اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کمک برای ریستورآیفون 4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کمک برای ریستورآیفون 4

دوستان و اساتید سلام.
    من یه آیفون 4 سفید رنگ دستم رسیده.بهم گفتن گوشی آنلاک هستش.گوشی رو که روشن میکنم رو شکل ایتیونز و کابل میمونه.نمیدونم رو چه فریموری بوده ولی گمون کنم 6 بوده.اخه شکل ظاهری کابل ایتیونز گوشی مثل 7 نیست.
    سوالم اینه که اولا چه فریموری براش دانلود کنم که اصلا هنگ نکنه؟؟6.1.3 یا 6.1.4؟؟ایا جیلبیرکش این 2 ورژن اومده؟؟
    بعدشم از کجا تشخیص بدم گوشی gsm هست یا cdma ؟؟
    بعدشم اگر انلاک نباشه چیکار کنم؟؟میشه بعد از اپدیت به اون 2 ورژن گوشی رو فعال کرد؟؟؟
    ممنونم

درود

فگر میکنم باید به اخرین ورژن که 7.1.2 باشه ریستور کنید عزیز اگر رستور کنید و گوشی لاک باشه جز انلاک راهی ندارید اون سوالاتون هم اساتید باید جواب بدن

نظر

ممنونم.خب اگر من اپدیت کردم و گوشی لاک بود میشه با جیلبریک انلاکش کرد و گوشی رو فعال کرد؟؟

نظر

شما که در هر صورت باید ریستور کنید چون گوشی بالا نمیاد عزیز اونشو هم برو اینجا ببین چی میزنه واسه گوشیت

iPhoneIMEI.info :: Free iPhone Unlock Checker

نظر

سلام خدمت دوستان برادر یک نرم افزار برای pc هست به اسم reboot که تو گوگل سرچ کنید میتونید دانلود کنید بعد از دانلود به روی کامپیوتر نصب و بعد از اون نرم افزار نصب شده بر روی کامپیوتر رو باز کنید ۲ تا گزینه داره گوشی رو وصل کنید یکی از گزینه ها گوشی رو از ریکاوری خارج میکنه و دومی به ریکاوری میبره اگر گوشی مشکل خاصی نداشته باشه با خارج کردن از ریکاوری بالا میاد و نیاز به ریستور نیست

نظر

این نرم افزار بسیار ساده و کم حجمه مخصوص خارج کردن ایفون از ریکاوری

نظر

سلام . دوست عزیز میشه لینک نرم افزار رو بزارید ... مرسی

نظر

سلام متاسفانه لینک ندارم از این نرم افزار شما تو گوگل سرچ کنید download reboot for ios انشالله گیر میارید باز اگه نتونستید بگید من خودم میگر م لینک میدم خدمتتون

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                X