اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با find my iphone روشن در ایفون4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با find my iphone روشن در ایفون4

سلام
    بچه ها یه ایفون 4 خیلی تمیز که جعبه و همه تجهیزاتش کامله دارم که روی 7.1.1 جیلبرک شده! ایراد اینجاست که ضمنه اینکه سیدیا و چند تا برنامه دیگه در جا وقتی بازمیکنی کرش میکنه وقتی مسیج میاد نتنها با اینکه نوتفیکیشنا روشنه نشون نمیده تو خود مسیج که میری شماره و مسیج هست اما متن چه فارسی چه انگلیسی اصلن نشون نمیده و وقتی رو شماره مورد نظر میزنی که مسیج رو ببینی هیچی نشون نمیده!!!!چون پسورد فاید مای ایفون نداریم اصن امان ریکاورییش هم نیست. که خاموشش کنیم نه میتونیم اپ کنی نه ریستور حیفه واقعن یه گوشی به این تمیزی بی استفاه بمونه کسی راه حلی واسه مشکله مسیجش یا نحوه ریستور بدونه گیر کردن پشته اکتیویشن کد داره راهنمایی کنه لطفن
    دوباره خاستم با پانگبو جیلبرکش کنم شاید سیدیا درست بشه اما پیغام میده گوشی قبلن جیلبرک شده!
    لطفن راهنمایی کنید ممنون.

عجب سواله خفنی پرسیدم ؟ یا هیشکی مارو دوس نداره که جواب نمیده :d کمک کنید لطفن خیلی واجبه

نظر

نوشته اصلی توسط komodx نمایش پست ها
      عجب سواله خفنی پرسیدم ؟ یا هیشکی مارو دوس نداره که جواب نمیده :d کمک کنید لطفن خیلی واجبه
      کلا وقتی جیلبرک هستید٬ اینجور مشکل ها راه حلی خاصی نداره
      اگر مشکلی که باش مواجه هستید بعد از نصب یک پکیج خاص از سیدیا اینجور شد٬ خوب با پاک کردن اون مشکل حل میشه اما وقتی کلا اوضاع به این بدی که میرسه٬‌منطقی ترین راه ریستور هست
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
        کلا وقتی جیلبرک هستید٬ اینجور مشکل ها راه حلی خاصی نداره
        اگر مشکلی که باش مواجه هستید بعد از نصب یک پکیج خاص از سیدیا اینجور شد٬ خوب با پاک کردن اون مشکل حل میشه اما وقتی کلا اوضاع به این بدی که میرسه٬‌منطقی ترین راه ریستور هست
        دوسته عزیزیه اتفاق بد وجالب افتاد من با بدبختی تونستم طرف رو پیدا کنم و اومد کلن اکانت ایکلود و فاید ایفون رو از کار انداخت خودم دیدم گوششی رو چند بار ریست کردم و ایکلودش دیسکانکت بود !!!
        بعدش با 7.1.2 ریستور کردم الان دوباره اکتیویشن کد همون طرف رو میخاد !!!! و من دیگه هیچ رقمه بهش دسترسی ندارم !!! الان چه کار باید بکنم؟ واقعن دیگه خیلی مسخره شده اپل.

نظر

صبر کنید ..
        X