اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شما باید بری سایت mci.ir و اونجا تنظیمات رو انجام بدی. اول ثبت نام کن بعد تنظیماتش رو انجام بده.

نظر

• این چیه؟ یعنی جیلبریک 4اس اومده؟
      iPhone Jailbreak Page - iPhone.PandaApp.com | Free Your Mobile Life!

نظر

• همشون علکیه.اگه اومد حتما تو انجمن اطلاع رسانی میشه

نظر

• تازه تو سایت ننوشته که جیل شده.فقط نوشته دو فریمور داره که هیچ کدوم جیل نشدن

نظر

• نمیدونم ولی تو قیمت پایین همین سایت، قسمت 4اس 2 تا فایل برای ios هاس 5 و 5.0.1 هستش که من رو 5 کلیک کردم یه فایل 796M برا دانلود داره. این همون جیلبریک هستش؟
            -------
            محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

• نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
              مطمین باش از سیم کاراستفاده کرده محاله ممکنه همچین چیزی اونم تو ایران..
              دوست عزیز این map هستش یه نقشه هوایی واسه کار gps یه برنامه هست همونیه که تو میخوایی و افلاینم هست 35 دلاره اگه میخوایی تا واست لینک بزارم.
              من هم نوکیا 3220 دارم که حتی بدون سیم کارت به gps وصل میشه و مسیر نشون می ده.gps ربطی به اینترنت نداره و باید به صورت ******* ای وصل بشه...
              -------------------------------

اگر map هارو از فروشگاه سایت بخری و بریزی یا خودت دانلود کنی map شهرتو درست بشه.
              بازم دوستان بهتر راهنمایی می کنند

نظر

• نوشته اصلی توسط halstonel نمایش پست ها
                من هم نوکیا 3220 دارم که حتی بدون سیم کارت به gps وصل میشه و مسیر نشون می ده.gps ربطی به اینترنت نداره و باید به صورت ******* ای وصل بشه...
                -------------------------------
                این وقتی امکان پذیره که شما نقشه رو تو گوشی داشته باشید. شما الان نقشه رو تو گوشی دارید و برای همین نیاز به اینترنت نیست. ولی گوشی دوستمون هیچ نقشه ای تو گوشیش نیست. پس باید به اینترنت وصل بشه که به نقشه دسترسی داشته باشه. نقشه هم یکی از برنامه های گرون هست و معمولا زیر 30 دولار نیست.

نظر

• سلام به دوستان ... من دیشب یه ایفون 4s گرفتم . از قبل یه سری برنامه free از ایتونز گرفته بودم حالا که میخوام برنامه ها رو بریزم حتی یک برنامه هم نمیریزه ؟؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنید .....

نظر

• سلام دوستان .
                    خیلی ضروریه.

گوشی 4 اس گرفتمن همین الان.
                    پشتش سریال نامبر iccid داره.
                    part namber:mc919ll/a

این گوشی انلاک فکتوری هست یا لاک بوده انلاک شده>
                    گارانتی هم داره
                    کامتل

کمککککککککک/////////؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها
                      سلام دوستان .
                      خیلی ضروریه.

گارانتی هم داره
                      کامتل

سلام
                      partnumber LLA مربوط به لس انجلس هستش:
                      اکثر این پارت نامبرها انلاکن، اما برای اطمینان از 2 روش زیر استفاده کنید:

1. اگه تنضیمات اولیه رو انجام دادین یا قبلا داده شده یکبار در قسمت setting > general > reset گزینه ی ...erase all رو بزنید بعد این روش رو انجام بدید.
                      وصل کردن دیوایس به سیستم و اجرای برنامه ی iTunes، البته یه سیم کارت (هر سیم کارتی) باید داخل دیوایس باشه، در حین کار به اینترنت هم متصل باشید، در صورتی که دیوایس انلاک باشه، برنامه ی iTunes برای active کردن دیوایس شما رو راهنمایی میکنه در غیر اینصورت
                      با یه پیغام مبتنی بر استفاده از sim unlock or sim active که خاص اپراتور اراعه دهنده ی سرویس هستش (بطور مثال at&t) برای active کردن دیوایس شما رو از لاک بودن دیوایس مطلع میکنه.

2. ریستور.

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonedost نمایش پست ها
                        سلام به دوستان ... من دیشب یه ایفون 4s گرفتم . از قبل یه سری برنامه free از ایتونز گرفته بودم حالا که میخوام برنامه ها رو بریزم حتی یک برنامه هم نمیریزه ؟؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنید .....
                        برو تو ایتیونز از قسمت store که اون نوار بالایی رو نگاه کنی میبینی گزینه authorize this computer رو بزن بعدم اپل ایدی که باهاش برنامه دانلود کردی رو ازت میپرسه اونم وارد کن بعدم سینک کن...مبارکت باشه.
                        این فرایند فقط یکبار برای اون کامپیوتر انجام میشه و 4 بار دیگه میتونی با 4 کامپیوتر دیگ این کار رو بکنی یعنی کلا 5 بار.

نظر

• نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها
                          سلام دوستان .
                          خیلی ضروریه.

گارانتی هم داره
                          کامتل

این رو هم به ادامه صحبت دوست عزیزم aryansaman اضافه کنم چون شما ازکامتل گرفتی و اونا قبلا با ایتیونز active میکنن بعد دوباره پلمپ می کنن پس مشکلی نیست.

نظر

• این نقشه ها رو نمیشه بصورت فری از آیتونز دانلود کنم تا دیگه بتونه بصورت آفلاین هم بهم نشون بده؟ اخه من نه سیم کارتم اینترنت داره و نه وای فای دارم.
                            یه سوال دیگه نمیشه گوشی رو به کامپیوتر وصل کرد و از adsl کامپیوتر برا اینترنت گوشی استفاده کرد و با گوشی رفت تو اینترنت؟
                            راستی پارت نامبر من اینه. میشه بگید ماله کجاست. کنجکاو شدم بدونم. md239b/a

نظر

• پویا جان ممنون از راهنمایی .... . فقط یه راهنمایی دیگه یکی از دوست های من بازی یا نر تفزار از فروشگاه ایتونز میخره . من میتونم از بازیهای اون رو کپی کنم تو کامپیوتر خودم ؟؟؟ باز هم ممنون پویا جان .

نظر

• دوستتون میتونه از ایتونز خودش براتون نصبشون کنه در این صورت برنامه های خودتون کامل پاک میشن ولی نمیتونید دیگه از ایتونز خودتون برنامه نصب کنید چون در این صورت برنامه هایی که اون ریخته پاک میشه برنامه هاش هم اپدیت نمیتونید بکنید مگر این که دوستتون یوزر و پسورد اکانتشو به شما بده که اون وقت ۲ تاتون از یک اکانت استفاده میکنید و میتونید برنامه ها رو نگه دارید ( البته اون دوستتون به ۵ نفر بیشتر نمیتونه یوزر و پسورد بده چون نفر ۶ رو ایتونز قبول نمیکنه البته اگه هماهنگ باشید میتونید بیشمار نفر از یک اکانت استفاده کنید فقط هر بار باید برید و اون لیست ۵ نفری رو پاکش کنید
                                میدونم خیلی گنگ به نظر میاد ولی امید پارم فهمیده باشید
                                اون ۵ نفر هم برای اینه که بک اکانت رو فقط رو ۵ دستگاه ميشه اتورایز کرد و اگه پر بشه باید برید لیست کامپیوتر هایی که اتورایز شدن رو پاک کنید.

نظر

صبر کنید ..
                                X