اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط alme6974 نمایش پست ها
    البته در همین زمینه اگه قبل از سینک شدن با ایتونز روی گوشیتون کلیک راست کنید و transfer purchases رو بزنید برنامه هاتون وارد ایتونز میشن و حذف نمیشن....
    آقا یک دنیا ممنون. حالا دیگه نمیتونم برنامه ها رو برگردونم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط famo نمایش پست ها
      من میخوام بک آپ های آیفون قبلیم رو بریزم روی 4اس ولی فقط میخوام اس ام اس و notes رو بریزم.راهی داره که بشه این کارو بکنم؟ یا باید کلی بک آپ و ریستور کنم؟
      میشه یکی به من کمک کنه، لطفا"!

نظر

فکر نکنم جدا جدا بشه.چون فایل بکاپ بصورت کدبندی شدست

نظر

• نوشته اصلی توسط farax_x نمایش پست ها
          سلام
          سوال از اساتيد
          چگونگي تعويض صداي siri از زن به مرد.

با تشكر.
          Setting >>> general>>> siri >>>language -
          روي UK بزاري صداش مرد ميشه و روي US بزاري صداي زن

نظر

• نوشته اصلی توسط select1389 نمایش پست ها
            فکر نکنم جدا جدا بشه.چون فایل بکاپ بصورت کدبندی شدست
            اونوقت اگه من بک آپ گوشی قبلیه که لاک بوده آنلاک کردم و جیلبریک شده رو بریزم ری 4اس آنلاک مشکلی پیش نمیاد؟

نظر

تیک اونایی رو که میخواین برنگردن ؛ بردارید !

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                تیک اونایی رو که میخواین برنگردن ؛ بردارید !
                شرمنده من هی سوال پیش پا افتاده میپرسم.یعنی موقع ریستور بک آپ های اون گوشی قبلیه اون تیک ها میاد که من انتخاب کنم چیا رو برگردونه؟ راستش من تا حالا ریستور نکردم،اصلا نمیدونم چی به چیه!

نظر

شرمنده من هی سوال پیش پا افتاده میپرسم.یعنی موقع ریستور بک آپ های اون گوشی قبلیه اون تیک ها میاد که من انتخاب کنم چیا رو برگردونه؟ راستش من تا حالا ریستور نکردم،اصلا نمیدونم چی به چیه!
                  اصلا ارتباطی با ریستور نداره / شما میخواین 4اس رو ریستور کنید ؟!
                  یعنی میخواین از یه آیتونز واسه دوتا گوشی استفاذه کنید اما روی هر گوشی فایل های مختلف؟!
                  اگه نه . شما میتونید قبلش کلیه app و ... اضافه رو از روی آیتونز پاک کنید و فقط قسمتی رو که کیخواین برگرده رو بزارید و کلیه بک آپ رو برگردونید !

نظر

• سلام.
                    من یه سری اپ فری از آیتونز دانلود کردم و رو گوشی نصب کردم. حالا بعضی از این اپ ها رو وقتی باز میکنم درجا میپره بیرون یا بعضی های دیگه بعد از یه مرحله میپره بیرون یا بعضی هاش هم بعضی موقع ها باز می شن و بعضی موقع ها می پرن بیرون . مشکل چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                      اصلا ارتباطی با ریستور نداره / شما میخواین 4اس رو ریستور کنید ؟!
                      یعنی میخواین از یه آیتونز واسه دوتا گوشی استفاذه کنید اما روی هر گوشی فایل های مختلف؟!
                      اگه نه . شما میتونید قبلش کلیه app و ... اضافه رو از روی آیتونز پاک کنید و فقط قسمتی رو که کیخواین برگرده رو بزارید و کلیه بک آپ رو برگردونید !
                      من میخوام اس ام اس های یه گوشی 3gs رو بریزم رو 4اس.همین!
                      چیکار باید بکنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط m_pokoora نمایش پست ها
                        سلام.
                        من یه سری اپ فری از آیتونز دانلود کردم و رو گوشی نصب کردم. حالا بعضی از این اپ ها رو وقتی باز میکنم درجا میپره بیرون یا بعضی های دیگه بعد از یه مرحله میپره بیرون یا بعضی هاش هم بعضی موقع ها باز می شن و بعضی موقع ها می پرن بیرون . مشکل چیه؟
                        کسی نیست جواب بده؟
                        یه سوال دیگه. میشه آیفون رو وصل کرد به کامپیوتر و از adsl کامپیوتر برا اینترنت استفاده کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط m_pokoora نمایش پست ها
                          کسی نیست جواب بده؟
                          یه سوال دیگه. میشه آیفون رو وصل کرد به کامپیوتر و از adsl کامپیوتر برا اینترنت استفاده کرد؟
                          مشكل اولتون با دانلود دوباره شايد حل شه، معمولا اپهاي مجاني يا پولي آيتونز اين مشكل رو ندارن
                          سوال دوم هم بله ميشه، شما اگه كارت شبكه وايرلس داري يه ad hoc تعريف كن و با آيفون بهش كانكت شو، آموزش ساختنشم هم تو سايت و هم همه جا تو اينترنت پره!

نظر

• سلام ... من میتونم از قسمت software update گوشیم اپدیت کنم ؟ اموزش داره ؟ ممنون از بچه های خوب انجمن و مدیران که کمک میکنن ...

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonedost نمایش پست ها
                              سلام ... من میتونم از قسمت software update گوشیم اپدیت کنم ؟ اموزش داره ؟ ممنون از بچه های خوب انجمن و مدیران که کمک میکنن ...
                              بله ميتونيد به آخرين ورژن آپديت كنيد.
                              آموزش خاصي هم نداره.
                              Setting-general-software Update

نظر

• سلام خسته نباشید.من بین 4اس 16 با 32 موندم کدام حجم و بخرم؟
                                اهنگ و کلیپ و عکسهم بیشتر از 4.5 گیگ ندارم.

نظر

صبر کنید ..
                                X