اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام چه جوری میتونم دوباره مرحله اکتیو کردن سیم کارت رو انجام بدم
    من دوتا گوشی گرفتم یکشون رو الان سیم انداختم میزنه no servis

نظر

• نوشته اصلی توسط kavehm نمایش پست ها
      سلام دوستان
      كسى ميدونه چطور ميتونم فايلهايي رو كه تو برنامه ifiles رو iphone 4s 5.0.1 دارم مثل ويدئو وموزيك رو با آيپدم شير كنم يا انتقال بدم .

---
      I am here: Google Maps
      Sent from my iPad using Tapatalk
      دوست عزیز شما سوالتون رو سعی کنین واضح تر بیان کنید
      اینطور که من متوجه :
      برای انتقال فایل تو خود ifile و همچنین ایمیل کردن اونها و البته برای ارسال با بلوتوث هر فایل(اگر ورژن ایپدتون از 4.2.1 تا 4.3.5 باشه و برنامه بلوتوث رو داشته باشین) باید تو ifile برین و گزینه ی edit در سمت راست بالا رو بزنید و بعد فایل مورد نظرتون رو انتخاب کنید و بعد هر کاری رو که میخواین طبق نوارابزار پایین صفحه انجام بدین

نظر

• نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
        من رو 10.5.2هستم الان.ولی من با گوشی هم که میزنم همین پیغام رو میده. به ورژن ایتونز مربوط نمیشه.
        منم ظهر همين مشكل و داشتم

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
          دوست عزیز شما سوالتون رو سعی کنین واضح تر بیان کنید
          اینطور که من متوجه :
          برای انتقال فایل تو خود ifile و همچنین ایمیل کردن اونها و البته برای ارسال با بلوتوث هر فایل(اگر ورژن ایپدتون از 4.2.1 تا 4.3.5 باشه و برنامه بلوتوث رو داشته باشین) باید تو ifile برین و گزینه ی edit در سمت راست بالا رو بزنید و بعد فایل مورد نظرتون رو انتخاب کنید و بعد هر کاری رو که میخواین طبق نوارابزار پایین صفحه انجام بدین

ممنونم دوست عزيز
          منظورم تقريبا همين بود ، مشكلم حل شد ، تو خود برنامه ifiles گزينه شير داره كه ميشه با بلوتوث يا واي فاي به ديوايس ديگه اى كه اونم اين برنامه رو داره فرستاد ،

---
          I am here: http://maps.google.com/maps?ll=36.897828,50.661228
          Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• دوستان چطور ميتونم find my friends و جوري تنظيم كنم كه لازم نباشه واسه فعال شدن پسوورد و وارد كنم ؟!!

نظر

• نوشته اصلی توسط dashtekahe نمایش پست ها
              همه مدلها سیری دارن. نگران نباش و وقتی رفتی یه دونه بگیر و حالشو ببر .

دوست من ولی تو سایت اپل تایلند هیچ اشاره ای به siri نشده و توی عکسهایی هم که از 4s روی صفحه سایت گذاشته اون عکس معروف که siri رو نشون میده نیست لطفا خودتون سایت رو چک بکنید

سایت اپل در امریکا http://www.apple.com/iphone

سایت اپل در تایلند و کلا اسیا http://www.apple.com/asia/iphone
              ویرایش توسط aliitaly : https://i-phone.ir/forums/member/13976-aliitaly در ساعت 16-12-2011, 08:27 PM

نظر

• سلام
                آقا من ديروز گلکسی اس ام رو فروختم و يه 4s خريدم....با توجه به اينکه هنوز jailbreak براش نايمده و اينکه کلا اين حرکت باعث ميشه سرعت گوشی کم شه نخواستم بکنم...
                بعد دادم يه مغازه که با 80 تومان 480 تا برنامه و بازی ريخت که به زور از توش 30 تا خوب در آوردم....
                حالا ميخوام ببينم که من هميشه واسه برنامه گرفتن بايد اين همه هزينه الکی کنم ؟ يا راهی هست که بتونم برنامه های دلخواه خودم رو خودم با هزينه خودم دانلود کنم؟

)من به راحتی با چيز پی ان تو appstore ميرم و free هرو دانلود ميکنم...ميخوام ببينم با چه روشی ميتونم پولی هارو خريد کنم به غير از creditcard?)

نظر

• با گيفت كارت به راحتى ميتونيد خريد كنيد.
                  به آيتونز هم وصل كنيد تمام برنامه هايى كه فروشگاه براتون نصب كردن، پاك ميشه.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط id_nabood نمایش پست ها
                    با گيفت كارت به راحتى ميتونيد خريد كنيد.
                    به آيتونز هم وصل كنيد تمام برنامه هايى كه فروشگاه براتون نصب كردن، پاك ميشه.

Sent from my iphone 4s using tapatalk
                    گيفت کارت ها معمولا چند هست؟
                    من تو بازار موبايل قيمت کردم 10$ رو ميگفت 25 تومان..يه کم گرون نگفته؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Ahmadreza.ara نمایش پست ها
                      گيفت کارت ها معمولا چند هست؟
                      من تو بازار موبايل قيمت کردم 10$ رو ميگفت 25 تومان..يه کم گرون نگفته؟
                      چرا از همین سایت تهیه نمی کنید؟
                      اینم تاپیکش عزیز:
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread44578.html

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadreza.ara نمایش پست ها
                        سلام
                        آقا من ديروز گلکسی اس ام رو فروختم و يه 4s خريدم....با توجه به اينکه هنوز jailbreak براش نايمده و اينکه کلا اين حرکت باعث ميشه سرعت گوشی کم شه نخواستم بکنم...
                        بعد دادم يه مغازه که با 80 تومان 480 تا برنامه و بازی ريخت که به زور از توش 30 تا خوب در آوردم....
                        حالا ميخوام ببينم که من هميشه واسه برنامه گرفتن بايد اين همه هزينه الکی کنم ؟ يا راهی هست که بتونم برنامه های دلخواه خودم رو خودم با هزينه خودم دانلود کنم؟

)من به راحتی با چيز پی ان تو appstore ميرم و free هرو دانلود ميکنم...ميخوام ببينم با چه روشی ميتونم پولی هارو خريد کنم به غير از creditcard?)
                        شما متاسفانه پولت رو حروم کردی
                        حتما برای دفعه ی بعدی که میخوای برنامه بریزی گیفت کارت بخر
                        1 بار برای همیشه

نظر

• من به وای فای وصل میشم ولی جالبه دیتا ندارم مشکل از فرستنده نیست با لبتاپ راحت کار میکنم
                          یهنی مشکل کجاست؟
                          پیداش میکنه وصل هم میشه دیتا نیست ولی

نظر

• من به وای فای وصل میشم ولی جالبه دیتا ندارم مشکل از فرستنده نیست با لبتاپ راحت کار میکنم
                            یهنی مشکل کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط satanic_soulful نمایش پست ها
                              من به وای فای وصل میشم ولی جالبه دیتا ندارم مشکل از فرستنده نیست با لبتاپ راحت کار میکنم
                              یهنی مشکل کجاست؟
                              بد نیست یه ریست نتورک بزنید !

نظر

• دوستان

آیفون 4 اس با پارت نامبر md239b/a ماله کجاست؟ من سعی کردم پیدا کنم ولی نتونستم

نظر

صبر کنید ..
                                X