اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با سینک شدن آیتونز ۱۱.۰.۲

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با سینک شدن آیتونز ۱۱.۰.۲

سلام
    من هر جایی میرم و برنامه میریزم رو گوشیم میام خونه آیتونز ۱۱.۰.۲ رو سیستمم هست اتوماتیک سینک میشیه و برنامه ها رو خراب میکنه چیکار باید کنم همه میگن آیتونز جدید این مشکل رو داره درسته ؟

منظورت از خراب كردن چيه

نظر

عزیز یعنی دوباره یوزر و پسورد اون طرف که برام برنامه ریخته میخواد .

نظر

سلام من هم این مشکل را دارم طی دوروز دو بار برنامه ریختم ولی باز برنامه ها خراب شدند؟

نظر

نوشته اصلی توسط SIBESORKH نمایش پست ها
          سلام
          من هر جایی میرم و برنامه میریزم رو گوشیم میام خونه آیتونز ۱۱.۰.۲ رو سیستمم هست اتوماتیک سینک میشیه و برنامه ها رو خراب میکنه چیکار باید کنم همه میگن آیتونز جدید این مشکل رو داره درسته ؟
          سلام
          دوست عزيز ارتباطي به ورژن آيتونز نداره، از قبل هم همين بوده!
          شما با apple id يكنفر ديگه برنامه ريختين، الان با اكانت خودتون سينك بشه تمام برنامه ها رو حذف ميكنه، ميتونين براي app, برنامه ها رو سينك نكنيد!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2

نظر

خوب عزیزم اینو اطلاع داریم همه هم میدونن ولی تو ورژن جدید آیتونز جایی نداره که تیکشو برداریم و سینک نکنه اپ ها رو .
            اینو اگه میدونید کجا میشه درست کرد بفرمایید .

نظر

نوشته اصلی توسط SIBESORKH نمایش پست ها
              خوب عزیزم اینو اطلاع داریم همه هم میدونن ولی تو ورژن جدید آیتونز جایی نداره که تیکشو برداریم و سینک نکنه اپ ها رو .
              اینو اگه میدونید کجا میشه درست کرد بفرمایید .
              تيك نداره، تو آيتونز رو گوشي و بخش app , ليست برنامه ها كه نمايش داده شده، هر كدوم رو كه قبلا سينك ميكرده رو remove ميزني، سينك كه بكني پاك ميشه و سينك نميكنه!

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk 2

نظر

عزیز متوجه نمیشم من تا وصلش میکنم شرو میکنه به سینک کردن چیکار کنم سینک نکنه کلا اپ ها رو ؟

نظر

نوشته اصلی توسط SIBESORKH833025
                  عزیز متوجه نمیشم من تا وصلش میکنم شرو میکنه به سینک کردن چیکار کنم سینک نکنه کلا اپ ها رو ؟
                  خوب حتما شما برنامه جديد از اىتونز دانلود ميكنيد و زمانى كه به ايتونز سينك ميكنيد اضافه ميكنه
                  شما وقتى كه با ايتونز وصل ميكنيد بلا فاصله علامت ضربدر بالا ايتونز بزن تا از سينك شدن جلوگيرى كنه
                  براى منم همينجورى هست

نظر

دوست خوبم در این نسخه هیچ گونه علامتی نداره که ضربدرش رو مثل قبل بردارم مشکلم همینه دیگه

نظر

سلام به همه رفقا
                      بچه ها منم ایتونز 11.0.1 رو رو سیستم دارم اما وسط سینک میزنه faild
                      لطفا راهنمایی کنید مشکل از چیه

نظر

نوشته اصلی توسط mehrdad5022 نمایش پست ها
                        سلام به همه رفقا
                        بچه ها منم ایتونز 11.0.1 رو رو سیستم دارم اما وسط سینک میزنه faild
                        لطفا راهنمایی کنید مشکل از چیه
                        با سلام
                        ارور خاصی نمیده؟میشه یک عکس ازش بگذارید؟

نظر

ممنون از همه

دوستان عزیزم خودم مشکل رو پیدا کردم چون دکمه سینک نداره تو ورژن جدید اگر بک آپ های قبلی رو پاک کنید دیگه بر سینک که میکنه برنامه ها رو به هم نمی ریزه از همه ممنون .

نظر

صبر کنید ..
                          X