اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
    از دوستان كسي امروز از app store گوشي استفاده كرده؟؟؟درست باز ميشه صفحه هاش؟؟؟من امروز هر كاري ميكنم لود نميشه هيچ كدوم از قسمت هاش😥
    همین الان من تست کردم هیچ مشکلی ندارم. حتی بدون چیز پی ان😉

نظر

• نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
      خوب دوست من شما باید save shsh رو بزنید نه اینکه start tss
      دمت گرم مشکلم حل شد

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid-net نمایش پست ها
        دمت گرم مشکلم حل شد
        خواهش میکنم دوست من. شما الان حتی ش ش فریمور بتاهای ۱ -۲-۳ مربوط به ۵.۱ رو هم ذخیره دارید. 😉
        درهرصورت درخدمتم

نظر

• نوشته اصلی توسط solemani نمایش پست ها
          میشه راهنماییم کنید این nfc داره یا نه؟
          چجوری میتونم فعالش کنم؟
          نه دوست عزیز٬ هیچ کدوم از محصولات اپل تا الان nfc ندارند

نظر

خواهش میکنم دوست من. شما الان حتی ش ش فریمور بتاهای ۱ -۲-۳ مربوط به ۵.۱ رو هم ذخیره دارید. 😉
            درهرصورت درخدمتم
            بله درسته
            یه سوال دیگه اینکه من برنامه های رایگان رو که میخوام با آیتونز نصب کنم ، البته برنامه های رایگان کرک شده (ipa) نصب نمیکنه و وسط کار ارور میده و نصبشون نمیکنه .
            مثل برنامه
            Y msgr
            Facebook
            Nimbuzz
            ,...
            نمیدونید علتش چیه ؟غیر از آیتونز با چیز دیگه نمیتونم نصبشون کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Hamid-Net نمایش پست ها
              بله درسته
              یه سوال دیگه اینکه من برنامه های رایگان رو که میخوام با آیتونز نصب کنم ، البته برنامه های رایگان کرک شده (ipa) نصب نمیکنه و وسط کار ارور میده و نصبشون نمیکنه .
              مثل برنامه
              Y msgr
              Facebook
              Nimbuzz
              ,...
              نمیدونید علتش چیه ؟غیر از آیتونز با چیز دیگه نمیتونم نصبشون کنم ؟
              با نرم افزارای مختلف من به شخصه ifunbox رو ترجیح میدم.

نظر

با نرم افزارای مختلف من به شخصه ifunbox رو ترجیح میدم.
                مرسی... فقط بنده الان ifunbox را نصب کردم ولی دستگاه رو نمیتونه بشناسه ، حجمشم 7.6 مگابایت هستش .
                نکنه یه برنامه هم باید روی آیفون نصب کنم تا بتونه بشناسدش ؟؟؟

نظر

مرسی... فقط بنده الان ifunbox را نصب کردم ولی دستگاه رو نمیتونه بشناسه ، حجمشم 7.6 مگابایت هستش .
                  فایل afc2add رو از سورس bigboss نصب کنید و یه ریسترت هم بکنید، کار تمومه

نظر

• فایل afc2add رو از سورس bigboss نصب کنید و یه ریسترت هم بکنید، کار تمومه
                    دوستان اینجا انجمن 4s هست. هنوز برا این گوشی جیلبرک نیومده که بخوان از سرس چیزی نصبکنن. برا نصب برنامه های کرک شده هیچ راهی نیست جز جیلبرک که اون هم نیومده و ساین با مک که 30 تومان مبلغشه.
                    1نکته هم هست اگه برنامه ای تو ایتونز مجانی هست بنا نیست کرک شده اون نصب بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط ho33einf نمایش پست ها
                      دوستان اینجا انجمن 4s هست. هنوز برا این گوشی جیلبرک نیومده که بخوان از سرس چیزی نصبکنن. برا نصب برنامه های کرک شده هیچ راهی نیست جز جیلبرک که اون هم نیومده و ساین با مک که 30 تومان مبلغشه.
                      1نکته هم هست اگه برنامه ای تو ایتونز مجانی هست بنا نیست کرک شده اون نصب بشه
                      درسته، مرسی از یادآوریتون. منم اصلا حواسم به این تایپیک نبود.😊
                      با سپاس

نظر

آقا شرمنده فعلا باید منتظر موند واسه این مسائل تا جیلیبرک بیاد. منم اصلا حواسم به عنوان تاپیک نبود. تنها راه همون آیتونز هست اون فایل های رایگان رو به مسیر
                        My music>itunes media>mobile applications
                        انتقال بدید و از آیتوز بریزید توی گوشی.

نظر

• دوستان یه سوال.
                          به جز یه سری تفاوتهای بسیار اندک توی ظاهر و مسئله سیری توی منوی ستینگ آیفون ۴اس با آیفون ۴، راه تشخیص آیفون ۴ اس به زبان عامیانه ( مردم عادی) چیه؟ حتی about یکسانی دارن؟
                          با سپاس

نظر

دوستان یه سوال.
                            به جز یه سری تفاوتهای بسیار اندک توی ظاهر و مسئله سیری توی منوی ستینگ آیفون ۴اس با آیفون ۴، راه تشخیص آیفون ۴ اس به زبان عامیانه ( مردم عادی) چیه؟ حتی about یکسانی دارن؟
                            با سپاس
                            سیستم عامل تفاوتی نداره عزیز..
                            راه تشخیص از رو ظاهر اون خط های انتن کنار بدنه هست..
                            چون تو 4 cdma با gsm تفاوت داشت یعنی دو مدل گوشی ساخته شد اما تو 4s این قضیه ترکیب شد..

نظر

دوستان یه سوال.
                              با سپاس
                              سعید خان با استفاده از edit کردن پست ها می تونی تعداد پست هات رو کم کمی می دونی که این جوری سایت خلوت تر و استفاده برای کاربران راحت تره
                              ممنون می شم رعایت کنین.

نظر

• لطفادرست كردن فولدر روبهم يادبدين

نظر

صبر کنید ..
                                X