اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین پارت نامبر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

برای من این هست ، برای کدوم کشوره ؟
    MC604B/a

نظر

واسه من که MC604B/a هست سفید 4 هست اصلا به زردی نمیزنه اما دوستم که یه 4 مشکی داره و نمیدونم PN چنده صفحش خیلی زرد میزنه

نظر

نوشته اصلی توسط asmanabiali نمایش پست ها
        برای من این هست ، برای کدوم کشوره ؟
        MC604B/a
        برای انگلیس

نظر

دوستان من زیاد وارد نیستم ...برای دیدن پارت نامبر گوشیم تو کدوم قسمت بای برم تا پارت نامبر گوشیم رو ببینم؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehran gamer نمایش پست ها
            دوستان من زیاد وارد نیستم ...برای دیدن پارت نامبر گوشیم تو کدوم قسمت بای برم تا پارت نامبر گوشیم رو ببینم؟؟؟
            به این آدرس در گوشیتون برید:

Setting>General>About
            اونجا پارت نامبر رو پیدا می کنید (تو قسمت "مدل"). پشت جعبه آیفون هم نوشته شده.
            ویرایش توسط moosavir : https://i-phone.ir/forums/member/33455-moosavir در ساعت 26-02-2012, 11:41 AM

نظر

برای من پارت نامبرش mc919ll هست.... مال کجاست؟ خوبه یا نه؟؟؟

نظر

آمریکا

نظر

نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
                  آمریکا
                  از کجا فهمیدی؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad2012 نمایش پست ها
                    at&t......
                    دوست عزیز من تو وبلاگهای لاتین خوندم که چنین چیزی امکان نداره که یه گوشی که مثلا از at&t میخری فکتوری آنلاک باشه
                    گوشیهای لاک که بعدا انلاک میشن دست دوم هستن و روی پکشون نام اپراتور نوشته شده پک گوشی من کاملا آکبند بود و شیرینک اصلی روش بود و هیچ جائیش هم اسمی از اپراتور at&t نبود.لطفا با جواب اشتباهی مردم رو گمرا نکنید.این پارت نامبر برا امریکا هستش و آخرین سری تولیدی اپل آمریکا هستش که روی خودش IOS 5.0.1 داره
                    ویرایش توسط Meyti_torabi : https://i-phone.ir/forums/member/57554-meyti_torabi در ساعت 26-02-2012, 01:05 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Meyti_torabi نمایش پست ها
                      دوست عزیز من تو وبلاگهای لاتین خوندم که چنین چیزی امکان نداره که یه گوشی که مثلا از at&t میخری فکتوری آنلاک باشه
                      گوشیهای لاک که بعدا انلاک میشن دست دوم هستن و روی پکشون نام اپراتور نوشته شده پک گوشی من کاملا آکبند بود و شیرینک اصلی روش بود و هیچ جائیش هم اسمی از اپراتور at&t نبود.لطفا با جواب اشتباهی مردم رو گمرا نکنید.این پارت نامبر برا امریکا هستش
                      برای من پارت نامبرش mc919ll هست.... مال کجاست؟

نظر

نوشته اصلی توسط Meyti_torabi نمایش پست ها
                        گوشیهای لاک که بعدا انلاک میشن دست دوم هستن و روی پکشون نام اپراتور نوشته شده پک گوشی من کاملا آکبند بود و شیرینک اصلی روش بود و هیچ جائیش هم اسمی از اپراتور at&t نبود.لطفا با جواب اشتباهی مردم رو گمرا نکنید.این پارت نامبر برا امریکا هستش و آخرین سری تولیدی اپل آمریکا هستش که روی خودش IOS 5.0.1 داره
                        این صحبت یکی از دوستان خارجیه ماست :d
                        This morning I went into the Manhattan Apple Store on W14th and purchased an ATT 4S (MC919LL/A) by saying "I'd like an off-contract ATT iPhone 4S 32GB, Black
                        شما هم انقدر عصبانی نباش چیزی نشد که ایشون گفتند برا آمریکاست که درست گفتند هر چند غلط

نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
                        آمریکا
                        نوشته اصلی توسط mehran gamer نمایش پست ها
                        برای من پارت نامبرش mc919ll هست.... مال کجاست؟
                        الان این دوستمون مگه نگفت برا آمریکاست؟
                        برای شما برا آمریکاست.
                        همچنین در ابتدا لاک بوده و بعدا برای انلاک شدن تمام پولش با اپراتور at&t پرداخت شده.

نظر

سلام

مال من پارت نامبرش md234ll/a هست. صفحش ته مایه زرد رنگ داره ولی من باهاش مشکلی ندارم چون اگه سفید بود چشممو اذیت میکرد. وقتی هم که خریدم ورژنش این بود 5.0.1 (9a406)

نظر

برای شما برا آمریکاست.
                            همچنین در ابتدا لاک بوده و بعدا برای انلاک شدن تمام پولش با اپراتور at&t پرداخت شده.[/QUOTE]
                            معذرت میخوام در ابتدا لاک بوده بعد آنلاک شده یعنی گوشی رو من آک نخریدم؟؟؟؟؟؟شرمدنه من یه کم مبتدی هستم راهنمایی کنید

نظر

نه خیر شما اک خریدید
                              تنها اول لاک اپراتور att بوده این پارت نامبر اما بعدش توسط یک شرکتی تمام مبلغ ایفون به شرکت att پرداخت شده و گوشی رو انلاک کردن.
                              مگه اول خریدید بسته بندی نبود؟

نظر

نوشته اصلی توسط aliitaly نمایش پست ها
                                سلام

مال من پارت نامبرش md234ll/a هست. صفحش ته مایه زرد رنگ داره ولی من باهاش مشکلی ندارم چون اگه سفید بود چشممو اذیت میکرد. وقتی هم که خریدم ورژنش این بود 5.0.1 (9a406)
                                دوستان پارت نامبر من انلاک فکتوری بوده یا مثل مال این دوستمون هست که بعدا توسط خود اپراتور انلاک شده؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X