اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mat yari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه HD anti-glare film set خریدم برای آیفون 4اس
    روش نوشته شامل:
    2 precision cut screen film
    1 pre-installation film
    یعنی برای 2 تا آیفون جواب میده؟پس پری-اینستالیشن دیگه چیه؟
    انگلیسی هاش بیان نظر بدن.
    با تشکر فراوان
    داخلش 2 تا اسکرین پروتکتر هست. یکی برای جلو هست و یکی هم برای پشت. یک pre-installation هست که اون رو اول بزنید به شیشه که گرد و خاک یا هرچی که هست رو پاک کنه بعد اون رو جدا کنید و اصلی ها رو بچسبونید. کاش Anti-glare نگرفته بودید و Crystal گرفته بودید. الان کیفیت اسکرین شما رو کم می کنه و میشه چیزی در حد 3GS

نظر

• من چطوری می تونم گوشیو با لپ تاپ شبکه کنم که مجبور نباشم هر دفعه سیم وصل کنم برنامه ی خاصی لازمه؟
      اینکه هر بار باتریش با لپ تاپ شارژ میشه اشکال نداره؟ چون میگن باید کامل خالی شه بعد وصل بشه به برق راهی هست این جریانو قطع کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
        از بلوتوث کلا iDevice ها نمیتونید برای انتقال داده ها استفاده کنید
        باید جیلبریک و celeste رو از سیدیا نصب کنید
        خوب من که 4s دارم جیلبریک نکردم میگید چی کار کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
          میتونید با یه برنامه مثله bluetooth mania از یک اپل دیوایس به یه اپل دیوایسه دیگه انتقال بدین.
          من جیل نکردم و نمیخوام بکنم ! این برنامه 5 دلاره

نظر

• نوشته اصلی توسط dashtekahe نمایش پست ها
            داخلش 2 تا اسکرین پروتکتر هست. یکی برای جلو هست و یکی هم برای پشت. یک pre-installation هست که اون رو اول بزنید به شیشه که گرد و خاک یا هرچی که هست رو پاک کنه بعد اون رو جدا کنید و اصلی ها رو بچسبونید. کاش anti-glare نگرفته بودید و crystal گرفته بودید. الان کیفیت اسکرین شما رو کم می کنه و میشه چیزی در حد 3gs
            دوست عزیز داخلش 2 تا اسکرین هست فقط برای جلو.. این اسکرین بهترین جنسی هست که تو اپل استور موجود هست و فکر نمی کنم اصلا رو کیفیت تصویر تاثیر بذاره..

نظر

• نوشته اصلی توسط saman7558 نمایش پست ها
              من جیل نکردم و نمیخوام بکنم ! این برنامه 5 دلاره
              خوب باید پول خرج کنی عزیزم
              برنامه های ارزونتر و مجانیم هستن اما فقط عکس رو انتقال میدن.

نظر

• نوشته اصلی توسط saman7558 نمایش پست ها
                خوب من که 4s دارم جیلبریک نکردم میگید چی کار کنم ؟
                خوب برای استفاده از celeste حتما باید جیلبریک کنید
                راهی نیست!

نظر

• نوشته اصلی توسط farmin نمایش پست ها
                  من چطوری می تونم گوشیو با لپ تاپ شبکه کنم که مجبور نباشم هر دفعه سیم وصل کنم برنامه ی خاصی لازمه؟
                  اینکه هر بار باتریش با لپ تاپ شارژ میشه اشکال نداره؟ چون میگن باید کامل خالی شه بعد وصل بشه به برق راهی هست این جریانو قطع کنم؟
                  البته اینم برای من سوال هست ممنون میشیم دوستان جواب بدن

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                    خوب برای استفاده از celeste حتما باید جیلبریک کنید
                    راهی نیست!
                    بابا مگه ورژن 5 به بالا رو هم celeste ساپورت میکنه که شما هی میگین؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط user001403 نمایش پست ها
                      البته اینم برای من سوال هست ممنون میشیم دوستان جواب بدن
                      صد در صد مشکل ایجاد میشه برای باتری در اثر شارژ و دشارژ شدن های بیهوده.
                      شما میتونید با wi-fi با (ایتونز) sync کنید
                      که روش تنظیماتش توی انجمن هست
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread41544.html
                      بر روی تمامی دیوایس ها از 5 به بالا

نظر

• نوشته اصلی توسط se_htc نمایش پست ها
                        دوست عزیز داخلش 2 تا اسکرین هست فقط برای جلو.. این اسکرین بهترین جنسی هست که تو اپل استور موجود هست و فکر نمی کنم اصلا رو کیفیت تصویر تاثیر بذاره..
                        این محصول شرکت power support هست.من اول می خواستم این رو بگیرم ولی نظرات رو که در بخش اپل استور مربوط به همین مدل رو خوندم پشیمون شدم و رفتم از سایت خود power support مدل crystal همین شرکت رو سفارش دادم. شما وقتی وارد این صفحه میشید که Anti-glare بخرید Customer Reviews: Power Support HD Anti-Glare Film S… - Apple Store (U.S.) می بینید که 172 نفر نظر دادن و اگه چند تا از نظرات رو بحونید متوجه میشید که با Retina Display سازگار نیست. یکی از نطرات مال کسی هست که هر دو مدل رو خریده " I bought both the HD Anti-Glare and the Crystal set.Is NOT Retina compatible. No matter what anyone says on here, it will take away from the crispness and vibrancy of the iPhone display. It is not horrible, but makes it much more dull and grainy.

از یه خریدار دیگه"Twice I made the same mistake in buying this HD Anti-Glare film set. THIS IS NOT RETINA DISPLAY COMPATIBLE. They say it is but seriously it ruins it. Your retina display will look like a 3Gs screen. However, the crystal film set from Power support is retina display compatible. "

نظر

• دوستان چه طوری عکس ار گوشی رو کامپیوتر بریزم؟؟؟؟

نظر

• بفرماييد

http://www.i-phone.ir/forums/thread21049.html

نظر

• آقا من هرچی پلير ميريزم مثل top player و good player فايل های ويديويی با فرمت mkv و avi با رزلوشن 1080 رو کند پخش ميکنه در صورتی که خوده گوشی mp4 1080 رو بدون هيچ مشکلی پخش ميکنه....(4 اس جيلبرک نشده با ورژن 5 )
                              مشکل از چيه؟
                              ویرایش توسط Ahmadreza.ara : https://i-phone.ir/forums/member/81966-ahmadreza-ara در ساعت 23-12-2011, 08:29 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط dashtekahe نمایش پست ها
                                این محصول شرکت power support هست.من اول می خواستم این رو بگیرم ولی نظرات رو که در بخش اپل استور مربوط به همین مدل رو خوندم پشیمون شدم و رفتم از سایت خود power support مدل crystal همین شرکت رو سفارش دادم. شما وقتی وارد این صفحه میشید که Anti-glare بخرید Customer Reviews: Power Support HD Anti-Glare Film S… - Apple Store (U.S.) می بینید که 172 نفر نظر دادن و اگه چند تا از نظرات رو بحونید متوجه میشید که با Retina Display سازگار نیست. یکی از نطرات مال کسی هست که هر دو مدل رو خریده " I bought both the HD Anti-Glare and the Crystal set.Is NOT Retina compatible. No matter what anyone says on here, it will take away from the crispness and vibrancy of the iPhone display. It is not horrible, but makes it much more dull and grainy.

از یه خریدار دیگه"Twice I made the same mistake in buying this HD Anti-Glare film set. THIS IS NOT RETINA DISPLAY COMPATIBLE. They say it is but seriously it ruins it. Your retina display will look like a 3Gs screen. However, the crystal film set from Power support is retina display compatible. "
                                خوب من نمیدونستم این شرکت مدل crystal هم میزنه.. منظور من از بقیه مدل های بی کیفیت بازار(ایران) بود.. همین هم به زور گیر میاد.. شما مدل crystal رو از ایران تهیه کردین؟

نظر

صبر کنید ..
                                X