اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور 28

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور 28

سلام دوستان
    اول سال جدید رو تبریک میگم.
    دوم هم اینکه یه 4 اس دارم که این به صورت یهو خاموش شد و گیر میگرد رو آرم اپل و دیگه بالا نمیومد.
    بعد من بردمش تو دی اف یو که به 5.1 ببرمش چون shsh نداشتم. حالا که میام ریستور کنم به 5.1 ارور 28 میده آیتونز.
    تو دی اف یو هم مونده و خارج نمیشه.
    آیتونز 10.6
    ورژنی که میخوام بش برم 5.1
    ورژنی که الان بودم 5.0.1
    جلبریک هم بود.

میخواستم ببینم مشکل چیه. سرچ زدم مثل اینکه سخت افزاریهپ. درسته؟
    ممنون
    من، به دستای خدا خیره شدم، معجزه کرد...
    معنی معجزه شو، زود به قلبم برگرد...

بله متاسفانه . اینجور به نظر میرسه . ممکنه اگه بتونید باتریش رو واسه یکی دو ساعتی جدا کنید مشکل حل شه . اگه نه باید بره واسه تعمیر!!!

فکر کنم بد نباشه مشکلتون رو توو بخش تعمیرات هم مطرح کنید ...

نظر

شما با تینی امبرلا از exit recovery بزن اون وقت از ریکاوری میای بیرون
      ویرایش توسط iAhmaD : https://i-phone.ir/forums/member/9339-iahmad در ساعت 26-03-2012, 10:08 AM

نظر

اصلا تو ریکاوری نیست داداش
        تو دی اف یو گیر کرده تاینی هم نمیشناسدش

خیلی مسخرس . الکی الکی گوشی به باد رفت :دی
        من، به دستای خدا خیره شدم، معجزه کرد...
        معنی معجزه شو، زود به قلبم برگرد...

نظر

.

طبق توصیه خود اپل:

attempt to restore while connected with the white usb dock connector cable that shipped with your device, on a known good computer and network to isolate this issue to the device. The mac address being missing or the imei being the default value, (00 499901 064000 0), can also confirm a hardware issue
          گفته شده ابتدا سعی کنید با یک کامپیوتر مناسب(در پورتهای یو اس بی متفاوت) و کانکشن خوب با وصل کردن دستگاه به کامپیوتر ، ریستور کنید.اگر متوجه شدید مک آدرسی برای گوشی ثبت نمیشه و یا imei به صورت پیش فرض این مقدار را نشون میده (00 499901 064000 0) ، این به معنی تایید مشکل سخت افزاری دیوایز است.

نظر

صبر کنید ..
          X