اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ميزان مقاوت 4s در برابر اب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ميزان مقاوت 4s در برابر اب

با سلام من يه 4s دارم امشب خيلي اتفاقي يخورده اب ريخت روش
    البته ميزانش زياد نبود مي خواستم ببينم كاره خاصي بايد انجام بدم؟
    البته اب فقط رو صفحش ريخت

سلام دوست من .....
    خب الان سالمه ؟؟؟؟
    مشکلی نداره ؟

نظر

نه
      مثل قبلشه
      داره كار ميكنه
      مي خوام بدونم اينا در برابر رطوبت مقاون؟

نظر

من یه تبلیغی از نوکیا تو سایت خودش دیدم که قبل از اومدن به بازار همه جور ازمایشی رو انجام میدن روشون .....
        همین ایفون هم خود اپل موقع اومدن تو بازارایفون 4 , ویدیویی نشون داد که میگفت شیشه های جلو گوشی چقدر مقاومه حتی در برابر خمیدگی ...

نظر

به نظر من برای اینکه خیالت راحت بشه یک شب تا صبح بزار توی گونی برنج که اگرم رطوبتی داخلش رفته باشه از بین بره

نظر

دوستان ايفون اكبند دوست من. از دستم افتاد تو پارچ اب چند ثانيه ام موند درش اورديم

نيم ساعت خاموشش كرديم هيچيش ام نشد....!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان من آی فونم رو وقتی میرم دوش بگیرم با خودم می برم اونجا و باهاش آهنگ و ... میذارم و آب و ... هم ممکنه روش بریزه قطره ای ولی چیزیش نمیشه اینه این میمونه که بگید بارون ریخت رو گوشیم چیزی نشه
              with

نظر

نوشته اصلی توسط s_abedi96 نمایش پست ها
                دوستان من آی فونم رو وقتی میرم دوش بگیرم با خودم می برم اونجا و باهاش آهنگ و ... میذارم و آب و ... هم ممکنه روش بریزه قطره ای ولی چیزیش نمیشه اینه این میمونه که بگید بارون ریخت رو گوشیم چیزی نشه
                چه جالب , نمیگی یه موقع اسیب ببینه گوشیت ؟؟؟
                من از این کارا نمیکنم عمرا" .

نظر

سعید گارانتی اپل این چیزارو قبول نمیکنه ها
                  ----
                  منم بارها شده با دست خیس روی صفحه کار کردم و قطره ریخته روش ! خوب مطمعناً چیزیش نمیشه چون آب که از شیشه رد نمیشه

نظر

درسته، در هر صورت من بيمه دارم و مشكلي نيست و اگر بيمه هم نبود هيچ اشكالي نداشت چون اب كه از شيشه رد نميشه
                    فقط بايد جاي هدفون و شارژر را پوشاند كه از رطوبت صورتي نشند.

with

نظر

درسته، در هر صورت من بيمه دارم و مشكلي نيست و اگر بيمه هم نبود هيچ اشكالي نداشت چون اب كه از شيشه رد نميشه
                      فقط بايد جاي هدفون و شارژر را پوشاند كه از رطوبت صورتي نشند.

مگه از دکمه home آب توش نمیره؟

نظر

در حالت عادی نه!اگر اب روش باه و فشارش بدی میره!

نظر

من داخل Yo***be یه فیلم دیده دیده بئدم که طرف آیفون 4S داشت اول به سیری گیفت میخوام حموم ببرمت سیری هم گفت من آماده ام

بعدش با گوشی یه موزیک پخش و کرد و صداشو تا آخر بالا برد و داخل یه ظرف بدون اب گذاشت و بعد پارچ اب رو تو ظرف خالی کرد هیچ اتفاقی هم برای آیفون بوجود نیومد ، همینجوری هم داشت آهنگ رو پخش میکرد (صداش هم خیلی واضح بود)

-----------------------------------
                          حالا از این موضوع بگذریم ، یکی از دوستان من Ipod Touch داره و میگفت داشتم صبحخانه میخوردم که یک دفعه دستم خورد به چای تمام چای ریخت رو آیپاد ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد
                          ویرایش توسط Mahan76 : https://i-phone.ir/forums/member/87077-mahan76 در ساعت 26-06-2012, 11:01 AM

نظر

از فردا با ايفن ميريم استخر با اين تفاصيري كه شما كرديد ديگه خيالم راحت شده

نظر

نه،فكر نكنم تا اين حد مقاوم باشه!چون بالاخره از هندفون و ... اب ميره توش!!

نظر

صبر کنید ..
                              X