اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نشون دادن اشعه ی مادون قرمز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نشون دادن اشعه ی مادون قرمز

سلام، امروز تصادفا یه چیزی رو متوجه شدم. دوربین اکثر موبایلها میتونن اشعه ی مادون قرمز ی که از ریموت کنترل ساتع میشه رو نشون بدن ولی دوربین آیفون نه. شما هم تست کنین بینین درست میگم؟ به نظرتون این نقطه ضعف دوربین آیفونه یا قدرتش؟

من تست کردم نشون داد.ولی ضعیف بود نورش

نظر

با دوربین جلو که ضعیفتره نشون میده

نظر

نشون می ده اثبات:

IMG_0379.jpg (عکس از pakhme2000 )

IMG_1488.jpg(این عکسو با دوربین عقب آیپدم گرفتم)

دوربین جلو چون ضعیف تر هست , ضعیف تر نشون میده

در ضمن دوست عزیز مطمءن هستید ریموتتون باتری داره؟
        ویرایش توسط =Sina= : https://i-phone.ir/forums/member/38736-sina در ساعت 18-09-2012, 05:58 PM

نظر

نوشته اصلی توسط saeedagpr نمایش پست ها
          با دوربین جلو که ضعیفتره نشون میده
          راست میگین با دوربین جلو نشون میده ولی با دوربین اصلی مال من مطلقا هیچی نشون نمیده. حتی با چند تا ریموت کنترل مختلف هم تست کردم ولی فرقی نکرد.

نظر

نشون می ده
            دوربین اصلیش خیلی ضعیف نشون می ده اگه دقت کنید ولی دوربین جلوش خیلی قوی نشون می ده

نظر

من با 4 و با 4اس تست کردم دوربین عقب نشون نمیده ولی دوربین جلویی چون ضعیف ترهست نشون میده
              زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

نه دوست من با دوربین اصلی اگه دقت کنید یکمی تیک تیک میزنه یه نر بنفش

نظر

الان مشکل اصلی شما اینه؟چه لزومی داره نشون بده یا نده؟دوربین قدرتش به این چه ربطی داره؟(واقعا از روی این قابلیت میشه گفت دوربین ضعیف یا قوی؟)

نظر

اینایی که من تست کردم به هیچ عنوان چیزی نشون نمیده. شاید گوشی بعضی ها ضعیف نشون بده؟
                    سینا جان گوشی شما 3gs هست ؟
                    اگه هست چون دوربین ضعیفتره نشون میده

نظر

بازم هیچی حتی یه نقطه
                      حالا این یعنی چی؟ اینکه دوربین آیپد و دوربین دوم نشون میدن ولی دوربین اصلی نه یعنی اینکه مزیت خاصی واسش محسوب میشه؟ دوربین اکثر موبایلها حتی انواع پیشرفته و با کیفیت مثل زایس نوکیا این اشعه رو کاملا نشون میدن، پس دوربین آیفون از اونا بهتره؟ یا برعکس؟؟

نظر

اینم عکسایی که خودم گرفتم:
                        ویرایش توسط pakhme2000 : https://i-phone.ir/forums/member/89230-pakhme2000 در ساعت 18-09-2012, 06:02 PM

نظر

نوشته اصلی توسط =Sina=
                          چرا ویرایشش نکردید؟
                          تو آپلود مشکل داشتم آخرشم نشد حجمشو کم کنم، شرمنده.

نظر

نوشته اصلی توسط =Sina=
                            مهدی جان من با آیپدم گرفتم (iPad 2)
                            میشه بپرسم دوربینش چند مگ هست ؟ چون ایپد ندارم نمیدونم.

نظر

نوشته اصلی توسط msb88 نمایش پست ها
                              میشه بپرسم دوربینش چند مگ هست ؟ چون ایپد ندارم نمیدونم.
                              دوربین پشت آیپد ۲ رزلوشن معادل 1280 * 720 پیکسل داره که معادل 0.92MP است

دوربین پشت نیو آیپد معادل لنز iPhone 4s است که میشه 5MP

آیپد ۱ هم که دوربین نداره
                              ویرایش توسط =Sina= : https://i-phone.ir/forums/member/38736-sina در ساعت 18-09-2012, 06:26 PM

نظر

صبر کنید ..
                              X