اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بک آپ گرفتن از برنامه های 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بک آپ گرفتن از برنامه های 4s

با عرض سلام و خسته نباشید

من با اکانت آیتیونزم بوسیله خود آیفن + اینترنت + چیز پی ان - 2 صفحه برنامه free دانلود کردم
    الان میخوام چند تا برنامه با لپ تاپم بریزم توش ولی میترسم وقتی سینکش کنم برنامه هایی که با خود گوشی نصب کردم بپره
    نمی دونم باید چیکار کنم آیا راهی هست برام ؟

داداش وقتی رفتی تو لپتاپت ایتونز رو باز کن بعد برو تو store و اتورایز رو بزن . دیگه برنامه هات از طریق این لپتاپ حذف نمیشه !

نظر

نوشته اصلی توسط javad772 نمایش پست ها
      داداش وقتی رفتی تو لپتاپت ایتونز رو باز کن بعد برو تو store و اتورایز رو بزن . دیگه برنامه هات از طریق این لپتاپ حذف نمیشه !
      الان من هم توی pc محل کارم اتورایز کردم و هم توی لپ تاپم ولی امتحان نکردم ببینم اگه سینک کنم حذف میشه یا نه !
      شما 100 درصد مطمئنید که حذف نمیشه ؟ چون من روی سیستم هام این برنامه هارو ندارم !!!

نظر

نوشته اصلی توسط i-morteza نمایش پست ها
        الان من هم توی pc محل کارم اتورایز کردم و هم توی لپ تاپم ولی امتحان نکردم ببینم اگه سینک کنم حذف میشه یا نه !
        شما 100 درصد مطمئنید که حذف نمیشه ؟ چون من روی سیستم هام این برنامه هارو ندارم !!!
        دوست عزیز شما وقتی وصل کردی قبل از اینکه سینک کنی روی آیفون راست کلیک کنید و گزینه Transfer purchases رو بزنید.با این روش برنامه هایی که با گوشی گرفتید به آیتیونز منتقل میشه و شما هم در گوشی دارید و هم در آیتیوز و دیگه اگه سینک کنید حذف نمیشه.

نظر

نوشته اصلی توسط dashtekahe نمایش پست ها
          دوست عزیز شما وقتی وصل کردی قبل از اینکه سینک کنی روی آیفون راست کلیک کنید و گزینه Transfer purchases رو بزنید.با این روش برنامه هایی که با گوشی گرفتید به آیتیونز منتقل میشه و شما هم در گوشی دارید و هم در آیتیوز و دیگه اگه سینک کنید حذف نمیشه.
          بله همش کپی شد !! ممنون از راهنمایی تون
          ویرایش توسط i-morteza : https://i-phone.ir/forums/member/22860-i-morteza در ساعت 08-01-2012, 06:22 PM

نظر

سلام. من با آیتیونز یک بک آپ از گوشی گرفتم روی کامپیوتر. اما نمیدونم این بک آپ ها کجان. ممنوون میشم راهنمایی کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط خورشید نمایش پست ها
              سلام. من با آیتیونز یک بک آپ از گوشی گرفتم روی کامپیوتر. اما نمیدونم این بک آپ ها کجان. ممنوون میشم راهنمایی کنید.
              Windows XP:
              \Documents and Settings\USERNAME\Application Data\Apple Computer\MobileSync\Backup\

Windows Vista or Windows 7:
              \Users\USERNAME\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup\

نظر

صبر کنید ..
              X