اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با نصب برنامه ها پس از آپدیت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با نصب برنامه ها پس از آپدیت

از این که ناچار شدم تاپیک بزنم پیشاپیش پوزش میخوام دوستان
    من دیشب آیفون 4 اس خودمو از 5.0.1 به 6.1.2 آپدیت و جیلبرک کردم ولی نمیتو نم برنامه هایی رو که از قبل از سیستم بک آپ گرفتم رو نصب کنم
    نصب میشه اما اجرا نمیشه وقتی هم به اینترنت کانکتم بر نامه باز میشه و اپل آی دی میخواد و بعد از وارد کردن باز هم باز نمیشه ولی از س یا که نصب میکنم مشکلی نداره . با توجه به شرح بالا به نظرتون چیکار میتونم بکنم؟
    چندتا سورس نصب کردم و همچنین اپ سینک 6x رو بازهم جواب نداده

نوشته اصلی توسط hosein4213 نمایش پست ها
    از این که ناچار شدم تاپیک بزنم پیشاپیش پوزش میخوام دوستان
    من دیشب آیفون 4 اس خودمو از 5.0.1 به 6.1.2 آپدیت و جیلبرک کردم ولی نمیتو نم برنامه هایی رو که از قبل از سیستم بک آپ گرفتم رو نصب کنم
    نصب میشه اما اجرا نمیشه وقتی هم به اینترنت کانکتم بر نامه باز میشه و اپل آی دی میخواد و بعد از وارد کردن باز هم باز نمیشه ولی از س یا که نصب میکنم مشکلی نداره . با توجه به شرح بالا به نظرتون چیکار میتونم بکنم؟
    چندتا سورس نصب کردم و همچنین اپ سینک 6x رو بازهم جواب نداده
    برنامه های بک آپ گرفته شده همگی با ورژن ios 6 سازگار بودن؟
    یعنی منظورم اینه که اپدیت شده بودن؟

در ضمن appsync رو از سورس انجمن بگیر ...

نظر

سلام به دوستان عزیز
      من گوشیم قبلا جیلبرک کرده بودم ولی دیروز خواستم از این حالت دربیارم وگوشیمو اپدیت کردم و بعد از ریکاوری گوشیم همه ی شماره های کانتکتم پاک شده وشماره های گوشی فرد دیگری که از اپل ایدی من استفاره میکرد جایگزین ان شده برای عکسها هم همین اتفاق افتاده در صورتی که شنیده بودم با اپدیت کردن گوشی های جیلبرک این موارد باقی میمونه و فقط برنامه های کرک شده از بین میره حالا می خواستم ببینم از دوستان کسی اطلاعی داره که باید چی کار کنم که اون اطلاعات برگرده خصوصا شماره هام؟

نظر

سلام
        من دو روز هستش که هر عکسی میگیرم از camera roll به photo stream انتقال پیدا نمیکنه در ضمن نمیتونم از icloud وارد email هام بشم

نظر

صبر کنید ..
        X