اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تعویض فونت گوشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تعویض فونت گوشی

سلام..من از فونت معمولی و استاندار گوشیم خسته شدم چطوری میتونم فونت گوشیمو عوض کنم ترو خدا کمک کنید گوشی ایفون 4 ورژن 7.0.4

شما میتونید از برنامه Bytafont 2 استفاده کنید که البته باید جیلبریک باشید و از سیدیا نصب کنید.

فونت های سازگار باهاش هم توی زیر مجموعه Fonts (BytaFont 2) در سیدیا میتونید ببینید و نصب کنید.

نظر

میشه راهنمایی کنید چطوری نصب کنم اره جیلبریک هستم از قسمت سورس bytafont2 نمیشه میشه ادرس لینکی که باید سورس وارد کنم کامل بنویسید
      ویرایش توسط sanazzs : https://i-phone.ir/forums/member/87327-sanazzs در ساعت 15-03-2014, 05:50 PM

نظر

نوشته اصلی توسط sanazzs نمایش پست ها
        میشه راهنمایی کنید چطوری نصب کنم اره جیلبریک هستم از قسمت سورس bytafont2 نمیشه میشه ادرس لینکی که باید سورس وارد کنم کامل بنویسید
        سورس repo.insanelyi.com رو اضافه کنید احتمال ۹۹٪ توشه

نظر

نصب کردم اما بلد نیستم از نرم افزارش استفاده کنم چطوری تغییر بدم فونتو

نظر

نصب کردم اما بلد نیستم از نرم افزارش استفاده کنم چطوری تغییر بدم فونتو
            سلام ، بعد از دانلود bytafont2 و بعد از دانلود فونت های دلخواه برای این برنامه ، وارد برنامه بشید ، در گزینه های پایین ، در قسمت basic با انتخاب نام فونت و سپس انتخاب yes میتونید فونت گوشی رو بصورت یکجا و کلی عوض کنید !! و یا در قسمت advanced با لمس کردن روی قسمت های مختلف گوشی و سپس انتخاب نوع فونت و سپس بازگشت به قسمت قبل و انتخاب apply and respring میتونید فونت قسمت های مختلف گوشی رو جدا گانه عوض کنید !!
            توصیه میکنم فونت اوریجینال ios7 رو هم دانلود کنید که اگه با فونتی دچار مشکل شدید سریعا با فونت اوریجینال به حالت اول برگردید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

چطوری به حالت استاندار فونت گوشی برگردم؟

نظر

باتا فونت رو که نصب کردی از سایدیا پاک کن همین ضمناً دوستمون گفتن که حتماً فونتایios7 رو نصب کن تو برنامه محض احتیاط

نظر

چطوری به حالت استاندار فونت گوشی برگردم؟
                  به نکته توجه نکردید !! بسیار خوب این فونت رو از سایدیا دانلود کنید original fonts ios7.x
                  و بعد در قسمت basic با انتخاب این فونت ، گوشی رو به حالت اول برگردونید

نظر

برای یک فونت خوب پیشنهاد من Qarmic sans font هستش که البته دقت کنید برای bytafont2 باشه بعد دانلودش کنید

نظر

صبر کنید ..
                    X