اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در ریستور به 7.0.4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در ریستور به 7.0.4

سلام دوستان بنده وقتی گوشی رو روشن میکنم و به آیتونز وصل میکنم این ارور رو میده the iphone software update server could not be contacted.
    به حالت dfu هم میبرم بعد باز این ارور رومیده. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن. با تشکر

سلام دوست عزیز من یه شوال داشتم خارج از بحث شما می خواستم بدونم شما ایفون4 دارید؟اگر به ای او اس7 اپدیت کردید مشکلی برای گوشیتون پیش اومده یا نه؟

نظر

نوشته اصلی توسط mostafajoon نمایش پست ها
      سلام دوستان بنده وقتی گوشی رو روشن میکنم و به آیتونز وصل میکنم این ارور رو میده the iphone software update server could not be contacted.
      به حالت dfu هم میبرم بعد باز این ارور رومیده. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن. با تشکر
      ios 7.1 ریلیز شده اول به اون ریستور کنید

نظر

نوشته اصلی توسط احمد باقری نمایش پست ها
        سلام دوست عزیز من یه شوال داشتم خارج از بحث شما می خواستم بدونم شما ایفون4 دارید؟اگر به ای او اس7 اپدیت کردید مشکلی برای گوشیتون پیش اومده یا نه؟
        دوست عزیز با خیال راحت ریستور کن و از ios7 لذت ببر هیچ مشکلی پیش نمیاد

نظر

سلام دوستان
          چند روزیه بعد اپدیت به 7.0.2 و حتی اپکرد به 7.0.3 این مشکل همچنان پا برجاست..
          قضیه اینه که وقتی دستگاه قفل هست و میخوای با دکمه پاور ببینی ساعت چنده .. وقتی دکمه پاور رو کلیک میکنم اولش یه لحظه صفحه سفید و سیاه میشه و واسه بار دوم که به روس پاور کلیک میکنم اون موقع صفحه اصلی رو نشون میده... مشکل از چیه ؟
          دوباره os رو بریزم ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط air_damned نمایش پست ها
            سلام دوستان
            چند روزیه بعد اپدیت به 7.0.2 و حتی اپکرد به 7.0.3 این مشکل همچنان پا برجاست..
            قضیه اینه که وقتی دستگاه قفل هست و میخوای با دکمه پاور ببینی ساعت چنده .. وقتی دکمه پاور رو کلیک میکنم اولش یه لحظه صفحه سفید و سیاه میشه و واسه بار دوم که به روس پاور کلیک میکنم اون موقع صفحه اصلی رو نشون میده... مشکل از چیه ؟
            دوباره os رو بریزم ؟؟
            فایل رو دانلود کنید و از طریق ایتونز ری استور کنید و بکاپ رو برنگردونید. تست کنید ببینیدمشکل رفع میشه

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
            زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

ممونو و یه سوال دیگه اونم این که شما خودتون اپدیت کردید؟چه جوری با خود ایتونز؟من ایتونز استورم باز نمیشه چی کار کنم؟

نظر

باسلام خدمت دوستان بسیار عزیز .
                یه آيفون ۴ هست (refresh) وقتی ریستور میکنم به ورژن بالا (7.0.4) فایل تا آخر پیش میره ارور میزنه .. این ارور the iPhone *iPhone* could not be restored. this device isn't eligible for the requested build

نظر

salam manam hamin moshkel ro alan daram lotfan rahnemi konid

نظر

نوشته اصلی توسط ahmad.helmandi
                    من گوشی ایفون ۴ دارم و به آی او اس ۷.۴ آ‍/‍‍‍‍‍‍پگرد کردم گوشی با موفقیت آپگرد شد بعد جیلبریک کردم و جیلبریک هم با موفقیت کامل شد ولی وقتی گوشیم ریستارت شد روی آرم اپل گیر کرده و بالا نمیاد.
                    تیم جیلبریک کننده هم گفت که وقتی از طریق ota اپدیت کردید گوشی جیلبریک نکنید
                    ریستور کنید و بعد دوباره جیلبریک کنید تا دیگه راحت باشید
                    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

با سلام ویژه
                      ادمین یه سول فنی دارم
                      من ایفون 4 دارم که به ios 7.0.4 اپدیت کردم الان جیلبرک هم کردم سوالم اینه
                      میتونم دوباره فریمور ios 7.0.4 رو دانلود کنم و دوباره از ios 7.0.4 به ios 7.0.4 ریستور کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                      اخه جیلبرک کردم ولی یه سری نظیماتم قفل شده عوض میکنم ولی دوباره به حالت خودش برمیگرده

نظر

نوشته اصلی توسط aramik نمایش پست ها
                        با سلام ویژه
                        ادمین یه سول فنی دارم
                        من ایفون 4 دارم که به ios 7.0.4 اپدیت کردم الان جیلبرک هم کردم سوالم اینه
                        میتونم دوباره فریمور ios 7.0.4 رو دانلود کنم و دوباره از ios 7.0.4 به ios 7.0.4 ریستور کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                        اخه جیلبرک کردم ولی یه سری نظیماتم قفل شده عوض میکنم ولی دوباره به حالت خودش برمیگرده
                        بله میشه
                        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

سلام من ی ایفون 4 لاک دارم به ورژن 7.0.4 بردم انلاک چطوری بکنم جیل نشده چون انلاک نمیشه کرد راه حل لطفا بدید ممنون

نظر

سلام دوستان

يه آيفون 4 لاک شده با اپراتور ورجن دستم هست IOS 7.0.4 بود با Evasion 7 جيلبرک کردم کامل انجام نشد و آيکون Cydia ساخته نشد، ريستور کردم با سورس 7.0.4 و الان که بالا اومده اکتيو بايد بشه تا مجدد جيلبرک کنم ،که بدون سيم کارت ورجن (که ندارم) نميشه
                            1- چه جوري اکتيو کنمش؟
                            2- آيا اکتيو بشه ديگه جيلبرک ميشه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط aidini نمایش پست ها
                              سلام دوستان

يه آيفون 4 لاک شده با اپراتور ورجن دستم هست IOS 7.0.4 بود با Evasion 7 جيلبرک کردم کامل انجام نشد و آيکون Cydia ساخته نشد، ريستور کردم با سورس 7.0.4 و الان که بالا اومده اکتيو بايد بشه تا مجدد جيلبرک کنم ،که بدون سيم کارت ورجن (که ندارم) نميشه
                              1- چه جوري اکتيو کنمش؟
                              2- آيا اکتيو بشه ديگه جيلبرک ميشه ؟
                              به گمانم ایفون ۴ رو میشه دانگرید کرد ، بگرد تو انجمن ببین روشش هست؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                              X