اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

setup کردن آیفون 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• setup کردن آیفون 4s

سلام دوستان
    من امروز آیفون 4s گرفتم و آنلاک هستش ولی فروشنده گفت که باید گوشی شما 1/5 هستش باید update بشه اگر میشه 1 کمکی کنید که حرف این آقا درستهههه یا نه . با تشکرَ

دوست عزیز به انجمن خوش امدید
    لطفا با سایز پیشفرض تایپ کنید
    در مورد سوالتون باید یگم که آخزین نسخه ای که موجوده الان 5.1 هست و شاید گوشی شما 5.0.1 بوده که فروشنده گقته باید آپدیت کنی
    برای فهمیدن ورژن دستگاه به Genral>About برید
    موفق باشی
    ویرایش توسط mohammad_iPad2 : https://i-phone.ir/forums/member/70821-mohammad_ipad2 در ساعت 25-03-2012, 09:18 PM

نظر

بزارید من حرف های دوستم mohammad_ipad2 را کامل کنم:اگر ۵.۰.۱ هستیدکه بهتر،راحت جیلبرک کن حالشو ببر ، و نیازی به update نیست.
      و اگر ۵.۱ هستید که اونم باز حال کن.

نظر

دوست عزیز لطفا در بخش سوالات و مشکلات بزنید
        ممنون

نظر

سلام دوستان من امروز 4s گرفتم میخوام بدونم چه جوری باید جیلبرک کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط bibi1363 نمایش پست ها
            سلام دوستان من امروز 4s گرفتم میخوام بدونم چه جوری باید جیلبرک کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
            شما برید بخش جیلبرک تمام اطلاعات موجوده

نظر

نیازی نیست . جلبریک کن و استفاده کن

نظر

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                بزارید من حرف های دوستم mohammad_ipad2 را کامل کنم:اگر ۵.۰.۱ هستیدکه بهتر،راحت جیلبرک کن حالشو ببر ، و نیازی به update نیست.
                و اگر ۵.۱ هستید که اونم باز حال کن.:d
                تا اونجائیکه من میدونم 4s رو 5.0.1 جیلبریک نمیشه وباید به 5.1 بره
                ویرایش توسط Dadbeh : https://i-phone.ir/forums/member/25878-dadbeh در ساعت 24-06-2012, 02:16 PM

نظر

نوشته اصلی توسط dadbeh نمایش پست ها
                  اینم بدونید بد نیست روی 5.1 هم جیلبریک نمیشه و باید به 5.1.1 بره

نظر

نوشته اصلی توسط dadbeh نمایش پست ها
                    اینم بدونید بد نیست روی 5.1 هم جیلبریک نمیشه و باید به 5.1.1 بره
                    ببخشيد دوستان از اينكه اين همه پست پشت سر هم راجع به اين مسئله ايجاد ميشه. اما 4 اس توو 5.0.1 و 5.1.1 جيلبريك ميشه و توو5.1جيلبريك نميشه!

نظر

سلام
                      من یک آیفون 4s خریدم که قبل از جیلبریک مقداری فیلم با اون گرفتم و فیلم ها هم خیلی خوب شده , اما در زمان انتقال به کامپیوتر مقداری از اونها رو transfer کرد و تعدادی رو ارسال نمی کنه و همه اش پیغام try againe می نویسه نمی دونم باید چی کار کنم برنامه های مختلفی رو نصب کردم ولی جواب نمی ده و این فیلمها برام خیلی ارزش داره ضمنا فیلمهایی که کپی نمی شه در خود گوشی پخش می شه اما منقل نمی شه . لطفا اگه راه حلی است راهنمایی کنید چی کار باید کرد.
                      مرسی و ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                        ببخشيد دوستان از اينكه اين همه پست پشت سر هم راجع به اين مسئله ايجاد ميشه. اما 4 اس توو 5.0.1 و 5.1.1 جيلبريك ميشه و توو5.1جيلبريك نميشه!
                        من هم همینو گفتم به ایشون

نظر

نوشته اصلی توسط nimaraad نمایش پست ها
                          سلام
                          من یک آیفون 4s خریدم که قبل از جیلبریک مقداری فیلم با اون گرفتم و فیلم ها هم خیلی خوب شده , اما در زمان انتقال به کامپیوتر مقداری از اونها رو transfer کرد و تعدادی رو ارسال نمی کنه و همه اش پیغام try againe می نویسه نمی دونم باید چی کار کنم برنامه های مختلفی رو نصب کردم ولی جواب نمی ده و این فیلمها برام خیلی ارزش داره ضمنا فیلمهایی که کپی نمی شه در خود گوشی پخش می شه اما منقل نمی شه . لطفا اگه راه حلی است راهنمایی کنید چی کار باید کرد.
                          مرسی و ممنون
                          با چه روشی کپی میکنید؟ این روش راحتتره اگه تست نکردید:
                          بعد از اتصال گوشی تو my computer یه درایو اضافه میشه. از اونجا مثه یه درایو فلش میشه فیلم و عکسها رو کپی گرفت.
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                          X