اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط navid111 نمایش پست ها
    دوست من itools رو دانلود كن وقتي ك نصب كردي تو قسمت advanced
    برو
    Reboot يا shutdown
    رو بزن

هر رويايي خيلي بزرگ نيست و هر رويا پردازي خيلي كوچك نيستpisc
    هوووووووورا. ریبوت کردم درست شد. دوست عزیز یه دنیا سپاس. نصفه شبی به دادمون رسیدی. خیلی خیلی ممنونم.

نظر

• نوشته اصلی توسط m_pokoora نمایش پست ها
      هوووووووورا. ریبوت کردم درست شد. دوست عزیز یه دنیا سپاس. نصفه شبی به دادمون رسیدی. خیلی خیلی ممنونم.
      خواهش دوست من.وظيفه بوووود

نظر

• سلام به همه دوستان
        یه مشکلی هست یک هفته ای داره اذیتم می کنه
        آیفونم ورژن 7.0.4 و جیلبریک شده هستش
        جدیدا اسم هایی که به دفترچه تلفنم دادم یهو از بین می ره و فقط شماره نشون می ده
        بیار همشونو اسم دام ولی دوباره امروز همه اسم ها از بین رفت و فقط شماره رو نشون می ده
        لطفا راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط ali0robot نمایش پست ها
          سلام به همه دوستان
          یه مشکلی هست یک هفته ای داره اذیتم می کنه
          آیفونم ورژن 7.0.4 و جیلبریک شده هستش
          جدیدا اسم هایی که به دفترچه تلفنم دادم یهو از بین می ره و فقط شماره نشون می ده
          بیار همشونو اسم دام ولی دوباره امروز همه اسم ها از بین رفت و فقط شماره رو نشون می ده
          لطفا راهنمایی کنید
          سلام دوست من
          ببين حتما توييك ناسازگار نصب كردي
          اخرين توييك ها رو پاك كن

نظر

• من سایدیام مشکل خورده بود یه سورس مشکل داشت اون رو پاک کردم بعدش درست شد
            ولی بعدش گوشیم ریست شد و کلا تم و بعضی چیزاش عوض شد همون موقع این مشکل پیش اومد که اسم مخاطبین رو نشون نمی ده
            هیچ توئیکی نصب نکردم

نظر

• نوشته اصلی توسط ali0robot نمایش پست ها
              من سایدیام مشکل خورده بود یه سورس مشکل داشت اون رو پاک کردم بعدش درست شد
              ولی بعدش گوشیم ریست شد و کلا تم و بعضی چیزاش عوض شد همون موقع این مشکل پیش اومد که اسم مخاطبین رو نشون نمی ده
              هیچ توئیکی نصب نکردم
              ب نظر من اگر مطمئني از سيديا مشمل نيست ريستور كن ب همين ورژن دوباره

نظر

• الان 7 سالی می شه آیفون دارم خیلی باهاش کار کردم
                ولی این اولین باره یه اینطور مشکلی می بینم
                بعید می دونم از ریستور باشه
                چون ریستش کردم ولی باز همین مشکل هست

نظر

• من چند وقته بعضی از گیمام مثل clash of clans بصورت صحنه آهسته اجرا میشه انگار هنگ کرده میخواستم ببینم برا کسی تا حالا اینجوری شده؟؟ برا حلش چکار باید بکنم؟؟؟؟

نظر

• سلام،
                    من چند هفته است که در کانادا زندگی میکنم. با یکی از شرکتهای مخابراتی اینجا قرارداد بستم و یک گوشی iPhone 4s گرفتم. قبلا ایفون نداشتم و چند تا مشکل دارم:
                    1- موقع صحبت کردن صداای مخاطب بسیار ضعیف به گوش میرسه ، باید چکار کنم؟ صدای زنگ و بلند گو رو هم (در قسمت Setting) زیاد کردم ولی ظاهرا اصلا ربطی به این چیزا هم نداره. چکار کنم تا صداای مخاطب رو بلندتر و واضحتر بشنوم؟
                    2- هر قدر سعی میکنم که Viber روی گوشی نصب کنم نمیشه و Apple username , password میخواد. اگر اشتباه نکنم Apple username همون ایمیل ادرس ما است؟ اگر اینطوره پس مشکل چیه لطفا راهنمایی بفرمایید.

نظر

• دوستان میخواستم رو به 7.1 آپدیت کنم ارور زیر رو میده
                      an unknown error occured (3194) میده .چکار بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟
                      گوشیمم جیلبریک شده ورژن 7.0.4 هستش

نظر

• نوشته اصلی توسط saidkf نمایش پست ها
                        دوستان میخواستم رو به 7.1 آپدیت کنم ارور زیر رو میده
                        an unknown error occured (3194) میده .چکار بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟
                        گوشیمم جیلبریک شده ورژن 7.0.4 هستش
                        شما فقط به آخرین ورژن 7.1.1 می تونید ریستور کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                          شما فقط به آخرین ورژن 7.1.1 می تونید ریستور کنید.
                          عزیز منظورم همون 7.1.1 بود اشتباه نوشتم. اما همون ارور میده. برا فیکس کردن ارورم هرکاری کردم درست نشد

نظر

• سلام به همه دوستان بالاخره تونستم مشکلمو حل کنم
                            مشکل از اکانت yahoo , icloud بود
                            وقتی به اینترنت وصل می شدم می یومد کانتک هامو انتقال می داد
                            از این مسیر خاموشش کردم
                            setting-mail,contact
                            بعد تو هر قسمت کانتکت رو خاموش کردم

نظر

• با عرض سلام
                              من آیفون 4s دارم بردم به یکی از مراکز موبایل اپل اطلاعات زیادی نداشتم خواستم که ios رو ارتقا بدم به 7.1.1 خلاصه اینکار انجام شد تا جایی که فهمیدم اصلا همچین چیزی در حال حاضر عمومی نیست.کسی که این کار و انجام داد گفت فعلا نمیتونی از آیتونز استفاده کنی و از یک برنامه به اسمه سیبچه برنامه ها رو بگیر و ... حال من میخوام گوشی رو از این حالت در بیارم نمیخوام از برنامه های چینی مثل: Tongbu و امثالش استفاده کنم.راه برای جلبریک کردن به ios7 یا یک راه بهتر؟
                              الان میخواستم آیفون 4s خودمو به ios7 تغییر بدم از اون شخص پرسیدم گقت با ورژنی که دارید نمیشه(ورژن دستگاه من 7.1.1 هست) البته جیلبریک نشده چون آیکون سیدیا ندارم حال من میخوام یک کاری کنم که بتونم از آیتونز استفاده کنم تو نصب و اجرای برنامه ها مشکلی نداشته باشم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mahan9 نمایش پست ها
                                با عرض سلام
                                من آیفون 4s دارم بردم به یکی از مراکز موبایل اپل اطلاعات زیادی نداشتم خواستم که ios رو ارتقا بدم به 7.1.1 خلاصه اینکار انجام شد تا جایی که فهمیدم اصلا همچین چیزی در حال حاضر عمومی نیست.کسی که این کار و انجام داد گفت فعلا نمیتونی از آیتونز استفاده کنی و از یک برنامه به اسمه سیبچه برنامه ها رو بگیر و ... حال من میخوام گوشی رو از این حالت در بیارم نمیخوام از برنامه های چینی مثل: Tongbu و امثالش استفاده کنم.راه برای جلبریک کردن به ios7 یا یک راه بهتر؟
                                الان میخواستم آیفون 4s خودمو به ios7 تغییر بدم از اون شخص پرسیدم گقت با ورژنی که دارید نمیشه(ورژن دستگاه من 7.1.1 هست) البته جیلبریک نشده چون آیکون سیدیا ندارم حال من میخوام یک کاری کنم که بتونم از آیتونز استفاده کنم تو نصب و اجرای برنامه ها مشکلی نداشته باشم؟
                                دوست من سلام.والا تا اينجا ك من فهميدم شما تنها كاري ك ميتوني بكني اينه ك از برنامه هاي اورجينال استفاده كني يا اكانت udidبخري ك بتوني نرم افزار هاي كرك شده رو نصب كني
                                از ايتونز هم ميتوني استفاده كني

نظر

صبر کنید ..
                                X