اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان پارت نامبر 4 اس آمريكا و كانادا چي هستش؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
      صد در صد مشکل ایجاد میشه برای باتری در اثر شارژ و دشارژ شدن های بیهوده.
      شما میتونید با wi-fi با (ایتونز) sync کنید
      که روش تنظیماتش توی انجمن هست
      http://www.i-phone.ir/forums/thread41544.html
      بر روی تمامی دیوایس ها از 5 به بالا
      مرسی از راهنمایی ولی برای 4 هست نه 4 اس

نظر

• نوشته اصلی توسط king pda نمایش پست ها
        دوستان پارت نامبر 4 اس آمريكا و كانادا چي هستش؟
        به قسمت پارت نامبر مراجعه کنید کشور های دیگه هم مشاهده میکنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Ahmadreza.ara نمایش پست ها
          آقا من هرچی پلير ميريزم مثل top player و good player فايل های ويديويی با فرمت mkv و avi با رزلوشن 1080 رو کند پخش ميکنه در صورتی که خوده گوشی mp4 1080 رو بدون هيچ مشکلی پخش ميکنه....(4 اس جيلبرک نشده با ورژن 5 )
          مشکل از چيه؟
          دوستان کسی نبود جواب بده؟؟؟
          در ضمن من يه سؤال ديگه هم داشتم....من ميخوام يه equalizer دستی برای خودم تنظيم کنم که تو برنامه های پلير موزيک گشتم اما برنامه اي پيدا نکردم تا به يه قسمت تو خود itunes کامپيوترم خوردم....
          تو قسمت زير يه جا هست که ميشه equalizer ساخت اما ميخوام ببينم که ميشه اون رو هم به iphone مون انتقال بديم؟؟؟؟
          تو برنامه itunes از بالا تب view رو بزنيد بعد نوشته show equalizer بعد که ليست رو باز کنيد يه گزينه make perset داره که ميشه يه دونه ساخت...
          جان من اگه کسی ميدونه سريع کمکم کنه
          مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط Ahmadreza.ara نمایش پست ها
            دوستان کسی نبود جواب بده؟؟؟
            در ضمن من يه سؤال ديگه هم داشتم....من ميخوام يه equalizer دستی برای خودم تنظيم کنم که تو برنامه های پلير موزيک گشتم اما برنامه اي پيدا نکردم تا به يه قسمت تو خود itunes کامپيوترم خوردم....
            تو قسمت زير يه جا هست که ميشه equalizer ساخت اما ميخوام ببينم که ميشه اون رو هم به iphone مون انتقال بديم؟؟؟؟
            تو برنامه itunes از بالا تب view رو بزنيد بعد نوشته show equalizer بعد که ليست رو باز کنيد يه گزينه make perset داره که ميشه يه دونه ساخت...
            جان من اگه کسی ميدونه سريع کمکم کنه
            مرسی
            دوست عزیز٬ تا جایی که من می*دونم آی*دیوایس*ها فقط قابلیت پخش فیلم با فرمت mp4 رو دارند. احتمالا اون نرم*افزارها هم فیلم*هایی با بقیه فرمت*ها رو اول به mp4 تبدیل می*کنند و بعد پخش می*کنند که چون این کار رو هم زمان با پخش انجام می*دند٬ سرعت کند می*شه

نظر

• نوشته اصلی توسط nimo نمایش پست ها
              دوست عزیز٬ تا جایی که من می*دونم آی*دیوایس*ها فقط قابلیت پخش فیلم با فرمت mp4 رو دارند. احتمالا اون نرم*افزارها هم فیلم*هایی با بقیه فرمت*ها رو اول به mp4 تبدیل می*کنند و بعد پخش می*کنند که چون این کار رو هم زمان با پخش انجام می*دند٬ سرعت کند می*شه
              نه دوست عزیز . اکثر فرمتا رو نشون میده . بی مشکل... اما خوب 1080 دیگه یه کم سنگینه . ممکنه به مشکل بر بهورید .

نظر

• نوشته اصلی توسط se_htc نمایش پست ها
                خوب من نمیدونستم این شرکت مدل crystal هم میزنه.. منظور من از بقیه مدل های بی کیفیت بازار(ایران) بود.. همین هم به زور گیر میاد.. شما مدل crystal رو از ایران تهیه کردین؟
                این Anti-glare از نظر کیفیت حرف نداره و فقط بحث ما درباره اینه که کیفیت تصویر رو کمتر از چیزی که هست نشون میده. من crystal رو خارج از ایران گرفتم.

نظر

• سلام
                  لطفا بنده را براي خريد يك بلاكر تماي ومسيج از اپ استور راهنمايي كنيد،چند تا ارايه داده ولي نمي دونم كدومش كارايي عملي خوبي داره .در كامنت ها آپ استور نظرات متفاوتي بيان شده.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط alk1380 نمایش پست ها
                    سلام
                    لطفا بنده را براي خريد يك بلاكر تماي ومسيج از اپ استور راهنمايي كنيد،چند تا ارايه داده ولي نمي دونم كدومش كارايي عملي خوبي داره .در كامنت ها آپ استور نظرات متفاوتي بيان شده.ممنون
                    جالبه که فعلا هیچ برنامه بدردبخوری تو اپ استور برای بلاک کردن اس ام اس وجود نداره.یه چندتا هست که درست کار نمی کنه و الکی هست.مثل calls blacklist pro + کلا اپل دسترسی به قستمهایی از گوشی رو نمیده و برای همین هیچکدوم از برنامه ها کار نمیکنه. فقط برای اونها که جیلبریک کردن برنامه عالی در این زمینه تو سیدیا هست.

نظر

• چرا ایفون موقع تایپ اس ام اس 160 تا حرفو میزنی فاصله هارو حساب نمی کنه!! فقط حروفو میشمره ماله همه اینطوریه؟

نظر

• سلام
                        آقايون موقع وصل کردن به pc با کابل همانطور که ميدونيد گوشی شارژ هم ميشه.....حالا ميخواستم بدونم که اين شارژ های بيمورد و گه گاه پی در پی به باتری صدمه نميزنه؟
                        از عمر باطری کم نميکنه؟

نظر

• سلام دوستان
                          مشکل من در ارسال اس ام اس با 4s هستش
                          نمی تونم اس ام اس بفرستم
                          کسی می دونه massaege centere number در کجای تنظیمات قرار گرفته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadreza.ara نمایش پست ها
                            سلام
                            آقايون موقع وصل کردن به pc با کابل همانطور که ميدونيد گوشی شارژ هم ميشه.....حالا ميخواستم بدونم که اين شارژ های بيمورد و گه گاه پی در پی به باتری صدمه نميزنه؟
                            از عمر باطری کم نميکنه؟
                            اتفاقا برعكس برق لپ تاپ مفيد تر واسه ايفون تا برق مستقيم شهر،حتي المكان با لپتاپ شارژ كنيد

نظر

• دوستان من چند وقتیه که LED Flash for Alert کار نمیکنه در صورتیکه در Accessibility به صورت on هستش و قبلا کار میکرد نمیدونم چرا دیگه فلش روشن نمیشه وقتی کسی زنگ میزنه (البته تو یه سایت خارجی خوندم که اگه یه بار گوشیو خاموش کنی وقتی روشن میشه این گزینه off میشه باید دباره on بکنی.ولی برای من on هستش.و صحت مطالب اون سایت برام قابل قبول نبود گفتم اینجا مطرح کنم)
                              کسی میتونه منو راهنمایی بکنه....ممنون میشم
                              و من چنتی برنامه که مدیریت میکنه flash رو ریختم که برنامه های معمولی هستش فکر کنم اکثرا داشته باشین مانند: flash light,torch... آیا میتونه بخاطر اینها باشه...

نظر

• سلام دوستان
                                یه سوال داشتم. من وقتی کار سنگین مثلا بازی های با گرافیک بالا یا اتوکد اینا کار می کنم بعد از یه مدتی فک کنم 7 8 دقیقه بعد قسمت پشت آیفون زیر دوربین داغ میشه. خواستم بدونم این عادیه؟ زیر دوربین چی قرار داره؟ پردازنده هستش؟

نظر

صبر کنید ..
                                X