفون هایی که لاک بودن وبصورت قانونی انلاک شدم داخل کارتن انها سوزن سیمکارت نیس و سوال بعدی من تعداد زیادی 5واسه دوستان واشنایان خریداری کردم فقط یک مورد بود که شارژ نداشت و فکر نکنم جای نگرانی باشه

نظر

• دوستان من قصد خرید یه آیفون used دارم از سایت های آمازون و ebay ... چند تا مورد پیدا کردم توی توضیحات این جمله هارو نوشته...اگر میشه نظرتونو بگین که ارزش خرید داره؟ یا درست میشن؟
        BAD IMEI
        icloud locked
        bad ESN
        apple id locked
        ....
        هر کدوم مال یه گوشی هستن

نظر

• sسلام من یه 5 64 گیگ میخوام بخرم میخواستم راهنماییم کنین. پارت نامبرش md663x/a هست ورژن 7.0.4 و یه چیز دیگه کارتنش نسبت به 5 16 گیگ که داشتم 2 برابر بزرگتر هست و از کجا بفهمم که گوشی باز نشده و یا سالمه و لاک نیست.؟حلو حوش قیمتشم اگه برام بگین ممنون میشم
          ویرایش توسط nima_362003 : https://i-phone.ir/forums/member/119100-nima_362003 در ساعت 14-12-2013, 05:06 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط nima_362003 نمایش پست ها
            sسلام من یه 5 64 گیگ میخوام بخرم میخواستم راهنماییم کنین. پارت نامبرش md663x/a هست ورژن اندرویدش 7.0.4 و یه چیز دیگه کارتنش نسبت به 5 16 گیگ که داشتم 2 برابر بزرگتر هست و از کجا بفهمم که گوشی باز نشده و یا سالمه و لاک نیست.؟حلو حوش قیمتشم اگه برام بگین ممنون میشم
            آقا تن استیو جابز لرزید تو قبر!!! اندرویدش 7.0.4؟؟؟؟؟؟ حاجی ios هست نه اندروید....

بعضی آیفون ها به دلیل تفاوت در سایز شارژر جعبشون کوچکتره.

سیم کارت بندازید آنتن بده حله!

اینکه گوشی باز شده یا نه میتونید جای پیچ ها رو نگاه کنید پیچگوشتی نخورده باشه. البته طرف می تونه حرفه ای باشه و متوجه نشی گوشی باز شده یا نه.

دیگه همه چیو از جمله دوربین، مکالمه، صدای اسپیکر، سالم بودن دکمه ها و سالم بودن هدفون و غیره چک بفرمایید.

64 گیگ آکبند هم الان حدود 2400 هست.

نظر

• چون تو کار اندوید بودم طبق عادت نوشتم

دست گلت درد نکنه.
              یه سوال کوچیک دیگه از کجا میشه فهمیدچقدر کارکرده گوشی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nima_362003 نمایش پست ها
                چون تو کار اندوید بودم طبق عادت نوشتم

دست گلت درد نکنه.
                یه سوال کوچیک دیگه از کجا میشه فهمیدچقدر کارکرده گوشی؟
                میزان کارکرد گوشی رو نمیشه دقیقا فهمید ولی می تونید از سایت اپل با سریال نامبر چک کنی که گوشی کی اکتیو شده که احتمالا هم از اون موقع داره کار می کنه. ( البته اگه بیشتر از 1 سال باشه که اکتیو شده باشه تو سایت اپل تاریخ رو نمی تونی ببینی چون گارانتیش تموم شده )

https://selfsolve.apple.com
                ویرایش توسط cotgnx : https://i-phone.ir/forums/member/26161-cotgnx در ساعت 14-12-2013, 05:17 PM

نظر

• سلام دوستان
                  دوستم الان 6 روزه گوشی ایفون 5 32 گیگ رو خرید سفید پارت نامبر هنگ کنگ به قیمت یک میلیون و 800 هزار
                  حالا شک داره گوشیش نو باشه یا نه چون بین قسمت فلزی و جلویی گوشی انگار چربی یا خاک گرفته:

توی سایت اپل هم رفتم برای چک سریال ولی نفهمیدم چجوریه لطفا این هم برام چک کنین:
                  013345009213087
                  با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.phd71 نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    دوستم الان 6 روزه گوشی ایفون 5 32 گیگ رو خرید سفید پارت نامبر هنگ کنگ به قیمت یک میلیون و 800 هزار
                    حالا شک داره گوشیش نو باشه یا نه چون بین قسمت فلزی و جلویی گوشی انگار چربی یا خاک گرفته:

توی سایت اپل هم رفتم برای چک سریال ولی نفهمیدم چجوریه لطفا این هم برام چک کنین:
                    013345009213087
                    با تشکر
                    این گوشی بیشتر از 1 سال پیش اکتیو شده چون تو سایت اپل گارانتیش تموم شده.

گارانتی آیفون 1 سال هست که از تاریخ اکتیو شدن گوشی محاسبه میشه و این گوشی بیشتر از یک سال پیش اکتیو شده.

نظر

• نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
                      این گوشی بیشتر از 1 سال پیش اکتیو شده چون تو سایت اپل گارانتیش تموم شده.

گارانتی آیفون 1 سال هست که از تاریخ اکتیو شدن گوشی محاسبه میشه و این گوشی بیشتر از یک سال پیش اکتیو شده.
                      بنظرتون این دوستم چیکار کنه بره گوشیرو پس بده؟
                      بنظرتون گوشی کارکرده که بوده اومده بهش فروخته یا ریفرشه؟
                      با تشکر فراوان

نظر

• نوشته اصلی توسط ali.phd71 نمایش پست ها
                        بنظرتون این دوستم چیکار کنه بره گوشیرو پس بده؟
                        بنظرتون گوشی کارکرده که بوده اومده بهش فروخته یا ریفرشه؟
                        با تشکر فراوان
                        اگه به اسم آکبند فروختن خب این آکبند نبوده و قبلا سیم کارت رفته داخلش و اکتیو شده.

طبق گفته های شما اون قسمت گوشی وقتی استفاده بشه جرم میگیره و گوشی نو به این صورت نیست.

به نظر من گوشی قبلا اسفاده شده. گوشی رفرش هم باشه با آکیند فرقی نداره فقط رفرشه.

اگه بتونه پس بده خیلی بهتره.

آیفون 5 32 گیگ هم قیمتش بالاتر از 1800 هست. قیمت دسته دو اینه.

نظر

• سلام دوستان ببخشید اینجا میپرسم یک ایفون 5 تمیز مشکی با ظرفیت 16 گیگ و پارت نامبر امریکا با 10 ماه کارکرد میخواهم بفروشم چقدر بفروشم خوبه و اصولا چقدر میخرند؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ebionline نمایش پست ها
                            سلام دوستان ببخشید اینجا میپرسم یک ایفون 5 تمیز مشکی با ظرفیت 16 گیگ و پارت نامبر امریکا با 10 ماه کارکرد میخواهم بفروشم چقدر بفروشم خوبه و اصولا چقدر میخرند؟
                            فکر کنم بتونی 1800بفروشی

نظر

• نوشته اصلی توسط parham 12345 نمایش پست ها
                              فکر کنم بتونی 1800بفروشی
                              ممنون از پاسختون ولی اینقدر میگن زیاده و کسی نمیخره متاسفانه

نظر

• با سلام
                                يك عدد آيفون 5 دست دوم خريداري كردم وقتي كه گوشي رو آپديت كردم گوشي توسط Find my iphone لاك شده و ايميل آيكلاد صاحب قبلي گوشي رو نشون ميده و پسوردش رو ميخاد ! به طرفي كه ازش گوشي رو خريداري كردم تماس گرفتم و اون اظهار بي اطلاعي كرد ! و همون شبش از طريق سايت گوشي رو قفل كرد !
                                خلاصه من الان يه گوشي آيفون 5 دارم كه از طريق آيكلود لاك شده ! .و اون طرف هم ديگه گوشيشو جواب نميده كارتونش هم موجوده
                                به نظرتون چه راهي وجود داره كه بشه درستش كرد ؟ يه جا پرسيدم گفتن كه 400 هزينه داره و آي سي بيس باند عوض ميشه
                                ميخواستم بدونم كم هزينه ترين و مطمئن ترين راه چي هست

نظر

صبر کنید ..
                                X