اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام. من iphone 4s دارم.دیروز gps کار میکرد ولی الان تو map یا twi*ter نمیتونه مکانمو پیدا کنه.location هم روشنه. اون فلش مربوط به gps هم بالای صفحه نمیاد(قبلا بودش)
    لطفا منو راهنمایی کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط hajoo نمایش پست ها
      سلام. من iphone 4s دارم.دیروز gps کار میکرد ولی الان تو map یا twi*ter نمیتونه مکانمو پیدا کنه.location هم روشنه. اون فلش مربوط به gps هم بالای صفحه نمیاد(قبلا بودش)
      لطفا منو راهنمایی کنید.
      از اتصالتون به نت مطمئن هستید!؟

نظر

ممنون بابت جوابتون تازه اینکه چیزی نیست با اکانت خودش برنامه ریخته وقتی بهش میگم پسوردت رو بده میخوام خودم چهار تا برنامه درست حسابی بریزم بهم
        میگه که 15 تومان هزینش تا یک اکنت برا بسازم ،رجیسترش کنم تا بتونی تازه برنامه های فری رو بریزی

فکر کرده چون من سنم کمه حالیم نیست از پشت کوه اومدم

راستش جوابو رو ندادید يك ١٠٠ تا برنامه فري به درد نخور ريخته با اكانت خودش مي خوام اكانت خودم رو تو استور بزنم برنامه ها ميپره؟؟؟؟؟ ها؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
          از اتصالتون به نت مطمئن هستید!؟
          دوست عزیز متوجه نمیشم اتصال به نت چه ربطی به gps داره؟من با app های دیگه که نیازی به اینترنت نداره هم امتحان کردم.در ضمن اینترنت سالمه و باهاش app دانلود میکنم.

نظر

نوشته اصلی توسط ipadama نمایش پست ها
            راستش جوابو رو ندادید يك ١٠٠ تا برنامه فري به درد نخور ريخته با اكانت خودش مي خوام اكانت خودم رو تو استور بزنم برنامه ها ميپره؟؟؟؟؟ ها؟؟؟
            http://www.i-phone.ir/forums/thread48472.html
            ویرایش توسط hajoo : https://i-phone.ir/forums/member/14232-hajoo در ساعت 30-11-2011, 06:10 PM

نظر

چند تا سئوال دارم دوستان:
              1-چرا آیفون من imessage نداره.تو appstor هم پیداش نمی کنم؟
              2-میشه رو ios5 ویجت نصب کرد(بدون جیل برک)

نظر

سلام دوستان من دیروز یه 4s 64g خریدم با پرت نامبر: MD269ll/A یه سیم at&t روش بود اما وقتی سیم کارت انداختم ایرانسل آنتن دادو حس میکنم نصبت به 4 قبلیم آنتن دهیش ضعیفتره! میتونه مشکلی داشته باشه؟
                و یه سوال دیگه الان ورژن 5.0 روشه اما تو قسمت setting و software update وقتی میخوام آپدیت کنم میگه your software is up to date. مگه ورژن 5.0.1 نیومده؟ پس چرا این اینجوری میکنه!؟؟؟؟؟
                و در مورد باتری دوستان خیلی از 4 قبلیم سریع تر شارژ تموم میکنه. و یه بار هم روی 9% off شد وقتی دکمه پاورو زدم عکس باتری اومد بعد وقتی به شارژ زدم گوشی روشن شد و رفت تو منو و 9% شارژ داشت. به نظرتون مورد داره گوشیم؟

نظر

نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
                  سیری دارن ولی تو کانادا فعال نمیشه، از کانادا که بیای بیرون کار میکنه
                  کی میگه فعال نمی شه ؟؟
                  پس من چه جوری سیری رو فعال کردم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط farhad 3gs نمایش پست ها
                    سلام دوستان من دیروز یه 4s 64g خریدم با پرت نامبر: Md269ll/a یه سیم at&t روش بود اما وقتی سیم کارت انداختم ایرانسل آنتن دادو حس میکنم نصبت به 4 قبلیم آنتن دهیش ضعیفتره! میتونه مشکلی داشته باشه؟
                    و یه سوال دیگه الان ورژن 5.0 روشه اما تو قسمت setting و software update وقتی میخوام آپدیت کنم میگه your software is up to date. مگه ورژن 5.0.1 نیومده؟ پس چرا این اینجوری میکنه!؟؟؟؟؟
                    و در مورد باتری دوستان خیلی از 4 قبلیم سریع تر شارژ تموم میکنه. و یه بار هم روی 9% off شد وقتی دکمه پاورو زدم عکس باتری اومد بعد وقتی به شارژ زدم گوشی روشن شد و رفت تو منو و 9% شارژ داشت. به نظرتون مورد داره گوشیم؟
                    بهتره کلا دستگاه رو یکبار رستور کنید که هم از آنلاک بودن مطمعن بشید و هم مشکل های ذکر شده رفع بشن
                    Rest in peace Steve
                    Do What You Love
                    Steve Jobs

نظر

سلام
                      من عکس هام رو نمی تونم از photosحذف کنم کسی راهنمایی میکنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط آرتین نمایش پست ها
                        سلام
                        من عکس هام رو نمی تونم از photosحذف کنم کسی راهنمایی میکنه؟
                        عكسى كه خودت گرفتى منظورته يا با pc سينك شده؟

Life is short...be happy and grateful

نظر

تو iphone 4s وقتی از کد بانک سامان استفاده میکنم #724* یک سری نوشته های عجیب میاره ! دوستان کسی تست کرده

نظر

نوشته اصلی توسط kajdom نمایش پست ها
                            تو iphone 4s وقتی از کد بانک سامان استفاده میکنم #724* یک سری نوشته های عجیب میاره ! دوستان کسی تست کرده
                            برای منم همین مشکل رو داره .

Sent from my LT18i using Tapatalk

نظر

اقا اسم موتور بازی سازی gameloft چیه ؟؟ از کجا میشه دانلودش کرد

نظر

کسی نمیدونه دلیلش چیه ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X