اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

استفاده از شارژر آيپد براي آيفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• استفاده از شارژر آيپد براي آيفون

سلام

من الان يك جاييم كه نه كامپيوتر همراهمه و نه شارژر آيفون و فقط شارژر آيپد همراهمه

ميتونم با اين شارژر آيفون رو شارژ كنم؟؟

مشكلي پيش نمياد؟؟؟

ممنون

ایفون : output : 5 v ... 1 A
    ایپد 1 : output :5.1 v ... 2.1 A

من پیشنهاد نمیکنم همچین کاری رو بکنی

نظر

مشخصا برای یک بار مشکل خاصی ایجاد نمیکنه ولی با توجه به تفاوت امپر تکرار اون میتونه عمر باطری ایفونتون رو کاهش بده .

نظر

در تایید حرفای علی اقا ، اینم بگم که اگه یه سره بزاری تو شارژ به شدت ایفونت داغ میشه !

پس اگه میخوای همچین کاری رو بکنی ، بزار 50 درصد که شد از شارژر جداش کن بعد سرد که شد دوباره بزن

نظر

سلام من هم الان تو اين موقعيتم ، اگه تا ٥٠٪ شارژ كنم مشكلي پيش نمياد ؟؟

نظر

والا من چند باری شارژ کردم مشکلی پیش نیومد.غیر عادی هم داغ نشد.

Sent from my iPad2 using Tapatalk

نظر

عزیزان، تو سایت اپل چک کنید: صریحا گفته هیچ مشکلی نداره. هیچ مشکلی.
              این قضیه برای استفاده از شارژر مکبوک پرو برای شارژ مکبوک ایر هم صادقه.
              اگه نتونستید پیدا کنید بگید لینک بدم.

نظر

لينك بده عزيزم

نظر

http://store.apple.com/us/product/MC359LL/A
                  همونطور که می بینید شارژر آیپد برای آیفون هم قابل استفاده س.
                  و این هم لینک پاسخ رسمی اپل به سؤال شما:
                  http://support.apple.com/kb/HT4327
                  که صریحا تاکید کرده هیچ مشکلی نداره:
                  The iPad USB Power Adapter is a 10W charger. While designed for use with the iPad, you can use the iPad 10W USB Power Adapter to charge all iPhone and iPod models by connecting them using a Dock Connector to USB cable.
                  ویرایش توسط Singapore : https://i-phone.ir/forums/member/80976-singapore در ساعت 24-01-2012, 08:22 PM

نظر

چه فرقی داره دوتاشون یه سیم یو اس پی دارن یه مد و یه سری که به برق وصل می شه من ۲سال دارم همین کا می کنم هم گوشیم سالمه هم آیپد ۱ و ۲

نظر

ایپد امپرش بیشتره
                      وقتی ایپد رو با شارژر ایفن شارپ میکنید زودتر خالی میکنه دوستان

نظر

دوستان عزیز
                        وقتی ولتاژ یکی هست تفاوت امپر باعث اتفاق بدی نمیشه. شارژر ایپد ۲ آمپر هست و و آیفون ۱ آمپر. وقتی آیپد رو با شارژر آیفون شارژ کنید دو برابر زمان میبره تا شارژ بشه. و وقتی آیفون رو با شارژر آیپد شارژ میکنید فقط ۱ آمپر از ۲ آمپر رو استفاده میکنه و نه باعث میشه داغ بشه و نه زود شارژ خالی کنه و نه هیچ چیز دیگه. عملا هیچ تفاوتی با شارژ خود آیفون نخواهد داشت.

نظر

منم گفتم ایپد دیرتر شارژمیشه و زود تر نیز خالی میشه
                          توصیه میکنم با خود شارژهر ای دیوایس خودش رو شارژکنید اگر فرقی نداشتی اپل این همه سختی نمیداد یک نوع دیگه بسازه همرو از یک مدل میداد مثل نوکیا و...

نظر

صبر کنید ..
                          X