اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات ریستور iphone 4s جلبریک به ios 6.1.3

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکلات ریستور iphone 4s جلبریک به ios 6.1.3

سلام خدمت دوستان
    در مرحله سوم از آموزش ریستور برای مبتدیان نوشته پسوند فایل zip رو به ipsw تغییر نام بدم اما چه جوری اینکارو بکنم چون وقتی روی پوشه rename میزنم بعد از تغییر بازم همون پسوند zip هست
    آیا باید پوشه رو باز کنم و تک تک تغییر پسورد بدم یا نه؟

نوشته اصلی توسط raph نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    در مرحله سوم از آموزش ریستور برای مبتدیان نوشته پسوند فایل zip رو به ipsw تغییر نام بدم اما چه جوری اینکارو بکنم چون وقتی روی پوشه rename میزنم بعد از تغییر بازم همون پسوند zip هست
    آیا باید پوشه رو باز کنم و تک تک تغییر پسورد بدم یا نه؟
    خیر ، شما فایلی را که دانلود کرده اید را rename کنید و zip. را به ipsw. تغییر دهید .

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
      خیر ، شما فایلی را که دانلود کرده اید را rename کنید و zip. را به ipsw. تغییر دهید .
      خوب کدوم فایلو باید تغییر نام بدم
      تو پوشه فایل زیاده

نظر

خوب کدوم فایلو باید تغییر نام بدم
        تو پوشه فایل زیاده
        دوست عزیز شما فایل را نباید باز کنید و فقط پسوند فایل را به ipsw تغییر دهید.

نظر

دوست عزیز شما فایل را نباید باز کنید و فقط پسوند فایل را به ipsw تغییر دهید.
          خوب چه جوری هرچی تغییر میدم بازم عوض نمیشه
          ببخشید اگه زیادی مبتدی هستم

نظر

خوب چه جوری هرچی تغییر میدم بازم عوض نمیشه
            ببخشید اگه زیادی مبتدی هستم
            همان طور که چند پست قبل گفتم شما فایل که دانلود کرده اید را از قسمت zip. به ipsw. تغییر دهید و سپس enter را بزنید.

نظر

همان طور که چند پست قبل گفتم شما فایل که دانلود کرده اید را از قسمت zip. به ipsw. تغییر دهید و سپس enter را بزنید.
              بخشید من حسابی هنگ کردم ببینید من بعداز اینکه فایو دانلود کردم مثل همیشه به صورت WINRAR ZIP بعد وقتی که rename میزنم اولا اصلا پسوندو نشون نمیده ثانیا وقتی با این حال پسوند ipsw. رو تایپ میکنم با اینکه تغییر نام داده بازم به صورت zip هستش
              خودمم موندم که نمیتونم همچین مشکل ساده ای رو حل کنم

نظر

بالاخره من چه کنم

نظر

دوست خوب شما از قسمت tools فكر كنم تو folder option باشه دقيق يادم نيست كامپيوترم دم دستم نيست دقيق برات بگم يه گزينه داره فعال ميكني پسوند رو بهت نشون ميده بعد rename كن به ipsw

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                    دوست خوب شما از قسمت tools فكر كنم تو folder option باشه دقيق يادم نيست كامپيوترم دم دستم نيست دقيق برات بگم يه گزينه داره فعال ميكني پسوند رو بهت نشون ميده بعد rename كن به ipsw
                    چاکریم آقا پویا
                    منظورت tools خود WINRAR یا tools توی صفحه my computer (سیستم)
                    ویرایش توسط raph : https://i-phone.ir/forums/member/133103-raph در ساعت 27-08-2013, 11:34 PM

نظر

چاکریم آقا پویا
                      منظورت tools خود WINRAR یا tools توی صفحه my computer (سیستم)
                      جناب میشه فایلی را که دانلود کردید را اسمش بنویسید اینجا!؟

نظر

نويد جون مشكل از فايل نيست عزيزم تنظيمات كامپيوتر براي نشون دادن پسوند مشكل داره بايد اونو تنظيم كنن كه پسوند نشون داده بشه وگرنه اصلا rename نميشه.

نظر

iPhone4,1_6.1.3_10B329_Restore (1)

نظر

تو كنترل پنل همون بخش فولدر اپشن تو بخش view اگه اشتباه نكنم گزينه hide extensions for known file types اونو تيكشو بردارين

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                              تو كنترل پنل همون بخش فولدر اپشن تو بخش view اگه اشتباه نكنم گزينه hide extensions for known file types اونو تيكشو بردارين
                              اون حل شد الان پسوند نشون میده اما rename که میزنم این پیغامو میده
                              there is already a folder with the same name as the file name you specified. specify a different name

نظر

صبر کنید ..
                              X