اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط maryamzen
    داداش بقیه برنامه ها پشت صفحه هست یعنی 12 صفحه پر شده و نمیاد.شما باید پوشه بندی کنی و صفحه هاتو خالی کنی.بعدش با خاموش روشن کردن بقیه برنامه ها ظاهر میشه
    داداش؟!؟!؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
      iphonedelivery رو از سیدیا نصب کنید و بعد از نصب از قسمت setting> message فعالش کنید .
      باید این برنامه رو بخریم؟ میشه لینک بدی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط farmin نمایش پست ها
        باید این برنامه رو بخریم؟ میشه لینک بدی؟
        خیر دوست عزیز . برنامه رایگان هست . اما با عرض معذرت به عنوان تاپیک دقت نکردم که 4اس هست . گوشیه شما جیلبریک نیست . شما بعد از جیلبریک میتونید این برنامه رو نصب کنید .

نظر

• سلام
          من یه آیفون 4اس آنلاک خریدم . برای استفاده ازش کافیه فقط سیم کارتو بذاریم روش و ازش استفاده کنیم......؟
          شنیدم که همین آیفون آنلاک را هم باید دوباره یک کاری روش انجام داد . اگه درسته میشه بگید چه جوری ؟
          شب یلدا هم بر همه تان مبارک و برید حسابی حسابی با آیفون و آیپد و مک بوک و ... تان حال کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
            iphonedelivery رو از سیدیا نصب کنید و بعد از نصب از قسمت setting> message فعالش کنید .
            چشم عریر ممنون از راهنماییتون
            من الان تقریبا 1 ماهو ... 4s دارم اما نتونستم جیلبرک کنم
            نکنه خودت جیلبرک کردی
            بنازم از pod2g هم سرعت عملت بالا تر بوده :d

نظر

• نوشته اصلی توسط lvlajicl نمایش پست ها
              چشم عریر ممنون از راهنماییتون
              من الان تقریبا 1 ماهو ... 4s دارم اما نتونستم جیلبرک کنم
              نکنه خودت جیلبرک کردی
              بنازم از pod2g هم سرعت عملت بالا تر بوده :d
              خیر دوست عزیز . سرعت عمل شما بالاست که حتی به خودتون هم اجازه نمیدید تا انتها بخونید که چی شد !!!! پست 582 .

نظر

• سلام دوستان
                برای استفاده ار آیفون 4اس آنلاک کافیه فقط سیم کارتو بذاریم روشو استفاده کنیم؟
                یا اینکه یک مرحله دیگه برای آنلاک کردن میمونه؟
                با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط mat yari نمایش پست ها
                  سلام دوستان
                  برای استفاده ار آیفون 4اس آنلاک کافیه فقط سیم کارتو بذاریم روشو استفاده کنیم؟
                  یا اینکه یک مرحله دیگه برای آنلاک کردن میمونه؟
                  با تشکر
                  سیم کارت رو درون دستگاه قرار بدید و ایتونز رو باز کنید و دستگاه رو با کابل usb به مک یا ... وصل کنید
                  دستگاه اکتیو و قابل استفاده میشه

نظر

• آقا من از بلوتوثش نمیتونم استفاده کنم اصلا سرچ که میکنه چیزی را پیدا نمیکنه مشکلش چیه ؟

اگر میشه بگید چطور باید باهاش کار کرد

هم میخواستم از آیپد بگیرم هم از آیپاد نشد !!!!

یه توضیح کلی ممنون میشم ...

نظر

• 2 تا سوال:
                      1-منظورتان از مک ، همان مک بوکه ؟ آخه ما مک بوک نداریم و فقط از ویندوز استفاده می کنیم
                      2- اگر این کار انجام نشه ، به اینترنت هم نمیشه وصل شد؟
                      با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط saman7558 نمایش پست ها
                        آقا من از بلوتوثش نمیتونم استفاده کنم اصلا سرچ که میکنه چیزی را پیدا نمیکنه مشکلش چیه ؟

از بلوتوث کلا iDevice ها نمیتونید برای انتقال داده ها استفاده کنید
                        باید جیلبریک و celeste رو از سیدیا نصب کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط mat yari نمایش پست ها
                          2 تا سوال:
                          1-منظورتان از مک ، همان مک بوکه ؟ آخه ما مک بوک نداریم و فقط از ویندوز استفاده می کنیم
                          2- اگر این کار انجام نشه ، به اینترنت هم نمیشه وصل شد؟
                          با تشکر
                          عرض کردم مک یا ... (از ویندوز هم میتونید استفاده کنید !)
                          2 برای اکتیو کردن باید به نت وصل باشید

نظر

آقا من از بلوتوثش نمیتونم استفاده کنم اصلا سرچ که میکنه چیزی را پیدا نمیکنه مشکلش چیه ؟

میتونید با یه برنامه مثله bluetooth mania از یک اپل دیوایس به یه اپل دیوایسه دیگه انتقال بدین.

نظر

• دوستان سلام.من چند روزی هستش ازapp store گوشیم نمیتونم استفاده کنم به جز اینکه از چیز پی استفاده کنم. قبلا راحت برنامه و بازی هاش میومد فقط موقع دانلود به چیز نیاز داشت.خواهشا یه تست بکنید ببینید برای شما هم همینطوریه؟؟؟؟و اگه راه حلی داری کمک کنید خواهشا حالا که چهار تا برنامه داره تخفیف میخوره برای ما. ....

نظر

توی ورژن 5 به بالا(اونم روی 4اس که براش جیل نیومده هنوز)به هیچ وجه نمیتونید از بلوتوث برای انتقال فیل از یک دستگاه به دستگاه دیگه استفاده کنید
                                البته اگر بتونید برنامه بخرید یا برنامه ها رو از طریق بدون جیلبریک کردن(روشش رو توی سایت گذاشتن) نصب کنید میتونید از یک دستگاه اپل به یک دستگاه اپل دیگه بفرستید(که این کار هم زیاد کاربردی نیست)واسه این کار چند تا برنامه هست
                                فقط میتونید از بلوتوث برای استفاده از headset بلوتوث و ... استفاده کنید
                                ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 22-12-2011, 12:59 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X