اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جلبریک 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• جلبریک 4s

من یه گوشی 4s لاک با بیس باند 2.0.12 دارم یه گیوی روش هست که انتن میاره کار میکنه میخوام جلبریکش کنم با absins میره رو قسمت اکتیو گیر میکنه و در نهایت جلبریک نمیشه

به نظر شما چیکار کنم میخوام جلبریکش کنم و برنامه بزنم و انتن شم نره ؟

بابا یکی جواب ما رو بده جلبریک نمیشه

نظر

دقیقا چه اروری میده ?

نظر

چون اکتیویت نشده فکر نکنم با absinthe بشه جیلبریک کرد.ایشون باید با redsnow جیلبریک کنن.و اگه تو ورژن 5.1.1 هستن با ultrasnow fix 5.1.1 آنلاک کنن

نظر

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
          چون اکتیویت نشده فکر نکنم با absinthe بشه جیلبریک کرد.ایشون باید با redsnow جیلبریک کنن.و اگه تو ورژن 5.1.1 هستن با ultrasnow fix 5.1.1 آنلاک کنن
          دوست عزیز گوشی 4 اسه ها!!!!!

با رد اسنو هم اکتیو نمیشه . اولترا هم که اصلا با بیس بانداید4 اس سازگار نشده !

دقیقا چه اروری میده ?
          احتمالا اروری که میده اینه که میگه گوشی اکتیو نشده پرهام جان

نظر

درست شد ممننونم ultrasnow fix 5.1.1 رو نصب کردم ولی چکاری انجام میده تغییری حس نکردم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط alib13 نمایش پست ها
              درست شد ممننونم ultrasnow fix 5.1.1 رو نصب کردم ولی چکاری انجام میده تغییری حس نکردم ؟
              چه کاری انجام دادین که درست شد؟برنامه ultrasnow برنامه ای برای آنلاک کردن یه سری بیس باند هست.البته تو ورژن 5.1.1 باید ultrasnow fix ios 5.1.1 رو هم باهاش نصب کنین تا کار کنه

نظر

نوشته اصلی توسط alib13 نمایش پست ها
                مطمئنید با نصب اولترافیکسر راه افتاد ؟ آخه اصلا واسه اون بیس باند سازگار نیست که ! با چی جیلبریک شد در نهایت؟

نظر

صبر کنید ..
                X