اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خارج شدن از برنامه های نصب شده در ای او اس 7.1.1 جیلبریک شده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خارج شدن از برنامه های نصب شده در ای او اس 7.1.1 جیلبریک شده

سلام خسته نباشید استاد بعضی از برنامه هام به محض اینکه کلیک میکنم بره داخل زود میاد بیرون این مشکل هم یه بار دیگه برام پیش اومد رستور کردم اما الان نمیخام رستور کردم لطفا راهنمایی کنید جیلبریک هستش و توییک اپ سینس هم نصبه
    6
    7
    0.00%
    0
    8
    100.00%
    6
    متفرقه
    0.00%
    0

The poll is expired.

نوشته اصلی توسط behnam7762 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید استاد بعضی از برنامه هام به محض اینکه کلیک میکنم بره داخل زود میاد بیرون این مشکل هم یه بار دیگه برام پیش اومد رستور کردم اما الان نمیخام رستور کردم لطفا راهنمایی کنید جیلبریک هستش و توییک اپ سینس هم نصبه
    اخیرا توییکی نصب نکردین>
    احیانا App ها مال Tongbu یا 25pp نیستند؟

نظر

توییک که نصب نکردم ولی چرا اتفاقا این تانگبو رو نصب کردم و به محض اینکه رفتم داخلش این مشکل پیش امد الان تانگبو رو هم حذف کردم ولی مشکل حل نشد

نظر

نوشته اصلی توسط behnam7762 نمایش پست ها
        توییک که نصب نکردم ولی چرا اتفاقا این تانگبو رو نصب کردم و به محض اینکه رفتم داخلش این مشکل پیش امد الان تانگبو رو هم حذف کردم ولی مشکل حل نشد

برای رفع این مشکل هم وقتی دیوایس رو وصل کردید به کامپیوتر،Tongbuرو باز کنید و روی گزینه ی Genuine کلیک کنید و منتظر بمانید

نظر

استاد منظورتون فیکس کردنه؟دیروز فیکسش کردم اینجوری شد و هیچ برنامه ای هم از تانگبو دانلود نکردم همه یا از اپ استور یا سیبچه هستن

نظر

ارتباط نظرسنجی با موضوع تاپیک چی هست!؟
            .There is no knowledge that is not power

نظر

دوست گرامی تمامی برنامه هایی که از سیبچه رو نصب کردین پاک کنید و معادلش رو از روی اپ استور نصب کنید دیگه " کرش" نمیکنه

نظر

سلام اخه فکر میکردم مشکل اگه حل نشد گوشیمو ریست کنم یانه و از دوستان خاستم که بگن کدوم بهتره

مرسی بخاطر توجه شما استادان همین کارو کردم و تانگبوی ...رو حذف کردم الان مشکلی ندارم تشکر
                ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 06-09-2014, 08:14 AM

نظر

ایفون 4 ورژن 5.1.1 روش هر نرم افزاری نصب میکنم میپره بیرون !!! راهنمایی لطفا

نظر

صبر کنید ..
                  X