اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اونم خاموشه ..... جواب سوال قبلیم رو میدی ؟

نظر

• دوستان سلام کسی کابل شارژ ایفون 4sالبته ارجینال شو سراغ نداره از کجا میشه تهیه کرد ؟؟؟قیمتش مهم نیست برام. برای من خراب شده هرچی هم امروز گشتم پیدا نکردم یدونه گرفتم ولی خیلی با اصلیش فرق داره میترسم بزنم باتری ایراد پیدا کنه طبق گفته بعضی از فروشندها. بعضی ها هم میگفتن گوشی هنگ میکنه یا فلان میشه! !موندم چه کنم خواهشا کمک کنید

نظر

• اونو يادم رفته بچه هاى ديگه بهت ميگن.

Life is short...be happy and grateful

نظر

• یه سوال دیگه هم داشتم اینکه اگه wifi گوشیم روشن باشه گوشی سرچ میکنه میگه اپدیت کن من نمیخوام اپدیت کنم . بعد روی ایکون settings علامت قرمز 1 میاد ... از دوستان میخوام کمکم کنن ... پیشاپیش ممنون ...

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonedost نمایش پست ها
            یه سوال دیگه هم داشتم اینکه اگه wifi گوشیم روشن باشه گوشی سرچ میکنه میگه اپدیت کن من نمیخوام اپدیت کنم . بعد روی ایکون settings علامت قرمز 1 میاد ... از دوستان میخوام کمکم کنن ... پیشاپیش ممنون ...
            برو تو اين مسير ببين dont send تيك خورده يا نه؟
            Setting>general>about>diagnostic&usage

Life is short...be happy and grateful

نظر

• نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
              دوستان سلام کسی کابل شارژ ایفون 4sالبته ارجینال شو سراغ نداره از کجا میشه تهیه کرد ؟؟؟قیمتش مهم نیست برام. برای من خراب شده هرچی هم امروز گشتم پیدا نکردم یدونه گرفتم ولی خیلی با اصلیش فرق داره میترسم بزنم باتری ایراد پیدا کنه طبق گفته بعضی از فروشندها. بعضی ها هم میگفتن گوشی هنگ میکنه یا فلان میشه! !موندم چه کنم خواهشا کمک کنید
              با دفتر انجمن تماس بگيريد يا به اونجا مراجعه كنيد.

نظر

• سلام دوستان
                من با ifunbox از دفتر تلفن 3gs بک آپ گرفتم حالا آدرسی که باید اون بک آپ رو بریزم روی 4s پیدا نمیکنم.چی کار باید کنم؟
                ویرایش توسط famo : https://i-phone.ir/forums/member/48514-famo در ساعت 04-12-2011, 12:33 PM

نظر

• دوستان این هزینه فعال سازی که موقع خرید گوشی باید داد چیه؟

نظر

• فک میکنم همون اکتیو کردن گوشیه.کار خاصی نیست اکه اینترنت و آیدی اپل استور دارین خودتون هم میتونین این کار رو بکنین!

نظر

• سلام دوستان خسته نباشیدمن از سایت ال دیجیتال میخواستم ایفون 4 اس خرید کنم میخواستم ببینم معتبر هست؟
                      کالا تا 48 ساعت اگه مشکل داشت تعویض میکنه طبق گفته خودش؟
                      و راهنمایی دیگه که خود آل دیجیتال نرم افزار های ارچینال با 50 درصد تخفیف نصب میکنه به نظر شما بگم گوشی رو باز کنه نرم افزار بریزه یا همون اکبند بگم ارسال کنن؟
                      دفتر ال دیجیتال کرمان هست و من تهران هستم.
                      ممنون میشم راهنمابی کنین
                      با تشکر

نظر

• من پیشنهاد میکنم سایت chare.irرو هم ببین چون هم ارزونتر میده هم اینکه میاره دمه در تو تهران بعد پول بهش میدی انلاینم هست الان مسیول فروشش واسه تست ازش بپرس.
                        به هیچ وجه نزار برات برنامه بریزن خودت ایدی درست کن یه گیفت کارت بخر کلی برنامه با ایدیه خودت بریز تو گوشی.
                        چون اگه دیگران واست بریزن هم قابلیت اپدیت برنامه رو نداری هم اینکه با اتصال به کامپیوتر برنامه هات پاک میشه یعنی علنا دستتو واسه ریختن برنامه ای که خودت گرفتی میبنده.

نظر

• اینم لینکش عزیز:
                          فروشگاه اینترنتی موبایل نوکیا، سونی اریکسون، آی فون، سامسونگ، آندروید

نظر

• دوستان من از گوشی قبلیم با ifunbox بک آپ گرفتم ولی فولدر مربوط بهش رو با ifunbox توی کوشی جدیده پیدا نمیکنم.میخوام اس ام اس هامو بریزم به مشکل خوردم.کسی میتنه کمکم کنه؟

نظر

• سلام دوستان.
                              من تازه یک iphone 4s خریدم و کاملا ناشی هستم. از جائی که خریدم زحمت کشید و کلی برنامه هم برام ریخت. اوومدم خونه وصلش کردم itunes همش پرید، میدونم که گوشی رو نمیشه جیل بریک کرد پس راهی برای برگردوندن برنامه ها هست؟
                              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط famo نمایش پست ها
                                دوستان من از گوشی قبلیم با ifunbox بک آپ گرفتم ولی فولدر مربوط بهش رو با ifunbox توی کوشی جدیده پیدا نمیکنم.میخوام اس ام اس هامو بریزم به مشکل خوردم.کسی میتنه کمکم کنه؟
                                دوست عزيز ايفون 4اس هنوز جيلبرك نشده كه شما بتونيد به ifunbox وصلش كنيد .

نظر

صبر کنید ..
                                X