اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تغییر Apple iD

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام خسته نباشیدمن یه اپل ایدی ازدوستم گرفتم که بازی کلش ر وش بوداعلان بازی رواوردم بالاحالامیخام رمزشوعوض کنم اگه میشه راهنمایم کنید ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط hamid43 نمایش پست ها
      سلام خسته نباشیدمن یه اپل ایدی ازدوستم گرفتم که بازی کلش ر وش بوداعلان بازی رواوردم بالاحالامیخام رمزشوعوض کنم اگه میشه راهنمایم کنید ممنون
      سلام
      شما باید رمز اپل آیدی رو تغییر بدید.
      داخل انجمن جستجو کنید ، راهنمایی در این مورد موجود هست. طبق راهنمایی ها پیش برید و پسورد اپل آیدی رو تغییر بدید.
      البته توجه داشته باشید که برای تغییر پسورد ، باید جواب سئوالات محرمانه مربوط به اپل آیدی را بدانید.

نظر

یه آیفون 6s plus خریدم که خود فروشنده اپلیکیشن های free نصب کرده بود.الان اگه بخوام به اپل آیدی خودم برنامه ها رو آپدیت کنم یا برنامه جدید نصب کنم چی کار باید بکنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
          یه آیفون 6s plus خریدم که خود فروشنده اپلیکیشن های free نصب کرده بود.الان اگه بخوام به اپل آیدی خودم برنامه ها رو آپدیت کنم یا برنامه جدید نصب کنم چی کار باید بکنم؟
          سلام
          اپل آیدی فروشنده رو از روی دیوایس حذف کنید و اپل آیدی خودتون رو ست کنید.
          برنامه های قبلی رو میتونید استفاده کنید ولی نمیتونید به ورژن جدیدتر آپدیت کنید.
          بهترین پیشنهاد هم حذف تمام برنامه های نص شده با اپل آیدی فروشنده و دانلود مجدد آنها با اپل آیدی خودتون هستش.
          موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
          X