اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین پارت نامبر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
    در مورد پارت نامبرای دیگه چی؟به نظر شما در مورد فرانسه و انگلیس و استرالیا هم این قضیه صدق میکنه؟
    و اینکه تفاوت ها به نظر شما در چیه؟قطعات یا نحوه مونتاژ؟
    اروپايي همه خوبن استراليا كه باطنا همون انگليسه زياد فرقي نداره
    بيشتر تو مونتاژ كه خطا بالاست يادمون نره خط توليد پورش و لامبورگيني نيست
    مطمئن باشيد تو توليد أنبوه يه دستگاه مسلما با اون وضعيت بدي اون كارخونه ها دارند تعداد دستگاهي كه كيفيت كمتري دارند كم نيست
    يكي از دوستان ميگفت اين كارخونه مونتاژ تايواني الاصل اپل كه تو چينه چند شيفت از كارگرش كار ميكشه حالا شما حساب كن كارگري ٨ صبح تا ٤ بعد از ظهر كار ميكنه سر حاله يا اونيكه شبكاره

من خودمم دقيق از شيفت كاري أونا خبردارم ولي تو همين مونتاژ كارهاي داخلي رفيق ميگفت بيا ببين آخر وقتي چه ميكنن با اين ماشين

نظر

یعنی با این حساب شما اول از همه پارت امریکارو پیشنهاد میدین..در ادامه چی؟و در نهایت کدوم پارت هارو اخر از همه قرار میدین؟
      به نظر من امريكا - كانادا - انگليس - هنگ كنگ و . . .
      باز هم ميگم اين ها همه نظر شخصي وبه كسي تحميل نميشه كه چي خوبه

نظر

• پس حالا با این توضیحات شما رسیدیم به یه بحث دیگه..
        اول اینکه اپل چند تا خط تولید داره؟
        و اینکه پارت نامبرهای مختلف چگونه تهیه میشن؟

نظر

یعنی با این حساب شما اول از همه پارت امریکارو پیشنهاد میدین..در ادامه چی؟و در نهایت کدوم پارت هارو اخر از همه قرار میدین؟
          البته يادمون نره تو كشور عزيزمون كه طرف جنس دست دوم جاي نو قالب ميكنه همين كه بپاييم آينَ جوي كلاه مون نبرن هنر كرديم
          ببين پارت نامبر امريكا و اروپا خوبن سعي كنيد اگر حق انتخاب داشتين اول پارت نامبر اون كشورها باشه
          بين آسيايي ها سنگاپور خوبه راجع به هنگ كنگ نظري ندارم چون ممكنه دوستان جبهه بگيرن
          چون طبق خبري كه يكي از دوستان ميداد اكثر محصولات اپلي وارداتي به ايران ماله هنگ كنگه
          ویرایش توسط hitman908 : https://i-phone.ir/forums/member/50859-hitman908 در ساعت 02-05-2012, 01:30 AM

نظر

پس حالا با این توضیحات شما رسیدیم به یه بحث دیگه..
            اول اینکه اپل چند تا خط تولید داره؟
            و اینکه پارت نامبرهای مختلف چگونه تهیه میشن؟
            ما در حال حاضر اطلاع دقيقي از خود كمپاني اپل تو كاليفرنيا نداريم يه ٤ تا عكس بزور أومده بيرون حالا چه برسه به محل مونتاژ ديوايسها
            اون چند تا عكس و فيلم هم بحالت جاسوسي گرفته شده البته بعد از وخيم شدن اوضاع يكي از كارگران
            ايرانخودرو نيست كه بازديد علمي بزارن
            سكوريتي و سيستم أمنيتي كه اپل براي حفظ اسرارش استفاده ميكنه تقريبا ميشه گفت منحصر بفرده

و حالا بگذريم از اين حرفا شما كه بهتر ميدوني مليونها نسخه آيفون و آيپد فروخته شده خيلي سخته تك تك اينا كاملا تست بشه حالا اين همه هزينه و زمان بهتر نيست معطوف جايي بشه كه بزرگترين بازار خريده

نظر

• ممنون از شما دو دوست عزیز...
              اما به هر حال هنوز خیلی ها اعتقاد دارن خط تولید اپل هیچ تفاوتی در ساخت قایل نمیشه و همه پارت نامبرها یکی هستند و این برند اپل هست که اهمیت داره خیلی ها هم مثله شما خلاف این عقیده رو دارند

نظر

ممنون از شما دو دوست عزیز...
                اما به هر حال هنوز خیلی ها اعتقاد دارن خط تولید اپل هیچ تفاوتی در ساخت قایل نمیشه و همه پارت نامبرها یکی هستند و این برند اپل هست که اهمیت داره خیلی ها هم مثله شما خلاف این عقیده رو دارند
                خيليا !!! پويا جان اميدوارم منظورت فروشنده با وجدان پايتخت و علاءدين و .... نباشه
                يادمون نره اتفاقا اين خود اپله كه تفاوت ميزاره نه من و شما

موفق باشيد

نظر

• دوست خوبم پویا جان،
                  یکی از اون «خیلیها» که تو توی پست 158 اشاره کردی من هستم، و خوب از قضای روزگار از فروشندگان محترم علاالدین و پایتخت هم نیستم.
                  یادمون باشه که اسم انجمن ما «تخصصی» آیفونه، و انتظار میره از همه مون که تا حد امکان اظهارنظرهامون کارشناسی و تخصصی باشه. خوشبختانه این انجمن داره به یه منبع معتبر برای دوستداران برند اپل تبدیل میشه، و خوب جای «حسم اینو میگه» و «دولت پلید انگلیس» و استعمار اپل لعنتی و این حرفها شاید خیلی تو یه همچو انجمنی نباشه.
                  - مختصر آشنایی با فرایند تولید و اساس برنامه ریزی خط تولید، مشخص می کنه که با این حجم بی نظیر تولید محصولات اپل در کارخونه هایی که تعدادشون از انگشتان یک دست کمتره، امکان فرق گذاشتن بین پارت نامبرهای مختلف نیست. و اصلاً مضحکه - برای کسی که با این موضوع آشناست - اگه بگیم کارخونه ی فاکسکان برای تولید پارت نامبر «ال ال اِی» از محصولات با کیفیت استفاده می کنه، بعد خط تولید رو تمیز می کنه و این بار برای پارت نامبر «زد پی اِی» از محصولات درجه ی دو خودش استفاده می کنه! هزینه ی این جابجایی از صرفه ش خیلی بیشتره.
                  - ما در عصر ارتباطات هستیم. اگر همچو ادعایی واقعیت داشت، باید لاقل در چند سایت معتبر یا فورم مشهور مطرح میشد. ولی گوگل رو چک کن. حتی یه مورد از ادعای برتری یه پارت نامبر بر سایر اونها پیدا نمی کنی! انگار فقط تو مرز پرگهره که اینجور اکتشافات صورت می گیره.
                  - و در جواب دوستامون باید بگم اتفاقاً منشا این شایعات از علاالدین و پایتخته. اونجاست که وقتی می پرسین چرا آیفون رو شما میدی یک و دویست و همکارتون تو طبقه ی بالا میده یک و صد، بهت جواب میدن مال من پارت نامبر آمریکاست! و مال اون مالزی! یاد شلوار جینهای زمان جنگ به خیر، که تو ساختمون پلاسکو می فروختن. اون موقع هم جین درجه یک سه خط و دو خط و این حرفها شده بود ابزار «رنگ آمیزی» یه عده مغازه دار که متاسفانه همون فرهنگ و همون بازیگرا حالا تو علاالدین و پایتخت هم هست.
                  - آی دیوایسها با پارت نامبرهای مختلف از نظر کیفیت هیچ فرقی با هم ندارن. صفحه زرد تو همه شون هست (انجمنهای آمریکایی رو نگاه کن چه شکایتها که نکردن از این بابت!) و دگمه ی هوم خراب هم همه جا. از قضا شیوع این اشکالات در آمریکا از همه جا بیشتره، نه به خاطر اینکه پارت نامبر ال ال ای مشکل داره، چون میزان مصرف تو اونجا خیلی بالاست، و این اشکالات بیشتر نمود پیدا می کنه.
                  - برادر، اپل ارزش برندش رو - که از باارزشترین برندهاست - آسون به دست نیاورده که به خاطر همچو تبعیض بی هدف و بی منطقی از دستش بده. از من می شنوی رفیق، برو آیفونت رو بخر، و فقط مطمئن شو آکبند اوریجینال اپله. بقیه ش یعنی استاندارد یکسان اپل، که خوشبختانه استاندارد فوق العاده بالایی هم هست.
                  - یه استثنا البته پارت نامبر اماراته که به دلایل قانونی فیس تایم نداره. ولی این بحث اصلاً سخت افزاری نیست و ربطی به کیفیت نداره. کما اینکه با یه توییک ساده میشه فیس تایم رو روی اونها هم راه انداخت. پس این گروه هم از نظر کیفی فرقی با بقیه ندارن. مطلقاً. ولی اگه کسی دغدغه ی استفاده از فیس تایم رو داره، و اهل جیلبریک هم نیست، باید پارت نامبر امارات نخره.
                  ویرایش توسط moosavir : https://i-phone.ir/forums/member/33455-moosavir در ساعت 02-05-2012, 02:49 AM

نظر

• پویاجان و البته سایر دوستان که براشون این سوال مطرحه،
                    اگه به قسمته:
                    Setting> general>about>regulatory

مراجعه کنید می بینید که تمام محصولات اپل دارای ۱۸ تا سرتیفیکیت که فقط ماله اتحادیه اروپاش کلی ارزش داره رو شامل میشه و این یعنی:
                    ۱- اگه قرار بود کیفیت هر پارت نامبر یا کشوری فرق کنه توی این قسمت هم فقط استاندارد یا سرتیفیکیت اون کشور رو میزد ، اون وقت این بحث واقعا باید مطرح می شد که کدوم پارت نامبر؟ ولی وقتی از فیلیپین تا آمریکا رو یک جا و در تمام گوشیهاش داره پس یعنی همه با هم از نظر کیفیت سخت افزاری مطرح هستند. حالا بحث قانونی یا لگال بودنش مطرح میشه که در یه قسمته دیگه باز خودش توضیح داده و مورد فیس تایم میاد وسط.
                    - من خودم شخصا تا به امروز ندیدم که یه محصول ۱۸ تا استاندارد از کشور های مختلف داشته باشه، معمولا یا مجوز اتحادیه اروپا رو دارن یا آمریکا به اضافه همون کشوری که محصول تولید میشه، داشتن این تعداد مجوز داله بر کیفیت بالا و وقت و هزینه ایی گزاف هست ، پس میشه چشم بسته به تولید کننده اعتماد کرد.و دقیقا هم به همین علت وقتی پرسیدی پارت نامبر گوشی من ماله کجاست گفتم تا حالا چک نکردم و برام هم مهم نیست!

حلقه دل زدم شبی در هوس سلام دل ...
                    ویرایش توسط Nejatian : https://i-phone.ir/forums/member/50786-nejatian در ساعت 02-05-2012, 08:58 AM

نظر

• کارخونه ی فاکسکان برای تولید پارت نامبر «ال ال اِی» از محصولات با کیفیت استفاده می کنه، بعد خط تولید رو تمیز می کنه و این بار برای پارت نامبر «زد پی اِی» از محصولات درجه ی دو خودش استفاده می کنه! هزینه ی این جابجایی از صرفه ش خیلی بیشتره.
                      - ما در عصر ارتباطات هستیم. اگر همچو ادعایی واقعیت داشت، باید لاقل در چند سایت معتبر یا فورم مشهور مطرح میشد. ولی گوگل رو چک کن. حتی یه مورد از ادعای برتری یه پارت نامبر بر سایر اونها پیدا نمی کنی! انگار فقط تو مرز پرگهره که اینجور اکتشافات صورت می گیره.
                      - و در جواب دوستامون باید بگم اتفاقاً منشا این شایعات از علاالدین و پایتخته. اونجاست که وقتی می پرسین چرا آیفون رو شما میدی یک و دویست و همکارتون تو طبقه ی بالا میده یک و صد، بهت جواب میدن مال من پارت نامبر آمریکاست! و مال اون مالزی!
                      - آی دیوایسها با پارت نامبرهای مختلف از نظر کیفیت هیچ فرقی با هم ندارن. صفحه زرد تو همه شون هست (انجمنهای آمریکایی رو نگاه کن چه شکایتها که نکردن از این بابت!) و دگمه ی هوم خراب هم همه جا. از قضا شیوع این اشکالات در آمریکا از همه جا بیشتره، نه به خاطر اینکه پارت نامبر ال ال ای مشکل داره، چون میزان مصرف تو اونجا خیلی بالاست، و این اشکالات بیشتر نمود پیدا می کنه.
                      - برادر، اپل ارزش برندش رو - که از باارزشترین برندهاست - آسون به دست نیاورده که به خاطر همچو تبعیض بی هدف و بی منطقی از دستش بده.
                      درود دکتر موسوی حرف دل من رو زدی...من به این میگم منطق درست

اگه قرار بود کیفیت هر پارت نامبر یا کشوری فرق کنه توی این قسمت هم فقط استاندارد یا سرتیفیکیت اون کشور رو میزد ، اون وقت این بحث واقعا باید مطرح می شد که کدوم پارت نامبر؟ ولی وقتی از فیلیپین تا آمریکا رو یک جا و در تمام گوشیهاش داره پس یعنی همه با هم از نظر کیفیت سخت افزاری مطرح هستند. حالا بحث قانونی یا لگال بودنش مطرح میشه که در یه قسمته دیگه باز خودش توضیح داده و مورد فیس تایم میاد وسط.
                      به این هم میگن منطق درست

خوب دوستان گلم هم دو دوست عزیزی که زحمت جواب دادن به شک و شبهه های من رو کشیدن و صد البته من رو راضی نکرد و هم دکتر موسوی عزیز و سرکار خانوم نجاتیان که با دلیل و منطق من رو متقاعد کردن کمال تشکر و سپاس رو دارم.
                      من این بحث رو نه تنها برای خودم بلکه برای تمامی عزیزانی مطرح کردم که قصد خرید برند اپل رو دارند من ایفون قبلیم پارت امارات بود و تا روزی که داشتم عملکردش از همه نظر فوق العاده بود فقط فیس تایم نداشت که از سیدیا نصب شد.
                      اما هدف اصلی من برگشتن به تبادل نظر در رابطه با عنوان تاپیک بود خیلی از عزیزان میپرسیدن این پارت نامبر ماله کجاست و داشت از مسیر اصلی منحرف میشد به فرض من تازه کار که میام تو این تاپیک به نتیجه ای نمیرسیدم اما بحث با دلیل و منطق رو دوس دارم چون در نهایت فرد رو با عقل و درکش هماهنگ میکنه....مرسی از همه بزرگواران
                      ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 02-05-2012, 11:21 AM

نظر

• خدا عمر باعزت به پوياي عزيز ،خانم نجاتيان و ...
                        كه دو پست بالا رو ترتيب دادن بده ، اين فرمايشات رو بايد رو دو تا بنر بزرگ جلوي در پايتخت و علاالدين زد كه عزيزان فروشنده و دوستاني كه علاقه دارن به اين شايعات بها بدن ،يه نگاهي بهش بندازن ،

نظر

• کانادا

نظر

• نوشته اصلی توسط mehdi304 نمایش پست ها
                            کانادا
                            ميگم تو اين فروم راجع به lla بحث بود .. بعد شما نه گذاشتي نه برداشتي ميگي كانادا ...

نظر

• نوشته اصلی توسط x_boy951 نمایش پست ها
                              ميگم تو اين فروم راجع به lla بحث بود .. بعد شما نه گذاشتي نه برداشتي ميگي كانادا ...
                              دوست عزيز دوستمان نظرش رو گفتن بهش نميشه گله اي كرد ولي من كه كارم اينه ميگم هيچ كدوم فرقي نداره فقط الكي سرخودمون شيره ميماليم

نظر

• متاسفانه دوستان پستهاي بنده پاك كردند حالا به هر دليلي مهم نيست
                                اما باز معتقدم به همون دليل كه دوستان باستدلال ميكنند كه تفاوت نداره عده اي هم عقيده دارند تفاوت ميكنند حالا اينجا يه فروم آزاده قرار نيست نظرات مسخره و يا سركوب كنيم هركي موافق و يا مخالفه نظرش محترمه خريدسو انجام بده

نظر

صبر کنید ..
                                X