اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Ios 6 بهتر روی آیفون 4 جواب میده یا ios5 ?

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Ios 6 بهتر روی آیفون 4 جواب میده یا ios5 ?

با سلام
    دوستان من حدود 2 ماهی هست که یک آیفون 4 خریدم و روش ios 6.1.2 نصب بود و از اون موقع من فقط جیلبرک کردم و دارم استفاده میکنم
    روی گوشی دور حد 2 صفحه اپلیکشن بیشتر نصب نیست و توییک های سایدیا هم خیلی کم هست
    ولی احساس میکنم که گوشی سنگین شده
    میخواستم بدونم اگر دانگرید کنم به ios 5 از نظر سرعت بهتر میشه گوشی یا نه ؟>

سلام دوست عزیز
    هیچ ریطی نداره هرچی ورژن بالا تر سرعت و کارایی بهتر است و باگ های سیسستم عامل هم کمتر می شه
    من رو 3gs ورژن 6.1.3 رو دارم و هیچ مشکلی نداره
    فقط یه توصیه بهت می کنم اگر فضای گوشیت زیاد از حد پره یکم خلوتش کن
    موفق باشی

نظر

به نظر منم 6.1.2 بهتره ...اگه ش ش داری دوباره به 6.1.2 ریستورش کن با snowbreeze

سنگینیش احتمالا بخاطر اینه که قبلا توییک زیاد روش نصب بوده به دست شما که رسیده خیلیاش پاک شده ولی اثرشون رو سرعت کامل از بین نرفته

نظر

نوشته اصلی توسط smh1983 نمایش پست ها
        به نظر منم 6.1.2 بهتره ...اگه ش ش داری دوباره به 6.1.2 ریستورش کن با snowbreeze

سنگینیش احتمالا بخاطر اینه که قبلا توییک زیاد روش نصب بوده به دست شما که رسیده خیلیاش پاک شده ولی اثرشون رو سرعت کامل از بین نرفته
        ممنون عزیز
        موقعی که به دست من رسید جیل برک نشده بود
        خودم جیل برک کردم
        الانم 6.1.2 هستم خودم
        فقط خواستم بدونم که شاید ios5 سبک تر باشه

نظر

واقعیتش من ش ش همه ورژنامو دارم...بعضی وقتها میرم رو 5.1.1 بعضی وقتها رو 6.1.2 منم یکم مثل شما حساسم رو سرعت گوشی

ولی وقتی 6.1.2 میرم به نظرم گوشی روانتر کار میکنه...ولی در کل هیچی مثل اصلش نمیشه

نظر

دوستان عزیز
            هرچی سیستم عامل جدید بیاد(ios)،برای دستگاه های قدیمی سنگین تر میشه!درسته باگ ها و امکانات و... اضافه میشه ، ولی سنگین تر میشه!به خصوص اگه تو ورژن های جدید(مثلا ۶.۱.۲) برای دستگاه قدیمی(مثلا آیفون ۴) ،جیلبرک هم باشه!
            برای همین هم هست که خوده اپل،بعد از یه مدت،برای دستگاه های قدیمیش،سیستم عامل جدید نمیده!

نظر

ممنون از همه دوستان
              حالا من shsh ندارم
              امکانش هست بتونم دانگرید کنم به 5.1.1 ?>

نظر

خیر؛ بدون shsh نمی تونید دانگرید کنید و می تونید روی همین ورژن بمونید یا به آخرین ورژن یعنی 6.1.3 ریستور کنید.

نظر

صبر کنید ..
                X