اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فعال کردن GPRS همراه اول در آیفون 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فعال کردن GPRS همراه اول در آیفون 4s

سلام عزیزان
    من وقتی می خوام با gprs برم تو اینترنت نمی تونم.البته با wi fi به راحتی آنلاین میشم.اون تغیرات هم توی موبایل انجام دادم.منظورم همون APN که باید بشه mcinet.نمیدونم اشکالش کجاست.ممنون میشم کمکم کنید.مرسی.

باید درخواست بدین تا وصل کنن به سایت همراه اول مراجعه کنید

نظر

من قبلا سیم کارتمو فعال کرده بودم.

نظر

نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
        من قبلا سیم کارتمو فعال کرده بودم.
        چک کنید تو ستینگ general-network گزینه ی cellular data روشن باشه

نظر

بله روشنه.روی on هست.در قسمت cellular data apn رو mcinet تایپ کردم.یوزر و پسورد هم خالی هست.همینه؟درسته؟mms که دیگه برای اینترنت نیاز نیست؟internet tethering چیه؟
          ویرایش توسط ali_12 : https://i-phone.ir/forums/member/40373-ali_12 در ساعت 08-12-2011, 03:09 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ali_12 نمایش پست ها
            بله روشنه.روی on هست.در قسمت cellular data apn رو mcinet تایپ کردم.یوزر و پسورد هم خالی هست.همینه؟درسته؟mms که دیگه برای اینترنت نیاز نیست؟internet tethering چیه؟
            ايفون احتياجي به تنظيم نداره كافيه cellular on باشه
            براي mms بايد gprs فعال باشه و تنظيمات ميخواد
            internet tethering باهاش ميتوني gprs رو share كني

نظر

سلام

وقتی به اینترنت با همراه اول وصل میشین بهتون زنگ میخوره؟؟

به من زنگ نمیخوره میگه مشترک در دسترست نیست حتی اس ام اس هم نمیاد

باید چی کار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط royaltyam نمایش پست ها
                سلام

وقتی به اینترنت با همراه اول وصل میشین بهتون زنگ میخوره؟؟

به من زنگ نمیخوره میگه مشترک در دسترست نیست حتی اس ام اس هم نمیاد

باید چی کار کنم؟
                بله زنگ ميخوره
                با يه سيم كارت ديگه امتحان كنيد ببينيد همينطوريه
                هم ايرانسل هم همرا اول
                نتيجه رو بگيد

نظر

دوست عزیز امتحان کردم با سیم کارت های دیگه هم همین مشکل و دارم زنگ زدم ۰۹۹۹۰ میگه تنظیمات گوشیه

جای دیگه هم سرچ کردم همین مشکل و دارن توی گوشیه k800 sony ericsson دیدم یه جا توی تنظیمات این گزینه رو داشت که موقع استفاده از اینترنت خط

تلفن بتونن باهاتون تماس بگبرن یا نه ولی ظاهرا متاسفانه ایفون این گزینه رو نداره حالا شاید نرم افزاری چیزی باشه که بتونه این مشکل و حل کنه

نظر

نوشته اصلی توسط ROYALTYAM نمایش پست ها
                    دوست عزیز امتحان کردم با سیم کارت های دیگه هم همین مشکل و دارم زنگ زدم ۰۹۹۹۰ میگه تنظیمات گوشیه

جای دیگه هم سرچ کردم همین مشکل و دارن توی گوشیه k800 sony ericsson دیدم یه جا توی تنظیمات این گزینه رو داشت که موقع استفاده از اینترنت خط

تلفن بتونن باهاتون تماس بگبرن یا نه ولی ظاهرا متاسفانه ایفون این گزینه رو نداره حالا شاید نرم افزاری چیزی باشه که بتونه این مشکل و حل کنه
                    بله ايفون همچين گزينه اي نداره
                    شايد تو cydia برنامش باشه سرچ ميكنم براتون چيزي پيدا كردم بهتون اعلام ميكنم

نظر

منم همین مشکل رو دارم،و بدتر این که آیقونم سیم کارت ایرانسلم رو نمی خونه
                      همراه اول اس ام اس میده که gprs فعاله ولی موقع استفاده گوشی میگه فعال نیست

نظر

من مشکل رو با آیفون 4 دارم کلا هر کاری میکنم همراه اول روش gprs فعال نمیشه اما با ایرانسل مشکلی ندارم و به edge وصل میشم

نظر

من هم همین مشکل رو داشتم هرکاری کردم حل نشد تمام راه ها رو هم امتحان کردم . بالاخره سیم کارت رو روی گوشی قبلی انداختم اون گوشی خیلی راحت وصل شد بعد که سیم کارت رو روی آیفون گذاشتم بلافاصله edge وصل شد و یه اس ام اس از شماره 8007 اومد که آیفون تنظیمات MMS و IAP رو پشتیبانی میکنه و ...

حالا یا دلیلش روشن خاموش شدن آیفون بوده (Cellular Data هنگام خاموش کردن آیفون روی ON مونده بود) و یا اینکه همراه اول تنظیمات سرویس رو برای گوشی قبلی نگه داشته بوده .

نظر

واسه اینکه بتونین کانکت شید اول باید با sbsetting گزینه 3G رو غیر فعال کنید بعد data رو فعال کنید
                            چون اگر هر دو روشن باشن کار نمیکنه من خودم رو تا ۴اس تست کردم

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

منم مشکل شما رو داشتم تنها راه حل اینه که gprs رو روشن کنی بعد یه بار ریبوت کنی (برای هر دفعه باید این کا رو انجام بدی)

نظر

صبر کنید ..
                              X