اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آی فون 4s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Setting>general>network>cellulardataoff

خاموش كن اون رو درست ميشه.
    Life is short...be happy and grateful

نظر

• یه سوالی من امروز یا اینترنت دانشگاه گذاشتم کامل نقشه های شهرمون لود بشه. الان کامل نشون میده. فقط به یه چیزی پی بردم ببینید درسته. برا اینکه بتونه موقعیت من رو نشون بده من باید وا فای رو آن بذارم و لازم نیست حتما به اینترنت وصل باشم. درسته؟ الان من اینطوری دارم نتیجه میگیرم. وقتی وای فای روشن باشه و لازم هم نیست که به اینترنت دسترسی داشته باشه. مثل اینکه از آنت وای قای برا پیدا کردن موقعیت استفاده میکنه. من الان اینترنتم قطع و فقط وای فای رو تو حالت روشن گذاشتم و به جایی هم وصل نیست و داره موقعیت من رو نشون میده.

نظر

• نه عزيزم اون از cellular data استفاده كرده.

نظر

• سلام دوستان .... من سیم کارت ایرانسل دارم ... بعضی از موقعها یکدفعه 150 تومان از حسابم کم میکنه !!!! تا حالا 3 یا 4 بار تو این 2 روزی که گوشی رو خریدم انجام شده ... پیغام هم به این صورت میاد : هزینه اخرین پیام کوتاه شما 150 تومان ... در جایی من یه اس ام اس کوتاه دادم ...

نظر

• خب من که celllular data رو افف کردم. چطوری استفاده کرده؟ یعنی بدون اجازه آن می کنه؟ الته هنگام ورود اگه آنت وای فای آن نباشه ازت می خواد که callular data رو آن کنه ولی وقتی فقط وای فای آن باشه ( لازم هم نیست که به اینترنت وصل باشه) موقعیت رو کامل نشون میده.
            --------یه سوال دیگه این تاپیک که در زیر می زارم میشه نقشه هاش رو برا گوشی جیلبریک نشده دانلود کرد و تو خود maps ازش استفاده کرد؟
            http://www.i-phone.ir/forums/thread5055.html
            ویرایش توسط m_pokoora : https://i-phone.ir/forums/member/79889-m_pokoora در ساعت 04-12-2011, 01:35 AM

نظر

• قبلا سيو كرده عزيز اخه اينى كه تو ميگى ربطى به اينكه واى فاى رو روشن كنيو وصل نشى نداره.

نظر

• یه سوال دیگه هم داشتم اینکه اگه wifi گوشیم روشن باشه گوشی سرچ میکنه میگه اپدیت کن من نمیخوام اپدیت کنم . بعد روی ایکون settings علامت قرمز 1 میاد ... از دوستان میخوام کمکم کنن ... پیشاپیش ممنون ...

نظر

• كو تاپيك؟نميشه ولى،خيلى عشقه نقشه و gps دارى sigic iran رو بگير 35 دلاره افلاينم هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonedost نمایش پست ها
                    سلام دوستان .... من سیم کارت ایرانسل دارم ... بعضی از موقعها یکدفعه 150 تومان از حسابم کم میکنه !!!! تا حالا 3 یا 4 بار تو این 2 روزی که گوشی رو خریدم انجام شده ... پیغام هم به این صورت میاد : هزینه اخرین پیام کوتاه شما 150 تومان ... در جایی من یه اس ام اس کوتاه دادم ...
                    Imessageرو خاموش كن ماله اونه.

نظر

• آخه من امتحان کردم وقتی وای فای افف باشه اصلا نمیتونه موقعیت رو پیدا کنه. نقشه رو نشون میده ولی مکانت رو نشون نمیده. ولی وقتی فقط آن باشه. لازم هم نیست که وصل باشه در جا موقعیت رو نشون میده. حتی وقتی من با ماشین در حرکت بودم کامل تو مسیر من رو نشون میداد. تاکید می کنم که اینترنتم قطع بود.
                      یه سوال وقتی اینترنت سیم کارت فعال باشه بالای صفحه یه حرف e مینویسه . درسته؟

نظر

• بله اون يعنى gprs

نظر

• اگه نباشه یعنی gprs قطع هستش دیگه؟ آخه من ترسیدم. حواسم نبود یه 4 5 ساعتی روشن بود و قتی صورت حسابم رو الان دیدم زده بود 3 تومن برای اینترنت. چه خبره. جقدر گرونه. ایرانسل ارزونتره؟

نظر

• بله نباشه يعنى قطعه همون سلولار رو اف كنى كافيه.
                            نخير ايرانسل بدتره من يه دو ديقه مپ چك كردم 400 تومن پريد.

نظر

• پویا جان Imessage خاموشه !!!!!!!!!!

نظر

• ببين cellular data هم خاموشه؟ اگه نيست اونم خاموش كن.

نظر

صبر کنید ..
                                X