اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

يك راهنما براي ياد گيري اپل 4 س

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من کمک می خوام کسی نیست کمک کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط negool نمایش پست ها
      من کمک می خوام کسی نیست کمک کنه؟
      ميشه بفرماييد مشكل شما چيه !؟ ما در خدمتيم

نظر

واسه منتقل کردن شماره ها از سیم کارت به گوشی هر دفعه یه تعداد اسم میزنه....انگار کامل نمی بره توی فون بوک گوشی...البته این فقط یکی از مشکلامه

نظر

از پست بسیار مفید شما سپاسگذارم.

نظر

دوست مجترم ،

مبارکه و امیدوارم با گوشیت حسابی کیف کنی . زیاد سخت نگیر و به راحتی میتونی جواب بیش از 99 درصد از سوالات رو در همین سایت ببینی البته اگه هم کمی عجله داری میتونی پک سی دی برنامه های کرک شده رو بخری ، نه برای برنامه هاش بلکه عمدتا شامل ویدیویی هایی از بخشهای مختلف منجمله آیتونز و ..... هستش. ور در آخر مطمئن باش این گوشی خراب بشو نیست پس هر کاری خواستی با خیال اسوده انجام بده ( منهای انداختن گوشی یه اطراف ) . خوش باشی

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
              من در تكميل حرف شما عرض كنم كه اگه پسورد اپل آي دي شما دست كسي باشه حتي ميتونه شما را هم چك كنه كه Location شما كجاست...
              ضمنا اين را هم اصلاح كنم كه در صورتي كه پسورد اپل آي دي را داشته باشيد مي تونيد محدوديت پنج سيستم را حل كنيد:

If you need to authorize your new computer and are unable due to already having five authorized computers, you can deauthorize all computers by doing the following:
              1. Click iTunes Store on the left side of iTunes.
              2. If you're not signed in to the store, click the Account button, then enter your account name and password.
              3. Click the Account button again (your Apple ID appears on the button), enter your password, and then click View Account.
              4. In the Account Information window, click Deauthorize All.

موفق باشيد.
              bebakhshid man motavaje harfeton nemisham
              mishe yekam bishtar tozih bedin dar morede 5ta computer va bishtar.man motasefane apple id nadaram va az yeki az doostanamo estefade mikonam va onam mizane ke az 5tash estefade shode chetor mitonam az in estefade konam???

نظر

نوشته اصلی توسط jh198604 نمایش پست ها
                bebakhshid man motavaje harfeton nemisham
                mishe yekam bishtar tozih bedin dar morede 5ta computer va bishtar.man motasefane apple id nadaram va az yeki az doostanamo estefade mikonam va onam mizane ke az 5tash estefade shode chetor mitonam az in estefade konam???
                سلام دوست عزیز.
                لطفا به قوانین انجمن احترام بزارید و فارسی تایپ کنید تا دوستان بهتر بتونند کمکتون کنند.
                … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

صبر کنید ..
                X