اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کار نکردن viber

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سرور های وایبر که بر روی amazon ws قرار دارن به دلیل مشکلی که برای دیتاسنتر آمازون پیش اومده فعلا مشکل دارند. طبق گفته ی بلاگ ساپورت وایبر تا ۲۴ ساعت آینده درست خواهد شد.

نظر

کار نکردن viber

مشكل وايبر حل شد

نظر

دوستان بهترین راه واسه اکتیو کردن اینه که فینگیلی پی ان رو روشن کنین و درخواست تماس واسه اکتیو بدین
        چون دیگه اس ام اس اکتیو نمیده

نظر

من روی 2g نصب کردم اما دو تا مشکل داره یکی اینکه وقتی تماس میگریم گوشی مخاطب زنگ میخوره اما صدا نمیره !!!!
          ویکی دیگه اینکه حتما باید توی محیط وایبر باشم تا بتونم پیام یا زنگ رو پاسخ بدم اگه هم چیزی واسم ارسال بشه فقط زمانی به دستم میریه که وارد وایبر بشم .! ممنون میشم راهنمایی کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط stifler.68t نمایش پست ها
            دوستان بهترین راه واسه اکتیو کردن اینه که فینگیلی پی ان رو روشن کنین و درخواست تماس واسه اکتیو بدین
            چون دیگه اس ام اس اکتیو نمیده
            من همین الان نصب کردم اس ام اس هم داد برای اکتیو کردن اونم روی ای پاد این حرفا نیست اقااااااااا

نظر

سلام - آیا می شه وایبر رو روی کامپیوتر نصب کرد؟ چه نرم افزارهایی می خواهد و از کجا باید دانلود کنم؟ با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط nima_apn نمایش پست ها
                سلام - آیا می شه وایبر رو روی کامپیوتر نصب کرد؟ چه نرم افزارهایی می خواهد و از کجا باید دانلود کنم؟ با تشکر
                خیر
                برای کامپیوتر از oovoo استفاده کنید

نظر

اونجوری که به نظر می رسه داره توسط ایران ***** میشه !
                  Iran: Looks like a regional block starting Feb 3rd, 2013.

لینک : http://helpme.viber.com/index.php?/K...ions-providershttp://helpme.viber.com/index.php?/K...ions-providers
                  ویرایش توسط white_rule : https://i-phone.ir/forums/member/80532-white_rule در ساعت 06-02-2013, 10:38 PM

نظر

نوشته اصلی توسط nima_apn نمایش پست ها
                    بله دوست عزیز. 2 نفر از دوستای من نصب کردن ولی خوب جواب نمیده.

نظر

هیچ راه حلی جز vvppnn نیست؟

نظر

کار نکردن viber

نوشته اصلی توسط lvlajicl نمایش پست ها
                        هیچ راه حلی جز vvppnn نیست؟
                        خير دوست عزيز
                        وقتي س.ر.ور ها بسته شدن هيچ راهي جز اون نيست

از دوستان خواهش ميكنم بحث چيز رو ادامه ندين فقط به فكر نامه براي خيلشرينگ باشيد متن نامه رو بنويسيد تا همگي ايميل كنيد مطمئنا رسيدگي ميشه!

S̸e̸n̸t̸ f̸r̸o̸m̸ m̸y̸ i̸P̸h̸o̸n̸e̸ u̸s̸i̸n̸g̸ T̸a̸p̸a̸t̸a̸l̸k̸ 2̸

نظر

سلام .منم وایبرم مشکل پیدا کرده سیم کارتمو عوض کردم از اول نصبش کردم واسه سیم کارت چدیدم ارور میده . check your connection and try again an internet connection is required to complet this action

نظر

کار نکردن viber

نوشته اصلی توسط shiler نمایش پست ها
                            سلام .منم وایبرم مشکل پیدا کرده سیم کارتمو عوض کردم از اول نصبش کردم واسه سیم کارت چدیدم ارور میده . check your connection and try again an internet connection is required to complet this action
                            كلا خيلتر شده نميتونيد اكتيو كنيد برنامه رو

S̸e̸n̸t̸ f̸r̸o̸m̸ m̸y̸ i̸P̸h̸o̸n̸e̸ u̸s̸i̸n̸g̸ T̸a̸p̸a̸t̸a̸l̸k̸ 2̸

نظر

یعنی مشکل از apple id نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط I-GEM نمایش پست ها
                                این جیگیلی رو خوب اومدی
                                لطفا تايپيكي كه درباره ي اين موضوع نيست مطرح نكنيد(به اين كار ميكن اسپم)
                                با تشكر

نظر

صبر کنید ..
                                X