اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش شدن همیشگی و روشن نشدن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خاموش شدن همیشگی و روشن نشدن

باسلام و احترام
    گوشی من خاموش شده و دیگه روشن نمیشه حتی به چند جای معتبر هم نشون دادم ولی هیچکدوم متوجه ایراد نمیشن حتی به اپ استور ترکیه هم که نشون دادم نتونستن راهش بندازند و گیج شده بودند
    می خواهم ببینم آیا کسی میتونه کمکم کنه یا نه؟ کارهای عادی و ریست کردن هم انجام دادم ولی خبری نشد!!!!

ممنون

چی شده که همچین اتفاقی برای گوشیتون افتاده ؟ خیس شده بوده یا ... ؟

نظر

هیچ اتفاقی نیفتاده
      وسط روز یهو دیدم خاموشه و شارژر هم زدم دیدم نتیجه نداره و الی آخر

نظر

تازه 2 ماه بود که خریده بودمش و خیلی هم راضی بودم بدون هیچ مشکلی

نظر

من تا به حال چنین مشکلی ندیده بودم شما با دوستان دیگر هم مشورت کنید و یا به یک متخصص بسپارید . البته نظرریه شخصی بندست .

نظر

اصلا یه چیزه عجیبیه ولی اگه شما کسی و سراغ دارید به من معرفی کنید چون واقعا کلافه ام
            ممنون

نظر

ترکیه که اپل استور نداره تا اونجایی که من اطلاع دارم

شاید این راه رو رفته باشید خودتون ، ولی کلید هوم و پاور رو همزمان نگه داشتید برای روشن شدن در زمانی که تو شارژ هست البته !؟

شاید باطریش مشکل داره ، تست کردید ؟

به اینجا هم زنگ بزنید : http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html

نظر

همه اینکارا رو کردم
                والا رفتم از روی نقشه قسمت آسیایی یه فروشگاه بزرگ بود ولی نشد
                ممنون از راهنماییتون حتما پیگیری می کنم ولی بازهم اگه اطلاع جدیدی بدست آوردید بگید ممنون میشم

نظر

به نظر من گوشی رو بزن شارژ و بعد دکمه پاور و هوم رو به مدت 8 ثانیه نگه دار. ( فقط 8 ثانیه)

نظر

من این مشکل رو برای یه روز داشتم و تجربه ام این بود که یه ضربه زدم پشت گوشی روشن شد به هر حال تضمینی نمی کنم الان هم درست بشه اما گاهی یه ضربه بعضی قطعی ها رو درست می کنه

نظر

اگر با راه کار های ابتدایی نشدش که انشالله میشه ، ببرید یه جای معتبر و مطمعن ، تا بازش کنه و چکش کنه اگر خودتون پیچ گوشتیش رو ندارید

نوشته اصلی توسط ehram نمایش پست ها
                      من این مشکل رو برای یه روز داشتم و تجربه ام این بود که یه ضربه زدم پشت گوشی روشن شد به هر حال تضمینی نمی کنم الان هم درست بشه اما گاهی یه ضربه بعضی قطعی ها رو درست می کنه
                      اون ضربه به خاطر قطعی اتصالات بوده
                      دیگه زمان قل قل میرزا نیست که با زدن تو سر تلویزیون تصویر صاف بشه !!!

نظر

من این مشکل داشتم متاسفانه درست نشد و به مغازه دار با قیمت کم فروختم امیدوارم واسه شما درست بشه و بتونید استفاده کنید
                        ویرایش توسط NICE♥GIRL : https://i-phone.ir/forums/member/103998-nice♥girl در ساعت 16-09-2012, 03:12 AM

نظر

دوست عزیز یه نصف روزی بزار زیر شارج باشه. بعضی وقتها میبینی باطری ضعیفه دیرتر زمان میبره تا بتونه دستگاه روروشن کنه
                          من این موردو روی چند گوشی غیرازاپل داشتم که اینجوری درست شد. یه بار تست کن شاید جواب داد.
                          زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

با این روش ها به نظرم حل می شود :
                            یا از عواقب جیلبریک است برای مثال بنده برای بار اول که مبتدی بودم هنگام نصب Resupported کرک شده آیفون رو Reloading data گیر کرد و من لاک کردم و گوشی این گونه شد و بار دوم که هفته ی پیش بود یکدفعه خاموش شد البته با 8 ثانیه هوم و پاور این مشکلات حل می شوند (اولی تقصیر خودم بود و ریستور باید می شد)
                            یا می تواند سخت افزاری باشد.یک http://www.i-phone.ir/forums/thread6214.html داشته باشید.اگر با روش بالا حل نشد احتمالا مربوط به باتری است و باید با آنجا تماس حاصل فرمایید.
                            موفق باشید

نظر

باتشکر
                              ولی اینکارا هم جواب نمی ده دیگه نمیدونم چی کار کنم؟!!!!!

نظر

صبر کنید ..
                              X