اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نرفتن كيبورد بعداز سرچ كردن

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

برای آیپد میشه اوون دکمه ای که پایین سمت چپ کیبورد هست استفاده کرد !

نظر

آقا من این مشکل رو دیدم رو بعضی از آیفونها هست . رو گوشیه من تا حالا اینجوری نشده. فکرکنم ربطی به ورژن گوشی نداشته باشه

نظر

من تا ٥.٠.١ اين مشكلو داشتم
        اما الان ديگه اصلا پيش نيومده
        شما گوشيتو با فريمور ريستور كردي يا erase all content كردي؟؟؟

نظر

دوستان فکر نمی کنم باگ برا ورژن باشه شاید از برنامه ای خاص باشه چون من این مشکل رو ندارم.

نظر

این یه باگه که منم فکر میکردم با اپدیت ورزن حل میشه البته واسه خودم که رفتم 5.1.1 حل شد اما ماله دوستم نشد از روز اولی که خرید همین مشکل رو داره کافیه یه بار دکمه power رو بزنید صفحه قفل شه دوباره باز کنید خودش میره.
            اینا مشکلاتیه که خدایی کسی ازش سر در نمیاره الان گوشی من خود بخود 3g روشن میشه.

نظر

منم موافقم با ريسپرينگ، اس بي ستينگ و نصب كنيد مال من هم با ريسپرينگ رفع شد.

نظر

مال منم هم خود بخود 3g روشن میشه همم این باگ کیبورد رو بعضا دارم در ضمن بعضاًً که میخوام از مولتی تاسکینک استفاده کنم گوشی هنگ میکنه تا ریستارت نکنم درست نمیشه؟
                کسی از اساطید یا دوستان میدونن دلایل این باگها چیه و چطور میشه برطرفشون کرد؟

نظر

یک دفعه خاموش روشن کن درست می شه

نظر

من كه براي رفتن كيبورد گوشيمو قفل ميكنم بعدش باز و ميره،و مشكل3gمال من كه اينطوريه((وقتي شارژميخرم يا شارژميفرستن برام روشن ميشه)).

نظر

سلام دوستان، یه راه حلی که برای بعضی ها جواب می ده، برای بعضی ها هم نه:

در قسمت Settings به بخش Keyboard رفته و صفحه کلید Emoji رو اضافه کنید. (اگر هم اضافه کردید، پاک کنید.) بعد از اینکار، بدون هیچ کار دیگه ای، Home Button و Power Button رو با هم نگه دارید تا گوشی Soft Reset بشه... مشکلتون اگه خوش شانس باشید، رفع می شه. مال من که شد، ولی مال دوستم نه.

iPhone 4S 32GB Black
                      iOS 6.0 Beta 2

نظر

نوشته اصلی توسط xfactor69 نمایش پست ها
                        سلام دوستان، یه راه حلی که برای بعضی ها جواب می ده، برای بعضی ها هم نه:

در قسمت settings به بخش keyboard رفته و صفحه کلید emoji رو اضافه کنید. (اگر هم اضافه کردید، پاک کنید.) بعد از اینکار، بدون هیچ کار دیگه ای، home button و power button رو با هم نگه دارید تا گوشی soft reset بشه... مشکلتون اگه خوش شانس باشید، رفع می شه. مال من که شد، ولی مال دوستم نه.

Iphone 4s 32gb black
                        ios 6.0 beta 2
                        واسه من جواب داد این کار

نظر

تنها راه حلش زدن دکمه lock و رفتن به lock screen و بازگشت دوباره به home screen

نظر

صبر کنید ..
                          X