اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل پرشدن خودکار و خالی شدن باطری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل پرشدن خودکار و خالی شدن باطری

با سلام

دوستان من به تازگی آیفون 4s فریمور 6.1 رو جیلبریک کردم و بغیر از sbsetting , Bitesms , appsync چیزی نصب نکردم

قبلا گوشی هیچ مشکلی نداشت ، حتی بعد از جیلبریک هم مشکلی نداشت ، بعد از یک هفته و از دیروز گوشی به سرعت شارژ خالی میکنه و حدود 6GB که خالی داشتم پر شده الکی و تو برنامه های iTools , iTunes این حجم پرشده رو زده "Others" من نمیتونم حدسی بزنم که چه برنامه ای داره داخل گوشی اینقدر باطری میخوره و شاید داره دانلودی چیزی می کنه

راهی برای فهمیدنش هست ؟

نوشته اصلی توسط piki1213 نمایش پست ها
    با سلام

دوستان من به تازگی آیفون 4s فریمور 6.1 رو جیلبریک کردم و بغیر از sbsetting , Bitesms , appsync چیزی نصب نکردم

قبلا گوشی هیچ مشکلی نداشت ، حتی بعد از جیلبریک هم مشکلی نداشت ، بعد از یک هفته و از دیروز گوشی به سرعت شارژ خالی میکنه و حدود 6GB که خالی داشتم پر شده الکی و تو برنامه های iTools , iTunes این حجم پرشده رو زده "Others" من نمیتونم حدسی بزنم که چه برنامه ای داره داخل گوشی اینقدر باطری میخوره و شاید داره دانلودی چیزی می کنه

راهی برای فهمیدنش هست ؟
    برنامه ها رو از مولتی تسکینگ ببند

این حجم others مربوط به مرورگر ها یا یه سری فایل دانلود شده توسط اونها تو گوشی به وجود میاد در صورت مشاهده ی مشکل برنامه هایی که مربوط به دانلود و مرورگر هستن رو یکبار دیگه نصب کن

نظر

صبر کنید ..
    X